Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Agencja Prima

Wolność 5 lok. 2, 01-018 Warszawa
http://www.agencjaprima.pl/

Dane kontaktowe

Jarosław Gmitrzuk właściciel 60237...... Pokaż telefon

Opis

Agencja Prima posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu w prowadzeniu różnego typu programów estradowych, bali, gali, spotkań integracyjnych, widowisk plenerowych i programów dla dzieci. Aktorzy, absolwenci warszawskiej Akademii Teatralnej zrealizowali już ponad 1000 różnorodnych imprez.  

Oferujemy oryginalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań scenariusz. Naszymi atutami są żywiołowość, kreatywność, rzetelność i wysoki poziom artystyczny.

Atrakcje

  • Konferansjerzy

  • Sceniczne Metamorfozy Mrotek & Gmitrzuk - Agencja Prima Sceniczne Metamorfozy Mrotek & Gmitrzuk

    Zapraszamy państwa na szalone aktorsko-muzyczne show w wykonaniu aktorki i wokalistki Jolanty Mrotek oraz towarzyszącego jej w programie aktora i konferansjera Jarosława Gmitrzuka.

    Artyści podczas godzinnego programu wybiorą się wraz z publicznością w sentymentalną i niezapomnianą podróż przez dekady, osadzoną w różnych kulturach i stylach muzycznych. Zobaczymy parę aktorską wciekającą się w coraz to inne role, będą to swoiste metamorfozy, dzięki którym wprowadzimy widzów w nastrojową zabawę z minionych epok.
    Oprócz bogatego repertuaru piosenek i kreacji aktorskich stworzonych przez jedyną w swoim rodzaju niesamowicie utalentowaną aktorkę Jolantę Mrotek, będą państwo mieli okazję wziąć udział w niekonwencjonalnych interaktywnych animacjach i zabawach z publicznością prowadzonych przez brawurowego showmana Jarosława Gmitrzuka.