Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artykuły

 • Zapowiedź: 7-9.02.2018 Targi RemaDays Warsaw

  26.06.2017
  Targi RemaDays Warsaw 2018 konferencja

  Już po raz czternasty organizatorzy targów branży reklamowej i poligraficznej RemaDays Warsaw zapraszają wystawców oraz gości do uczestniczenia w jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie.

  więcej
 • Zapowiedź: 25-26.09 Property Forum 2017

  19.06.2017
  Property Forum 2017 Konferencje

  Po wakacjach, w przestrzeniach warszawskiego Hotelu Sheraton odbędzie się spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych Property Forum 2017. To okazja spotkania inwestorów, deweloperów oraz przedstawicieli władz państwowych i...

  więcej
 • 6 najciekawszych obiektów na eventy i konferencje w Wawrze

  12.06.2017
  6 najciekawszych obiektów na eventy i konferencje w Wawrze

  Największa dzielnica stolicy (ok. 80 km2) jest atrakcyjnym regionem dla inwestorów. Choć oddalona od centrum, kolejnych mieszkańców przyciąga umiarkowaną ceną nieruchomości i dużą ilością zieleni. Tu także powstały obiekty idealne na eventy i...

  więcej
 • Znamy już laureatów plebiscytu TopHotel 2017!

  09.06.2017
  Tophotel 2017 konferencje

  W warszawskiej Villi Foksal odbyła się wczoraj uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody zwycięzcom VIII edycji konkursu TopHotel. Na podstawie ocen klientów i ankiet wyróżniono najlepsze krajowe hotele w 17 kategoriach.

  więcej
 • Zapowiedź: 13.09 Konferencja EVENT MIX

  08.06.2017
  Konferencja Event Mix 2017 Warszawa

  Ruszyła rejestracja uczestników tegorocznej edycji konferencji EVENT MIX – Skuteczny Event Marketing. Areną wydarzenia, które odbędzie się w ramach targów branży reklamowej Festiwalmarketingu.pl, będzie stołeczna hala EXPO XXI.

  więcej
 • 9 najciekawszych obiektów na eventy i konferencje na Żoliborzu

  05.06.2017
  9 najciekawszych obiektów na eventy i konferencje na Żoliborzu

  „Piękny brzeg”, „Joli Bord”, czyli Żoliborz, to najmniejsza dzielnica stolicy. Dużo zieleni, dobre połączenie z centrum, kawiarenki i restauracje, ośrodki kultury jak Teatr Komedia. Ale Żoliborz to też bardzo dobre miejsce na konferencje i eventy.

  więcej
 • 10 najciekawszych obiektów na eventy i konferencje na Mokotowie

  29.05.2017
  10 najciekawszych obiektów na konferencje na Mokotowie

  Event bądź konferencja na Mokotowie to pomysł z wieloma zaletami. Dobre skomunikowanie z centrum stolicy, zróżnicowany dobór atrakcji i usług dodatkowych. Coś dla siebie znajdą zwolennicy nowoczesnych przestrzeni, jak i ci poszukujący zabytkowych...

  więcej
 • Bilet konferencyjny w nowej taryfie ZTM Warszawa

  29.05.2017
  Bilet konferenycjny w nowej taryfie ZTM Warszawa

  Już 1 czerwca br. wejdą w życie zmiany w cenniku stołecznej komunikacji. Nowa taryfa przewozowa uwzględnia, między innymi, bilet konferencyjny. Nowe ceny mają zachęcać do rezygnacji z samochodu na rzecz komunikacji zbiorowej.

  więcej
 • 5 najciekawszych obiektów na konferencje w Wilanowie

  16.05.2017
  5 najciekawszych obiektów na konferencje w Wilanowie

  Gdy pojawia się hasło: konferencja w Wilanowie, nie musisz już przeszukiwać zasobów Internetu w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Przygotowaliśmy listę najciekawszych obiektów na konferencję, bankiet, firmowy piknik czy szkolenia.

  więcej
 • Event na stadionie. Oferta obiektów 5 lat po EURO 2012

  08.05.2017
  Stadion na event 5 lat po Euro 2012 konferencje

  Dzięki piłkarskim Mistrzostwom EURO 2012 doczekaliśmy się nowoczesnych stadionów na miarę europejską. Co dziś mogą one zaoferować organizatorom konferencji, szkoleń i kongresów? Jakiego typu eventy można przygotować na stadionach?

  więcej

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne