Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 1–5.04 Wiosenny Maraton Eventowy EMTG

Maraton Eventowy EMTG Warszawa konferencja

18.02.2019

Już w kwietniu br. będzie okazja do podwyższenia swoich kompetencji w dziedzinie organizacji wydarzeń na kolejnej, wiosennej edycji Maratonu Eventowego.

 

 

Tygodniowe, certyfikowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej szkolenia, skierowane są do osób debiutujących na rynku spotkań, jak i tych, które chcą wzbogacić swoją wiedzę i doświadczenie o kolejne zagadnienia. Maraton Eventowy, którego organizatorem jest EMTG (Event Manager Training Group) to szansa na uczestnictwo w interesujących ćwiczeniach, dyskusjach oraz warsztatach. W ciągu 5 dni przeprowadzonych zostanie 13 szkoleń, z których można wybrać jedno bądź zdecydować się na kilka połączonych w pakiet sprofilowany pod indywidualne potrzeby i zainteresowania uczestnika, np.

 

- ścieżka pracownika agencji eventowej;
- ścieżka korporacyjnego event plannera;
- ścieżka organizacji wydarzeń prywatnych;
- ścieżka organizacji dużych wydarzeń sportowych, muzycznych i lifestyle'owych.

 

 

Wśród prowadzących znaleźli się m.in.: Wojtek Kosiorek – realizator dźwięku i Dyrektor Techniczny Brill AV Media Sp. z o.o. z tematem „Event Manager – multimedia, oświetlenie i nagłośnienie na Twoim wydarzeniu”, wiceprezes biura podróży Africa line i agencji wyjazdów motywacyjnych Incentive Care Agnieszka Lewandowska ze szkoleniem „Incentive Travel Manager – praca na krańcach świata”. O planowaniu, organizacji i zarządzaniu projektem eventowym opowiedzą Magda Kozicka – Project Director i Jędrek Nykowski – Dyrektor Kreatywny, oboje związani z Mea Group, a o budowie i sprzedaży oferty eventowej oraz pozyskiwaniu sponsorów i partnerów wydarzeń – Przewodnicząca Rady Nadzorczej agencji eventowej Master Brand Group Anna Andrych.
 

 

Szczegółowy program szkoleń dostępny jest na stronie organizatora.
Po szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat w wersji polskiej i angielskiej, z numerowanym hologramem SBE.Warto zapisać w kalendarzu:
Wiosenny Maraton Eventowy: 1–5 kwietnia 2019 r., Warszawa, Al. Jerozolimskie 49.  

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe; Ośrodki konferencyjne Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne