Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
360 SBC - Smart Business Consulting

360 SBC - Smart Business Consulting

Domaniewska 47, I piętro, 02-672 Warszawa
www.360sbc.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
  • 360 SBC konferencje.pl

Opis

Możecie Państwo liczyć na profesjonalne podejście i fachowe porady w zakresie interesujących Państwa projektów szkoleniowych lub szkoleń otwartych Z przyjemnością nawiążemy z Państwem kontakt telefoniczny lub spotkamy się osobiście. Czekamy na pytania i propozycje tematów, w związku z którymi chcieliby się Państwo z nami skonsultować.

Gwarantujemy przygotowanie jak najkorzystniejszego dla Państwa projektu szkoleniowego lub pomoc w wyborze szkolenia otwartego. Państwa sukces jest również naszym sukcesem!

Prowadząc szkolenia, realizujemy nowatorskie metody, oparte na wspólnym działaniu, edukacji interaktywnej a nawet zabawie. Zdajemy sobie sprawę jak istotne, a jednocześnie trudne, jest odniesienie SUKCESU na rynku. Umożliwia to jedynie ROZWÓJ ZAWODOWY, jak również ciągłe podnoszenie kwalifikacji LUDZI, budujących nasze organizacje. Jak dobry lekarz, oferujemy Państwu receptę na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej poprzez szkolenia sprzedażowe, motywacyjne, rozwojowe a także z zakresu m.in. prawa pracy oraz prawa gospodarczego.