Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artykuły

 • Znamy laureatów MP Power Awards 2017!

  27.03.2018
  MP Power Awards Meetings Week Poland Warszawa konferencja

  W przestrzeni Trybuny Honorowej Toru Służewiec 23 marca odbyła się uroczysta Gala MP Power Night – zwieńczenie Meetings Week Poland 2018. MP Power Awards to okazja do nagrodzenia najlepszych realizacji, projektów oraz miejsc ze szczególnym...

  więcej
 • Agencja Power uhonorowana prestiżowymi wyróżnieniami

  23.02.2018
  Agencja Power Solidna Firma Tygrys Biznesu konferencje

  Luty okazał się miesiącem wyróżnień dla agencji Power. Już po raz trzeci firmę nagrodzono Srebrną Statuetką w konkursie „Solidna Firma”. Ponadto, agencja odebrała z rąk przedstawiciela Biura Certyfikacji Krajowej wyróżnienie „Tygrysy Biznesu”.

  więcej
 • Zapowiedź: 12–19.03 Wiosenny Maraton Eventowy

  21.02.2018
  Maraton eventowy EMTG konferencje

  Choć uwaga kibiców z całego świata skierowana jest obecnie głównie na zimowe zmagania olimpijskie, dla wszystkich zainteresowanych branżą spotkań nadchodzi inna atrakcja, niezwiązana bynajmniej z zimą – to wiosenna edycja Maratonu Eventowego.

  więcej
 • Podsumowanie 14. edycji Targów RemaDays Warsaw 2018

  19.02.2018
  Targi RemaDays Warsaw 2018 konferencja

  Tegoroczna, 14. już edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, już za nami. Ponad 20 tys. gości z 54 krajów odwiedziło stoiska 800 wystawców z 26 państw świata. Nie zabrakło wystąpień ekspertów i doskonałej zabawy w Strefie...

  więcej
 • Otwarto nową siedzibę Łódzkiej Organizacji Turystycznej

  12.02.2018
  Łódzka Organizacja Turystyczna

  Łódzka Organizacja Turystyczna ma nową siedzibę. Z tej okazji odbył się „Tydzień z informacją turystyczną”, wydarzenie mające na celu nie tylko powiadomienie mieszkańców miasta o nowym punkcie, lecz także promowanie misji i działalności organizacji.

  więcej
 • Zmiany w dziale sprzedaży grupy hotelowej Arche

  09.02.2018
  Joanna Puchałka Grupa Arche konferencje

  Grupa Arche, składająca się z 7 hoteli, zainicjowała działanie pierwszego centralnego działu sprzedaży. Stanowisko szefa nowego pionu objęła, pracująca wcześniej m.in. dla hotelu Zamek Janów Podlaski oraz Holiday Inn Warszawa Józefów, Joanna...

  więcej
 • Zapowiedź: 6.04 Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2018

  29.01.2018
  Konferencja Nowe trendy w turystyce 2018

  Wielkimi krokami zbliża się jedno z ważniejszych wydarzeń krajowej branży turystycznej. Już 6 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2018.

  więcej
 • Znamy zwycięzców konkursu Top Event! Podsumowanie trzeciej edycji FBE 2018

  17.01.2018
  FBE 2018 konferencje

  Nowy rok w branży konferencyjnej rozpoczął się mocnym akcentem. 11 stycznia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa odbyła się kolejna edycja Forum Branży Eventowej. Swą ofertę zaprezentowała rekordowa liczba dostawców.

  więcej
 • Zgłoś swój obiekt do tegorocznej edycji MP Power Awards!

  12.01.2018
  MP Power Awards Meetings Week Poland Warszawa konferencja

  Jeśli Twój obiekt doskonale sprawdza się przy organizacji wydarzeń różnego typu, a oferta kierowana do organizatorów eventów wyróżnia się na tle konkurencji, weź udział w konkursie MP Power Awards. Swoją kandydaturę można zgłaszać do 15 stycznia.

  więcej
 • Raport: Trendy 2018 – Wiedza, Produkt, Motywacja, Wpływ

  11.01.2018
  Krzysztof Celuch Raport: Trendy 2018 – Wiedza, Produkt, Motywacja, Wpływ

  Jakie trendy i zjawiska będą dominujące w przemyśle spotkań w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy? Zagadnienie to rozwija dr Krzysztof Celuch, prezentując opracowanie „Trendy 2018 – Wiedza, Produkt, Motywacja, Wpływ”.

  więcej

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne