Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Agencja Power - Event Incentive Conference Sport

Agencja Power - Event Incentive Conference Sport

Kowalczyka 1 lok 31, 03-193 Warszawa
www.agencjapower.pl

Dane kontaktowe

Olga Krzemińska-Zasadzka Właściciel 02222...... Pokaż telefony

Opis

 PLANUJEMY, ORGANIZUJEMY, OSIĄGAMY OKREŚLONE CELE

 

POWER to moc, siła, energia i nieograniczone możliwości. Nieprzerwanie od 1997 roku realizujemy i koordynujemy konferencje, uroczyste gale, wyjazdy motywacyjne oraz imprezy firmowe. Obsługujemy największe przedsiębiorstwa w Polsce. We współpracy z naszymi Klientami stawiamy na lojalność, otwartość i partnerskie relacje. Dzięki doświadczeniu i konsekwencji w działaniu wzorowo wywiązujemy się z postawionych nam celów.Każdego roku w ofercie agencji pojawiają się nowe, niecodziennie atrakcje i kierunki wyjazdów. Do filarów naszej działalności zaliczamy: EVENT, SPORT, INCENTIVE i CONFERENCE. Jesteśmy agencją, która zawsze daje z siebie wszystko a współpracę z nami doceniły takie firmy i marki jak Ferrari, Shell, Coca-Cola HBC, Unilever czy Polkomtel SA.

 

EVENT

Organizujemy eventy rozrywkowe, kulturalne, sportowe, przygodowe oraz wyjazdowe. Integrujemy i motywujemy kadry, propagujemy idee korporacji, szkolimy personel, kształtujemy wizerunek marek. Poznajemy cel eventu i jego skalę. Dobieramy odpowiednie atrakcje i miejsce. Za każdym razem szukamy nowych kreatywnych rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowujemy szereg scenariuszy uwzględniających aktualne trendy oraz nowoczesne rozwiązania. Każda przygotowana przez nas propozycja ma charakter obsługi kompleksowej. Przedstawiamy Państwu naszą wizję wydarzenia, z uwzględnieniem scenariusza, propozycją dodatkowych atrakcji, oprawy scenograficznej oraz technicznej.

 

INCENTIVE

Organizujemy wyjazdy na szkolenia, kongresy i konferencje, nagrody wyjazdowe w konkursach i promocjach konsumenckich oraz wyjazdy będące czystą formą gratyfikacji za osiągnięte wyniki finansowe. Budujemy lojalność personelu. Wzmacniamy biznesowe więzi. Przyciągamy klientów. Wpływamy na zachowania członków zespołu sprzyjające celom przedsiębiorstwa.

W zależności od charakteru grupy i celów klienta Organizujemy wyjazdy Incentive jako formę nagrody lub zachęty dla pracowników, partnerów biznesowych bądź klientów naszych Klientów. Wyszukujemy spektakularne miejsca i dostarczamy niezapomnianych wrażeń. Nasz zespół realizujący wyjazd zagraniczny odwiedził najdalsze zakątki całego świata.

 

CONFERENCE

Organizujemy konwencje biznesowe, naukowe i prasowe. Zajmujemy się także produkcją materiałów pomocniczych. Wskazujemy miejsce, aranżujemy je, zapewniamy prelegentów, trenerów, sprzęt i catering. Tworzymy scenariusze szkoleń i dobieramy atrakcje, które najlepiej sprawdzają się w danym temacie. Posiadamy imponujące doświadczenie i instrumentarium do organizacji największych konferencji w kraju. W naszej bazie znajduje się szereg obiektów, z którymi współpracujemy na stałe. Na bieżąco monitorujemy zmiany w poszczególnych lokalizacjach, dzięki czemu przygotowanie oferty zajmuje mniej czasu i uwzględnia aktualne możliwości. Każda przygotowana przez nas oferta ma charakter obsługi kompleksowej.

 

SPORT

Od początku naszej działalności realizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy rekreacyjno-sportowe. Zaczynaliśmy od koordynowania indywidualnych wyjazdów narciarskich, żeglarskich, kite-surfingowych i turniejów squasha. Zbieraliśmy doświadczenie na cyklach imprez we francuskich kurortach takich jak Val Thorens, Tignes, La Plagne czy Les2Alpes z udziałem kilkuset osób.Zorganizowaliśmy eventy motoryzacyjne Rage-Race, Rage, GT-Polonia,  wspieraliśmy żeglarskie Zobaczyć Morze, Skandia Maraton Lang Team, wyprawę Biegnącego Wilka, Mistrzostwa Świata Poduszkowców oraz samotny dwuletnirejs dookoła świata Nataszy Caban. Od kilku lat zachęcamy pracowników firm i osoby prywatne do aktywności, oferując im abonamenty sportowe OK System.

 

NAGRODY:

Solidna Firma 2014, Platynowy Certyfikat Polish Product 2014, Nagroda MP Power Awards – Portalu Meeting Planner w kategorii Team-Building/Outdoor, Nagroda Polskiego Internetu w kategorii „Rozrywka i Rekreacja”, Medal Meeting Planner w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku, Solidna Firma 2015.

NALEŻYMY DO:

SBE - Stwowarzyszenia Branży Eventowej, SOIT – Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, SITE – Society for Incentive Travel Excellence, SKKP - Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce.

Power Sp z o.o. posiada wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa Mazowieckiego nr 1279.


Usługi

 • Agencje eventowe

 • Profesjonalne organizowanie wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Profesjonalne organizowanie wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji

   Power to mieszanka energii, chęci działania i entuzjazmu z fachową wiedzą, doskonałą organizacją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki połączeniu kreatywności z umiejętnością szczegółowego planowania wydarzeń i wyjazdów dla firm jesteśmy dla naszych Klientów wiarygodnym i sprawdzonym partnerem oraz zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które regularnie korzystają z naszych usług.
   Do filarów naszej działalności zaliczamy: EVENT, SPORT, INCENTIVE i CONFERENCE. Jesteśmy agencją, która zawsze daje z siebie wszystko a współpracę z nami doceniły takie firmy i marki jak Ferrari, Shell, Coca-Cola HBC, Unilever czy Polkomtel SA.

Atrakcje

 • Autorskie programy imprez

 • Bal przebierańców - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Bal przebierańców

  Od szlachcica, przez supermena, po biedronkę! Na balu przebierańców w specjalnie zaaranżowanej garderobie wyposażonej zarówno w stroje znanych bohaterów, jak i te kompletnie abstrakcyjne można przebierać do woli. Każdy amator przejściowego przeistoczenia się w ulubioną historyczną bądź fikcyjną postać na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Do dyspozycji gości oddamy także najróżniejsze gadżety, które pozwolą dopełnić dzieła metamorfozy, m.in. peruki, śmieszne okulary oraz kapelusze. Ponadto przygotujemy stanowiska z makijażystkami, które przy pomocy pędzelka, farby, brokatu oraz innych technik całkowicie odmienią ich oblicza. Agencja Power Sp. z o.o. dysponuje ponad trzystoma /300/ strojami na wieczory tematyczne m.in kimona na wieczory japońskie, stroje batmana, spidermana, biedronek, kwiatuszków, zakonnic, wampirów, klaunów, indian, strojów szlacheckich i innych. Dobieramy dla Państwa do nich m.in. peruki, maski, boa, okulary by podkreślić wybrany charakter imprezy tematycznej.

 • Gale, bale i bankiety firmowe - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Gale, bale i bankiety firmowe

  Powtarzając za Agnieszką Osiecką „Niech żyje bal!”, zapraszamy Państwa na wytworne imprezy integracyjne w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Na specjalne życzenie możemy zakontraktować osobę medialną do prowadzenia uroczystości. Zapewniamy podniosłą oprawę, najlepszy catering i zabawę niejednokrotnie do białego rana. Organizowane przez nas gale, bale czy bankiety to wspaniała okazja na celebrowanie dotychczasowych osiągnięć firmy i uhonorowanie najbardziej zasłużonych pracowników. To także idealna sposobność na podtrzymanie wypracowanych relacji z klientami.

 • Impreza w stylu Dzikiego Zachodu /Dziki Zachód/ - wieczory tematyczne - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Impreza w stylu Dzikiego Zachodu /Dziki Zachód/ - wieczory tematyczne
  Kto z nas nie marzył, aby przynajmniej na kilka chwil zamienić się w John’a Wayne’a w klasyce westernu „Diliżanse” czy Sharon Stone z bardziej współczesnych "Szybkich i martwych". Kowbojskie kapelusze, barmanki tańczące kankana, huk wystrzałów z rewolwerowych luf, atmosfera rodem z saloonu, wreszcie pojedynki o honor i nieśmiertelność to tylko namiastka atrakcji towarzyszących tego typu imprezie, dzięki którym zdobędziemy zachodnie kresy Ameryki.
 • Imprezy w stylu Bollywood - wieczory tematyczne - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Imprezy w stylu Bollywood - wieczory tematyczne
  Poczuj się jak na planie najwybitniejszych Bolywoodzkich produkcji! Mieniące się paletą barw hinduskie stroje, pokazy tańca brzucha w wykonaniu tajemniczych bajader, stanowiska malowania twarzy według starych hinduskich receptur oraz bogata scenografia imitująca zabytki kultury Indii z dominującym złotym kolorem to tylko część atrakcji, które mają oddać niepowtarzalny klimat towarzyszący nurtowi tamtejszej kinematografii.
 • Spotkania świąteczne - Christmas Party - Wigilie Firmowe - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Spotkania świąteczne - Christmas Party - Wigilie Firmowe
  Event świąteczny charakteryzuje się niepowtarzalny klimat i atmosfera. Duży nacisk kładziemy na scenografię i wytworzenie odpowiedniego klimatu. Każdy z Gości musi mieć poczucie, że spotkanie jest wyjątkowe. Do najbardziej popularnych należą kolacje w świątecznej atmosferze, ze spokojną muzyką w tle. Goście mają możliwość spędzić czas we wspólnym gronie, podsumować kończący się rok oraz obdarować się prezentami. Często na tego typu eventy pracownicy przychodzą wraz z rodziną. Inną formą eventów świątecznych jest zabawa /Christmas Party/ pełna ruchu. Proponujemy zespół coverowy, pokazy artystów i liczne konkursy. Konferansjer zadba o wspaniałą atmosferę i nie pozwoli uczestnikom się nudzić. Podczas wieczoru będzie można zdobyć okolicznościowe banknoty, które przydadzą się podczas licytacji. Na sprzedaż będą markowe alkohole oraz gadżety firmowe. Impreza potrwa do białego rana.
 • Wieczór Japoński - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Wieczór Japoński
  Wieczór Japoński to magiczne wydarzenie. Przesyt scenografii przeniesie gości w klimat Kraju Kwitnącej Wiśni. Zostaną powitani przez hostessy ucharakteryzowane na gejsze i otrzymają kimona, w których poczują się jeszcze japońsko.Podczas tego wieczoru przygotujemy różnorodne warsztaty i pokazy, które pozwolą nam poznać kulturę dalekiego wschodu. Zacznie się od występu tanecznego gejsz. Potem dynamika imprezy będzie rosła. Demonstracja walk wushu, warsztaty tai chi i główny punkt wieczoru – pokaz robienia sushi, z pewnością przyciągną uwagę każdego.
 • Wieczór Wenecki - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Wieczór Wenecki
  Dominować będą aura tajemniczości i pokusa szaleństwa. Gwarantujemy emocje, których nie da ukryć się pod maską. Podczas wieczoru proponujemy Państwu bardzo oryginalne konkursy tematyczne. Wszystkie wydarzenia na scenie i parkiecie otrzymają odpowiednią asystę muzyczną naszego DJ’a.
 • Bodypainting

 • Bodypainting eventowy - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Bodypainting eventowy

  Bodyapinting - możliwości wykorzystania podczas eventów: 1. Organizujemy konkursy bodypaintingu Dzielimy uczestników na grupy, które wykonują bodypainting tematyczny na plecach modelki. Uczestnicy zespołu malują na przemiennie (przy modelce zawsze jest tylko jedna osoba malująca) w ustalonych odstępach czasowych (czas malowania ok. 1-5 minut i zmiana). Stopień trudności: dla ułatwienia przed rozpoczęciem pracy zespół może mieć ustalony czas na opracowanie projektu i podział prac pomiędzy uczestnikami). 2. Wykonujemy uczestnikom eventu bodypainting tematyczny, co podkreśli charakter imprezy. Możliwy jest także bodypainting fluoresencyjny. Możliwość ustawienia kilka stanowisk jednocześnie. 3. Prowadzimy pokazy bodypaintingu na modelce zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem bodypaintingu, który jest dostosowany do tematyki eventu. Bodypainting może być uzupełniony strojem wykonanym z różnych intrygujących materiałów - nawet takich jak śruby, makijażem i fryzurą nawiązującą do tematu.

 • Pozostałe

 • Drift Taxi - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Drift Taxi

  Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki

  Każdy wie, że drift nie jest najszybszym sposobem pokonywania zakrętów… ale z całą pewnością jest najbardziej ekscytujący. Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę przekonać się jak to jest siedzieć na prawym fotelu w aucie jadącym w pełnym poślizgu ok 100km/h to teraz będziesz miał okazję.

  Na rynku pojawiła się nowa intrygująca atrakcja: Drift TAXI. Profesjonalne teamy Driftingowe oferują możliwość wejścia w ten „pojechany” świat i przenikania się jak to jest oglądać świat w kłębach gęstego dymu przez boczne szyby auta. Wszystkie samochody to w 100% sportowe maszyny spełniające wszelkie wymogi zarówno bezpieczeństwa jak i potrafiące sprostać trudom rywalizacji na torach wyścigowych.  

  Firma PowerSport poza „standardowym” Drift TAXI daje także możliwość podróżowania w jedynej prawdziwej Driftingowej ciężarówce w Polsce. Emocje Gwarantowane!

  Już w ten weekend na Terenie STW-Center każdy pasjonat driftingu i Motorsport-u będzie miał okazję doświadczyć niesamowitych przeciążeń jakie towarzyszą tak ekstremalnej jeździe. Jak twierdzą profesjonalni kierowcy – nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą… wyzwaniem jest zrobić to szybą boczną.

 • Imprezy taneczne

 • Imprezy karnawałowe - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Imprezy karnawałowe

  Karnawał czas zacząć! PowerSport zaprasza na organizowane w najbardziej popularnych miejscach imprezy tematyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: bal wenecki, wieczór japoński, gorące klimaty Latino, Lata ’20, Lata ‘30, bal przebierańców, zabawę w stylu Bollywood. Przygotowujemy indywidualne scenariusze z uwzględnieniem potrzeb i charakteru działalności Firmy. Na specjalne życzenie zapewnimy udział gwiazd estrady, występy grup kabaretowych, pokazy sztuki barmańskiej oraz warsztaty taneczne pod okiem znanych tancerzy-instruktorów. Gwarantujemy tyle wrażeń, że jeszcze długo po nadejściu Wielkiego Postu pozostaniecie w karnawałowym nastroju.

 • Koncerty gwiazd

 • Koncerty, gwiazdy, celebryci - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Koncerty, gwiazdy, celebryci

  Muzyka łagodzi obyczaje. Zrobimy wszystko, żeby ten aforyzm znalazł w Państwa odbiorze potwierdzenie. Występy artystów z Polski i gwiazd zza granicy, z którymi współpracujemy, niewątpliwie uprzyjemnią niejedną gale firmową czy imprezę integracyjną i przyniosą chwilowe wytchnienie skołatanym nerwom zabieganej kadry. Zapewniamy kompleksową organizację koncertów muzycznych i imprez artystycznych z udziałem znanych celebrytów. Do każdego zadania angażujemy wyłącznie profesjonalistów, dzięki czemu realizowane przez nas projekty stoją zawsze na wysokim poziomie.

 • Artyści cyrkowi

 • Magic night - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Magic night
  Impreza skierowana do entuzjastów magicznych występów Hudiniego czy Coperfilda. Proponujemy wieczór, podczas którego prestidigitatorzy najpierw zaprezentują najsłynniejsze sztuczki świata, a potem odkryją przed Gośćmi niektóre tajniki magii.
 • Pokazy barmańskie

 • Pokazy i Warsztaty Barmańskie - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Pokazy i Warsztaty Barmańskie
  Widowiskowe pokazy sztuki barmańskiej z obowiązkową żonglerką płonącymi butelkami uświetnią największe imprezy. Akrobatyczne popisy barmanów połączone z umiejętnością komponowania wyszukanych drinków budzą podziw i pragnienie. Także to, by posiąść elementarną wiedzę w tej dziedzinie…
 • Gry fabularne

 • Teledyski - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Teledyski

  Teledyski (wideoklipy) - są specyficzną formą aktywności – wymagają wielu różnych umiejętności, otwartości na nowe, niepowtarzalne aspekty, które ciężko dostrzec w życiu codziennym. Ta forma rozrywki niepostrzeżenie zmusza nas do zaangażowania zarówno w tańcu, jak i biznesie, gdzie musimy wiedzieć jak się poruszać, żeby nie deptać sobie po palcach, poza tym, nie wiemy na jakiego Partnera i układ trafimy… Przełamując opory, coraz bardziej otwieramy się, potrafimy wyrazić siebie.

 • Wrak Garaż - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Wrak Garaż

  Proponujemy Państwu nietypowe zajęcia plenerowe, podczas których uczestnicy eventu będą mogli nie tylko spełnić swoje marzenia z dzieciństwa o udoskonalaniu i upiększaniu pojazdów czterokołowych, ale również złamać bariery codzienności i dać upust powszechnie zakazanym odruchom niszczenia samochodów, zaczynając od banalnego wybijania szyb kończąc na wycinaniu elementów nadwozia samochodowego. Po pierwszych chaotycznych emocjach związanych z niszczeniem, wśród uczestników pojawia się wizja i plan działania, wtedy to przystępują do bardziej przemyślanych i złożonych przeróbek wraków które dla nich przygotujemy na Państwa życzenie.

 • Pokazy kulinarne

 • Warsztaty sushi - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Warsztaty sushi
  Podczas warsztatów wybitny kucharz, pasjonat kuchni japońskiej, przekaże nam tajemną wiedzę na temat przyrządzania sushi. Dowiemy się, jakich składników używać, jak je prawidłowo dobierać i w jaki sposób łączyć, aby otrzymać zamierzony efekt.
 • Rejsy

 • Wyjazdy motywacyjne - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Wyjazdy motywacyjne

  Zorganizowane wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Państwa firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach, często niedostępnych dla zwykłych turystów. Firma PowerSport zaprasza na jedyne w swoim rodzaju wyprawy w najbardziej egzotyczne i ekscentryczne zakątki świata. W zależności od preferencji uczestników możemy zaproponować rejsy po Karaibach i wyspach tajskich, eksploracje Laponii, aktywny wypoczynek w górach Słowenii i kąpielisku Acapulco oraz wiele innych oryginalnych pomysłów na oderwanie się od rzeczywistości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej nietuzinkowej oferty. Więcej: http://www.powersport.pl/wyjazdy-motywacyjne

 • Skutery śnieżne

 • Wyjazdy narciarskie i snowboardowe - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Wyjazdy narciarskie i snowboardowe

  Praca zespołowa to fundamentalna wartość każdej firmy. Dlatego należy dążyć do integracji grupy wszelkimi środkami, a nawet… ośrodkami. Najlepiej narciarskimi, bo nie ma lepszej frajdy od tarzania się w białym puchu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym przy organizacji wyjazdów narciarskich i snowboardowych, zajmujemy się koordynacją firmowych wyjazdów na sporty zimowe. Posiadamy liczne kontakty we Francji, Włoszech, Szwajcarii, na Słowacji, w Czechach, Polsce i Austrii. Naszym oczkiem w głowie są narciarskie wyjazdy VIP z bogatą ofertą atrakcji. Oferta PowerSport obejmuje m.in.: wyjazdy narciarskie do Francji - główne miejscowości: Val Thorens, Tignes, Les 2 Alpes, Alpe D’ Hues, Risoul, Les Orres, Praloup wyjazdy narciarskie do Włoch – główne miejscowości/regiony: Livigno, Bormio, Santa Caterina, Madonna di Campiglio/Marilleva, Andalo, Maso Corto, Val Di Sole, Folgarida, Arabba, Moena, Predazzo, wyjazdy narciarskie do Austrii – główne regiony: Kaprun & Sell am See, Tyrol /Pitztal, Solden, Stubai, Zillertal, wyjazdy narciarskie Polska – główne regiony i miasta: Szczyrk – Beskid Śląski, Zakopane, Białka, Bukowina Tatrzańska – Tatry i Podhale, Korbielów – Beskid Żywiecki, Wierchomla, Krynica Zdrój – Beskid Sądecki wyjazdy narciarskie na Słowację – główne regiony i miasta: Chopok, Jasna – Niskie Tatry, Smokowiec, Tatrzańska Łomnica - Tatry wyjazdy narciarskie do Czech – główne regiony i miasta: Harrachov, Spindlerowy Młyn – Karkonosze wyjazdy narciarskie – heliskiing (Włochy, Szwajcaria, Kanada, Nowa Zelandia) Atrakcje w ramach oferty: zjazdy saneczkowe zjazdy na byle czym foundee na stoku lub wieczerza Góralska /regionalne/ zjazd na nartach z pochodniami kuligi jazdy skuterami śnieżnymi przejażdżki psimi zaprzęgami jazda na łyżwach wieczorne biesiady przy grillu ogniska budowa igloo mecze hokeja, brombole pokazy barmańskie i bary z lodu apres-ski w schroniskach Więcej w dziale wyjazdy motywacyjne Europa: http://www.powersport.pl/wyjazdy-motywacyjne/incentive-europa Serdecznie zapraszamy na zorganizowane firmowe wyjazdy narciarskie dla Klientów, pracowników czy dla celów promocyjnych z PowerSport!

 • Paintball

 • Wyprawy Off-road - wyprawy 4x4 - Agencja Power - Event Incentive Conference Sport Wyprawy Off-road - wyprawy 4x4
  Wyprawa off-roadowa to niezapomniana przygoda, duża dawka emocji i przede wszystkim świetna zabawa podczas imprezy integracyjnej. To impreza stworzona do integracji. Wymaga pracy zespołowej i zaangażowania wszystkich uczestników. W takich okolicznościach można poznać pozabiurową stronę swojej i współpracowników osobowości. Znikają bariery, cichną konflikty. Pojawia się wspólny cel - walka z terenem. Do dyspozycji uczestników oddajemy Nissany Patrole przygotowane do jazdy przeprawowej. Wysoki prześwit, potężne koła, wyciągarka i snorkel robią wrażenie. W celu zapewnienia komfortu i poprawnej pracy zawieszenia w każdym samochodzie mogą podróżować maksymalnie 3 osoby plus doświadczony kierowca rajdowy w roli opiekuna. Trasa opisana w roadbooku obfituje w strome podjazdy, liczne żwirownie, brody i pełne błota koleiny. Pracujące non stop na najwyższych obrotach silniki, jazda w przechyle, wielokrotna konieczność korzystania z wyciągarki oraz pomocy innych samochodów nie pozwolą na choćby chwilę znużenia. No i najważniejsze: za kierownicą terenówek zasiądą sami uczestnicy imprezy integracyjnej. Instruktorzy będą tylko czuwali nad ich bezpieczeństwem.