Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 12–19.03 Wiosenny Maraton Eventowy

Maraton eventowy EMTG konferencje

21.02.2018

Choć uwaga kibiców z całego świata skierowana jest obecnie głównie na zimowe zmagania olimpijskie, dla wszystkich zainteresowanych branżą spotkań nadchodzi inna atrakcja, niezwiązana bynajmniej z zimą – to wiosenna edycja Maratonu Eventowego.

 

 

Maraton Eventowy to tydzień wypełniony szkoleniami z zakresu organizacji wydarzeń. Jak zapewniają organizatorzy z grupy EMTG, coś interesującego dla siebie znajdą tu zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w branży eventowej, jak i ci, którzy swoje wieloletnie doświadczenie chcieliby poszerzyć o nowe zagadnienia. Wszystko ujęte w formę wykładów, ćwiczeń, warsztatów i dyskusji. Pierwsza w tym roku edycja Maratonu odbędzie się w dniach  12–19 marca.

 

 

Program szkoleń zaprojektowano tak, aby można było wybrać tylko jedną jego część lub uczestniczyć w całym pakiecie szkoleń, obejmującym całościowo dane zagadnienie, korespondujące z profilem prowadzonej działalności. I tak, organizatorzy przygotowali następujące cykle:

 

 

  • ścieżkę koncertowo-festiwalową (obejmujące kwestie takie jak praca managera artystycznego, organizację i bezpieczeństwo imprez masowych, czy podstawy techniki eventowej, jak nagłośnienie, oświetlenie oraz multimedia).
  • ścieżkę samodzielnego lub współpracującego z branżową agencją event managera i poznać możliwości, jakie daje event marketing,
  • szkolenia dla organizatorów wydarzeń sportowych i pozyskać wiedzę w zakresie skutecznej promocji imprez tego typu.
  • ścieżkę organizatorów wydarzeń prywatnych i rodzinnych, w tym wesel.

 

 

Szkolenia poprowadzą trenerzy z doświadczeniem w branży spotkań:  Katarzyna Gajek, Anna Andrych, Dorota Witt, Anna Godzisz, Anna Rogowiecka, Radosław Mysłek, Magdalena Kozicka i Wojtek Kosiorek.

 

 

Każde szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 i kończy o 17:00. Organizatorzy przewidzieli godzinną przerwę na lunch. W ofercie Maratonu znaleźć można szkolenia zarówno jedno-, jak i dwudniowe.

 

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia: www.maratoneventowy.pl/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne