Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Agencja Medialna YOMA

Agencja Medialna YOMA

Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom
yoma-art.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Artyści cyrkowi

 • Akrobacje rowerowe - Agencja Medialna YOMA Akrobacje rowerowe

  Cyrkowe umiejętności, profesjonalne rowery, tor przeszkód, system oświetlenia oraz podkład muzyczny pozwalają wykonać atrakcyjny pokaz, który zapada w pamięć widzów oraz inspiruje młode osoby do uprawiania sportów rowerowych. Nasze występy to efektowna prezentacja zawodników wykonujących ewolucje na rowerze. Od skoków na jednym kole i jazdy do tyłu, zaskoczymy publikę precyzyjnymi zeskokami z 2 metrów na puszkę po napoju. Obroty, piruety, skakanie rowerem na skakance, ekstremalnie dokładny taniec nad leżącym zawodnikiem to kilka ciekawszych elementów programu. Doskonała równowaga, skoczność i opanowanie pozwala nam wykonywać program figur które pozytywnie zaskoczą publiczność. Wyjątkowość grupy pokazują osiągnięcia sportowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodników poparte wykonaniem blisko 400 pokazów, na impreach takich jak Tour de Pologne i galę sportu.

  W przerwach między pokazami możemy przeprowadzić:
  - konkurs dla młodych widzów (rzut oponą do celu)
  - mini zawody w najwolniejszej jeździe rowerem
  - mini szkółkę (prezentujemy podstawowe techniki - przydatne w codziennej jeździe rowerem oraz zasady bezpieczeństwa, zachęcimy do jazdy w kasku i kamizelce odblaskowej)
  - odpowiemy na pytania publiczności.

  Dla osób, które wezmą aktywny udział w naszym pokazie przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy, nagrody. Nasze pokazy możemy wykonać w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz, oraz na każdym rodzaju podłoża (od trawy po beton). W przypadku występów na parkiecie lub innym podłożu, które jest narażone na uszkodzenie, zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie naszego toru.

 • Akrobatyka - Agencja Medialna YOMA Akrobatyka

  Akrobatyka od lat wywoływała podziw wśród widzów. Akrobaci od lat swoimi zdolnościami, umiejętnościami ukazują fantastyczne figury stworzone z własnych ciał.  Sztuka cyrkowa "adagio" daje możliwości pokazania niesamowitej gibkości i gracji, połączonej z siłą i koordynacją ciała. Widowiska takie zapierają dech w piersiach i wzbudzają ogromny zachwyt.

 • Hipnoza show - Agencja Medialna YOMA Hipnoza show

  Show z hipnotyzerem to zabawa interaktywna, widowiskowa, pełna zaskoczeń, humoru i mocnych niezapomnianych wrażeń, dająca wiele tematów do późniejszych dyskusji i przemyśleń. Bohaterami show stają się ochotnicy z widowni, wśród których wybiera się najzdolniejszych medium, a ci z kolei pod wpływem sugestii robią różne nietypowe rzeczy i opowiadają o tym co się dzieje w ich wyobraźni. Wszystkie elementy widowiska są absolutnie bezpieczne i prezentowane z humorem, choć w niektórych momentach wyglądają dość groźnie, jak np. chodzenie boso po szkle i zrzucanie w ciało noży. Jednym z kulminacyjnych momentów jest "most kataleptyczny" prezentowany zwykle na kilku po kolei ochotnikach, a pokazujący możliwości koncentracji i transu. Część przedstawienia prowadzona jest w formie integracyjnych zajęć na wesoło z całą widownią, która przez chwilę uczy się odreagowania stresu, wstają ze swoich miejsc, wykonują ćwiczenia oddechowe, trzymają się za ręce, poklepują się po plecach itd. Celem Hipnoza Show jest to aby oprócz nietypowej rozrywki i fajnych przeżyć zmotywować zarówno medium jak i wszystkich widzów do osiągania większych sukcesów tak zawodowych jak w życiu prywatnym.

 • Bodypainting

 • Bodypainting

  Postać pomalowana w niesamowite wizaże wyobraźni. Jest nie odłącznym elementem reklamy na eventach, promocjach marki i produktu-gdzie żywy model ma wymalowane logo firmy lub jej hasło.
  Atrakcją jest również pokaz jak maluje się taką postać - gdy stylista upiększa na oczach widzów modela w motywy kwiatowe, zwierzęce i inne abstrakcyjne wzory.

 • Iluzjoniści

 • Iluzjonista - Agencja Medialna YOMA Iluzjonista

  Iluzjonista zabierze Cię w świat marzeń, złudzeń, oraz w świat niezapomnianych wrażeń. Dzięki naszemu Iluzjoniście przekroczysz granice własnej wyobraźni i będziesz świadkiem niesamowitych wydarzeń, jakich jeszcze nie oglądałeś. Dzięki ofercie naszego Iluzjonisty Twój event nabierze widowiskowości i wyjątkowości. Iluzja sceniczna – to godzinna zabawa Iluzjonisty z publicznością. Sztuki, które zachwycą nawet najbardziej wybrednego widza, zadziwią efektami i wprowadzą w dobry nastrój imprezy. Ciągły kontakt z widzami oraz uczestniczenie osób z widowni w poszczególnych sztukach magicznych pozwoli każdemu na wejście w magiczny świat i odczucie magii na własnej skórze. Iluzja sceniczna świetnie sprawdza się na spotkaniach firmowych, bankietach, festynach itp. Mikroiluzja – ten rodzaj iluzji w odróżnieniu do pokazów na scenie pozwala na bardzo bliski kontakt Iluzjonisty z każdym widzem. Wszystko pokazywane jest na wyciągnięcie ręki. Zręczne ręce iluzjonisty czynią „cuda” przed oczami zebranych. To magia z użyciem małych przedmiotów takich jak: monety, banknoty, łyżeczki, długopisy, papierosy itp. Program idealny dla gości restauracji, barów itp.

 • Pozostałe

 • Pirotechnika - Fajerwerki - Agencja Medialna YOMA Pirotechnika - Fajerwerki

  Każdy przygotowany pokaz można porównać do spektaklu trzymającego widza w napięciu i wywołującego pozytywne emocje. Taki klimat tworzymy poprzez indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz konkretnej lokalizacji terenu, zgodnie z określonymi wymogami bezpieczeństwa. W pokazach wykorzystujemy bardzo bogatą gamę efektów pirotechnicznych m.in. efekty frontowe (komety, wyrzutnie, wulkany i fontanny), wysokie (bomby kulowe, cylindryczne i wielostopniowe) oraz komety specjalne (np.: ładunki wstrzeliwane do wody). Stosowany przez nas komputerowy system sterujący pokazem, daje gwarancję precyzji oraz bezpieczeństwa realizowanego widowiska, które możemy rozmieścić w kilku miejscach jednocześnie.

  Zajmujemy się również komponowaniem "Płonących Liter" – nie da się lepiej rozświetlić Loga Twojej Firmy!

 • Fireshow

 • Taniec z ogniem - Agencja Medialna YOMA Taniec z ogniem

  Eksperymenty z ogniem i wyobraźnią. Zabierzemy Was zabrać ze sobą na koncert w płomieniach-gdzie oprócz nut emocje wyrażą taniec i światło. Pokaz stylizowany na występ zespołu muzycznego. Program składa się z kilku choreografii, ze sprzętem płonącym do muzyki z różnych klimatów (w grę wchodzą przestrzeń otwarta jak i pomieszczenia); plucie oraz połykanie ognia, artyści w strojach i makijażach.

  Na życzenie klienta do ognia dodajemy oprawę pirotechniczną. Robimy również programy tańca z ogniem na indywidualne zamówienie klienta.