Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Akademia Przygoda

Akademia Przygoda

Rogińskiego 17, 20-707 Lublin
www.super-imprezy-firmowe.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Opis

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń oraz imprez integracyjnych, promocyjnych, spotkań dla partnerów handlowych i pracowników naszych klientów. W przedstawionym zakresie świadczymy usługi o wysokim standardzie i kompleksowym charakterze, co pozwala nam stale powiększać grono zadowolonych z ich jakości klientów. Chcesz zbudować zespół pracowników zgranych jak piłkarska reprezentacja Brazylii i gotowych podjąć każde wyzwanie zawodowe? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę na lądzie, w wodzie, a może w powietrzu? Nie ma sprawy ! Dzięki temu, że organizujemy oryginalne wydarzenia w pełni profesjonalny sposób, w niepowtarzalnym klimacie, w zaskakującej scenerii, nieprawdopodobnych miejscach, pomożemy Ci osiągnąć to wszystko, a nawet więcej…

Atrakcje

 • Imprezy filmowe

 • GALA OSKAROWA - Akademia Przygoda GALA OSKAROWA

  Mamy niekłamaną przyjemność zaprosić Państwa na niezwykłą Galę Oskarową, podczas której zostaną  już po raz kolejny  wręczone najważniejsze nagrody filmowe Akademii Przygoda.

  Program gali Oskarowej realizowany jest jako przynajmniej całodniowy event połączony z kręceniem własnych filmów - więcej ? Zapraszamy tutaj
  Uroczystość przyciągnie jak zwykle rzesze wielbicieli kina, dziennikarzy, paparazzi, filmowców i nie tylko…
  Na pewno nie zabraknie elementów tak charakterystycznych dla Oskarowej Gali, jak słynny czerwony dywan, czy ogromnych statuetek Oskara, które podkreślą rangę tego prestiżowego wydarzenia.
  Wśród zaproszonych gości znajdą się przede wszystkim aktorzy z całego świata, oraz Goście Specjalni. Wieczór wzbogacą występy i koncerty wybranych przez Państwa artystów. Galę poprowadzi charyzmatyczny konferansjer. W Polsce retransmisje z wręczenia Oscarów będzie można obejrzeć w zaciszu domowego ogniska z nośników DVD. Show rozpocznie się w sobotni wieczór a zakończy się „dobrym wychowaniem” czyli... Śniadaniem. Wcześniej w ramach oscarowej uczty Szef Kuchni zaproponuje Państwu swoje specjały . Tego roku Amerykanie nie byli nominowani w żadnej z kategorii, istnieje więc duża szansa, że to właśnie Państwo zgarniecie wszystkie statuetki i splendor należny twórcom światowej kinematografii.

  Przykładowy scenariusz:
  Goście do sali na której ma się odbyć Gala Oskarowa przechodzą przez korytarz
  pełen plakatów z różnych filmów . Na sale wchodzą już po czerwonym chodniku ,  który prowadzi aż do sceny
  na której czeka Prowadzący galę. Sala bankietowa zaaranżowana w sposób amfiteatralny tak
  aby goście w naturalny sposób podzieleni byli na grupy  - stoliki ....  W centrum ustawiona jest scena z mównicą i telebimem .
  Prowadzący wprowadzają gości w klimat imprezy i zapraszają do zaspokojenia pierwszego głodu przed emocjami mającymi
  ich jeszcze  czekać tego wyjątkowego wieczoru .
  Tu w przypadku gdy firma chce rozdać nagrody dla pracowników jest czas na tego typu działania.
  Między stolikami przechadzają się osoby  - animatorzy – sobowtóry znanych aktorów .
  Po oficjalnej części imprezy zaczynają się zabawy – drużyny tworzą ekipy przy stolikach  .
  Całość przeplatana jest występami artystycznymi (koncertami, pokazami tanecznymi). 

  Zabawy w stylu :

  •      z jakiego filmu ta melodia  - D-J  puszcza po kolei fragmenty z różnych filmów - tu zespoły muszą po kolei odgadnąć
  •      z jakiego filmu to muzyka i poukładać je według kolejności wyświetlania,
  •      konkurs na kreację pierwszoplanową
  •      Romeo i Julia
  •      Jaki to film – na telebimie pokazywane są fragmenty filmów – znanych i nie znanych .
  • Zadaniem drużyny jest  odgadnięcie tytułów prezentowanych obrazów
  •      Karaoke z muzyką filmowa
  •      i inne....

   

  Do tańca gra Zespół Muzyczny , lub dobry D-j

   

  Około godz. 23.00 zaczynamy konkurs multimedialny – KOCHAM KINO –

   

  Główna nagrodę zdobywa ekipa która zbierze największą liczbę  nominacji .

   

  Nagrodą są oczywiście statuetki  Oskara rozdawane na forum z imiennymi dedykacjami

   

  W trakcie całej imprezy przechadzają się statyści ucharakteryzowani na postaci z filmów – zdobią i pomagają prowadzącemu ( rozdawanie nagród , czynności organizacyjne)

   

  Program urozmaicić mogą występy artystyczne (wykonawcy i koszty do ustalenia) :

   

  Występy znanych Kabaretów  ( do ustalenia ) i Gwiazd Polskiej  Piosenki Aktorskiej

 • KRĘCIMY FILM - Akademia Przygoda KRĘCIMY FILM


  Plan filmowy można zaaranżować wszędzie. Stwierdzenie to dobitnie potwierdza dorobek światowej kinematografii, jak również nasze dotychczasowe doświadczenia. Jeżeli do pracy zaprzęgniemy niczym nie poskromioną wyobraźnię i konsekwentnie będziemy dążyć do osiągnięcia celu, niepotrzebne okażą się przestrzenie hal Hollywood i w zupełności wystarczy skromny hotelowy bar lub zwykła sala konferencyjna.

  Metaforyczne ujęcie wartości korporacyjnych, własny autorski scenariusz oparty na dniu z życia firmy lub całkowicie abstrakcyjna wariacja na zadany temat to jedynie skromny przykład z bogatych możliwości stwarzanych przez nowoczesną technologię zapisu cyfrowego i znakomicie ją dopełniający czynnik ludzki czyli Was i nas.

  Gratka dla tych, dla których X muza jest najważniejszą z muz, a sztukę filmową cenią sobie ponad wszystko. Marzenia, aby wcielić się w reżysera, scenarzystę czy gwiazdę ekranu nareszcie mają szansę się ziścić.
  Pod czujnym okiem profesjonalistów i z ich pomocą nakręcicie prawdziwy videoclip lub jeśli ktoś woli mini etiudę filmową. Kto wie może ktoś odkryje w sobie talent filmowca i ruszy na podbój Hollywood – to się dopiero okaże.
  Pewne jest tylko jedno: to będzie niezapomniana przygoda i niepowtarzalna okazja, aby wraz z koleżankami i kolegami stworzyć wspólnie nie tylko oryginalną pamiątkę z wyjazdu, ale również spojrzeć na siebie i swoich współpracowników z zupełnie nowej i nietuzinkowej perspektywy, zdobyć nowe doświadczenia, po to by spróbować je potem przenieść na płaszczyznę zawodową i twórczo wykorzystać.

  Wiemy, że praca na planie, zarówno jako aktorzy, jak i reżyserzy czy operatorzy, stanowi znakomitą formę integracji. Wspólne tworzenie filmu, dyskusje, podejmowanie decyzji pozwala na wyzwolenie często ukrytych pokładów inwencji, zwłaszcza, że efektem jest profesjonalnie zmontowany film, a także premierowy pokaz, po którym odbywa się sesja feedbackowa, umożliwiająca omówienie efektów wspólnej pracy. Integracja tego typu może stanowić uzupełnienie typowych szkoleń, jak również być samodzielną atrakcją.


  Zapewniamy:
  * niezbędny sprzęt videofilmowy (kamery, statywy, nośniki)
  * profesjonalne wsparcie techniczne (doradztwo)
  * rekwizyty oraz kostiumy
  * scenariusze pisane w uzgodnieniu z klientem
  * pomoc na planie filmu
  *profesjonalny montaż materiału
  * premierowy pokaz powstałych filmów
  *sesja feedbackowa po premierze

  A po dniu zdjęciowym zapraszamy na uroczystą Galę Oskarową!

 • Atrakcje - przerywniki

 • MINDBALL - Akademia Przygoda MINDBALL

   

  Co to jest?

  Innowacyjny system treningowy, duel supermózgów, szermierka falami mózgowymi, urządzenie do prowadzenia terapii, fitness mózgu, skrzyżowanie mini piłki nożnej z kosmicznym ping-pongiem, rewolucyjna gra, znakomita atrakcja, gadżet rodem prosto z planu filmu science-fiction…
  To zadziwiające, ale wszystkie, użyte powyżej określenia, jak również wiele innych są prawdziwe. Szeroka paleta adekwatnych nazw znakomicie koresponduje z szerokim spektrum możliwości wykorzystania tego fenomenalnego stołu.
  Mindball przybrał formę interaktywnej gry stołowej, którą obsługuje się WYŁĄCZNIE MYŚLAMI bez użycia archaicznego joysticka czy klawiatury. W rozgrywce bierze udział minimum 2 graczy, którzy maja przed sobą umieszczoną na samym środku stołu metalową piłeczkę pokrytą kauczukiem, reagującą na impulsy, przekazywane przez komputer wprost z umysłów graczy!

   

  MINDBALL – to urządzenie oparte na zjawisku biofeedbacku i technologii, stworzonej w Amerykańskim Centrum Badań Kosmicznych Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Technologia ta pierwotnie wykorzystywana do szkolenia astronautów i pilotów, którzy w warunkach ogromnego stresu muszą bezbłędnie wykonywać złożone czynności, dzięki wizji szwedzkich naukowców z Interactive Institute, zmaterializowała się w postaci rewolucyjnego urządzenia, ujmującego nie tylko geniuszem myśli technicznej, ale również wyrafinowaną prostotą formy.

  EEG Biofeedback to metoda ustalania harmonii czynności fal mózgowych na zasadzie bioregulacji i samouczenia się mózgu podczas treningów z wykorzystaniem sprzężenia zwrotnego pomiędzy komputerem i ludzkim mózgiem.

  MINDBALL czyli DUEL SUPERMÓZGÓW oferuje wyrafinowany trening umysłu, realizowany w formie świetnej zabawy.

  W rozgrywce bierze udział minimum 2 graczy, którzy maja przed sobą umieszczoną na samym środku stołu metalową piłeczkę pokrytą kauczukiem, reagującą na impulsy, przekazywane przez komputer wprost z umysłów graczy!
  Zawodnicy zakładają na czoło opaskę z wbudowanymi specjalnymi czujnikami, które odbierają sygnał EEG, (sygnał pracy mózgu), analizowany następnie przez komputer. Mózg ludzki produkuje stale 4 zakresy fal alfa, beta, theta i delta oraz okresowo piątą gamma. Dwa zakresy fal mózgowych występują przy spokojnej zrelaksowanej pracy mózgu – alfa i theta. Właśnie obecność tych fal zwiększa możliwość wygranej w POJEDYNKU SUPERMÓZGÓW.
  Spokojny i zrelaksowany mózg jest bardziej skuteczny, a co za tym idzie jego właściciel ma większą szansę na zwycięstwo. Praca mózgów obu graczy jest pokazana w formie diagramu na monitorze. Ten z zawodników, który jest bardziej zrelaksowany, przesuwa kulkę poza połowę w kierunku pola bramkowego przeciwnika.
  Podczas gry dwa stany psychiczne - spokój i pobudzenie zmieniają się bardzo szybko i kulka przesuwa się zmiennie w obie strony. Tylko zawodnik zdolny zachować przez cały czas niewzruszony spokój – może pokonać przeciwnika. I nie jest to proste, tak jak w każdej grze, bo przecież każdy chce wygrać, piłka jest okrągła, a bramki są dwie...

 • Paintball

 • PAINTBALL - Akademia Przygoda PAINTBALL

  Paintball jest symulacją działań wojskowych. Nie bez powodu zabawa ta zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.
  Stanowi bowiem doskonałą w formie grę strategiczną podczas której, ubrani w maski i stroje ochronne, zaopatrzeni w karabinki strzelające wypełnionymi farbą żelatynowymi kulkami, ćwiczymy swoje umiejętności taktyczne.
  Musimy wspierać członków swojej drużyny i eliminować przeciwników - wszystko po to, by osiągnąć wyznaczony na początku gry cel.

    Paintball to niekonwencjonalny sposób spędzenia wolnego czasu. W tej oryginalnej grze, zwanej niekiedy kolorową wojną, wykorzystana zostaje nie tylko sprawność fizyczna zawodników, ale również ich spryt, pomysłowość oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji.
  To zabawa rozwijająca w uczestnikach umiejętność współpracy, twórczego myślenia oraz działania w warunkach stresu. Jest również idealnym sposobem na rozładowanie negatywnych emocji nagromadzonych między pracownikami .

    Paintball pomaga pokonać własne słabości, gwarantując jednocześnie niezapomniane wrażenia.To przygoda zarezerwowana dla wszystkich amatorów mocnych wrażeń i sportowej rywalizacji.

  Możliwe scenariusze gry:

  • obrona i zdobywanie flagi
  • obrona i atak wzgórza
  • obrona budynku
  • ochrona prezydenta
  • totalna wojna
  • strzelnica
 • Oryginale / Inne

 • Pokazy Możliwości Ludzkiego Organizmu Pokazy Możliwości Ludzkiego Organizmu "CZŁOWIEK REKORD"

   CZŁOWIEK „REKORD”

  • Proponujemy Państwu unikalny w skali europejskiej pokaz możliwości organizmu ludzkiego, stworzony i realizowany w całości przez Białorusina polskiego pochodzenia

   – Jurija Ziniewicza. Dzięki swojemu wrodzonemu uporowi i chęci osiągania coraz to wyższego stopnia panowania nad umysłem oraz sprawności ficzynej, od wielu lat doskonali swoje niezwykłe umiejętności, prezentując je jednocześnie szerokiemu gronu odbiorców podczas „Pokazów Możliwości Organizmu Ludzkiego”.

    

   CENIONY W KRAJU I ZA GRANICĄ

    Mistrz Jurij Ziniewicz razem z rodziną mieszka obecnie w Polsce. Prezentował swoje umiejętności na terenie całego kraju. Wielokrotnie występował w programach telewizyjnych: m. in. był gościem autorskiego programu MDM – Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny. Był również gościem „Krakowskiego Tramwaju TVN” oraz wielu regionalnych oddziałów TVP. „Pokazy Możliwości Organizmu Ludzkiego” z powodzeniem były realizowane poza granicami Polski m. in. w Turcji, Bułgarii, Grecji, Niemczech czy Włoszech. Dokonania mistrza zostały również uwiecznione na kartach Księgi Rekordów Guinessa !    

   Każdy pokaz, niezależnie jaką gromadzi publiczność, utwierdza w przekonaniu, że to co robi Jurij, dzięki swojemu wyćwiczonemu organizmowi, jest niewiarygodne. Aby rozwiać wątpliwości niedowiarków, przed każdym elementem pokazu sam Jurij, a także sprzęt i rekwizyty używane w trakcie prezentacji są poddawane kontroli publiczności. Jest to istotna część pokazów potwierdzająca wiarygodność spektakularnych wyczynów mistrza.

    

    Napięcie publiczności, towarzyszące występom Jurija jest skutecznie rozładowywane poprzez wesołe i dynamiczne prowadzenie przez konferansjera. Sprzyja to tworzeniu wyjątkowej atmosfery pokazu.

    

     Tajemnica sukcesów Jurija Ziniewicza, to umiejętność harmonicznej koncentracji umysłu oraz układu nerwowego, a także panowanie nad fizyczną stroną swojego organizmu.

    

   Jego niewiarygodne umiejętności są doskonałym dowodem na to, że ludzki organizm posiada ogromne możliwości, których sobie często nawet nie uświadamiamy. Jurij w każdym swoim pokazie propaguje zdrowy styl życia. Swoją pracą i postawą uczy również szacunku do własnego ciała, do przyrody, a także do ludzi bez względu na ich wiek, kolor skóry, sprawność fizyczną czy przekonania.   Zapraszamy

   www.jurijziniewicz.pl