Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Aleno Sound&Light

Aleno Sound&Light

Pułtuska 66a, 07-200 Warszawa
https://www.facebook.com/alenowyszkow/?fref=ts

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

Standardem stało się, aby przy organizacji najróżniejszych form eventów: konferencji, przemówień, wystąpień, pokazów mody, organizacji targów, imprez sportowo-rekreacyjnych wykorzystywać profesjonalnie przygotowane do tego nagłośnienie i oświetlenie.

Firma ALENO dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i doświadczenia w organizacji i obsłudze wyżej wymienionych form eventów jest idealnym rozwiązaniem do tego przeznaczonym.

Dysponujemy systemami nagłośnienia i oświetlenia o różnej mocy i wielkości, które dostosowujemy do wymagań i potrzeb nagłaśnianych obiektów i programów.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, nasz doradca udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi z zakresu doboru odpowiedniego sprzętu na dane wydarzenie.

Usługi

  • Obsługa techniczna

  • Obsługa techniczna imprez - Aleno Sound&Light Obsługa techniczna imprez

    Zajmujemy się obsługą techniczną różnorakich imprez: konferencji, spotkań, przemówień, pokazów mody, imprez okolicznościowych, niewielkich festynów itp.. Zapewniamy również obsługę muzyczną przez zespół lub DJ-a. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasz doradca udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi z zakresu doboru odpowiedniego sprzętu na dane wydarzenie i dokona wyceny.