Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
As Belezas do Brasil

As Belezas do Brasil

Lencewicza 4/41, 01-493 Warszawa
www.asbelezas.iportfolio.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

Wieczór z Belezami to wyprawa w beztroski świat Brazylii. Egzotyczne tancerki nie tylko pokażą radosne tańce latino, ale wciągną też do zabawy gości. Na parkiecie razem przećwiczą proste, ale efektowne kroki. Kulminacyjny punkt  to energetyczna samba, która porwie każdego do zabawy. Dziewczyny występują w oryginalnych strojach sprowadzanych z Brazylii. Szkoliły się u wybitnych mistrzów,  jak Carlinhos de Jesus z Rio De Janeiro i Xandy Liberato z Walencji.  Jakość tańca i choreografie Belezów nie mają sobie równych w tej części Europy.  Belezy uświetniały eliminacje do Eurowizji 2011, rozgrzewały publiczność podczas meczu „Politycy kontra Artyści TVN” i rozkręciły 15-lecie Telewizji Polsat.  Zespół jest regularnie zapraszany do programów „Dzień Dobry TVN”, „Kawa czy herbata?” i „Pytanie na śniadanie”. Wieczór z Belezami to gwarancja beztroskiej zabawy. Świadczą o tym załączone referencje naszych klientów.


Repertuar:


- Samba

- Salsa

- Dancehall

- Hula/Karaiby

- Taniec brzucha

- Świąteczna samba


Kompleksowa organizacja występów:


- DJ lub muzyka na żywo

- Capoeira

- Nagłośnienie

- Oświetlenie

- Dekoracje

- Confetti Show

- Fajerwerki

- Catering brazylijski


Zapraszamy do współpracy!

Atrakcje

  • Pokazy tańca / rewie

  • Samba! As Belezas - As Belezas do Brasil Samba! As Belezas
    Wieczór z Belezami to wyprawa w beztroski świat Brazylii. Egzotyczne tancerki nie tylko pokażą radosne tańce latino, ale wciągną też do zabawy gości. Na parkiecie razem przećwiczą proste, ale efektowne kroki. Kulminacyjny punkt to energetyczna samba, która porwie każdego do zabawy. Dziewczyny występują w oryginalnych strojach sprowadzanych z Brazylii. Szkoliły się u wybitnych mistrzów, jak Carlinhos de Jesus z Rio De Janeiro i Xandy Liberato z Walencji. Jakość tańca i choreografie Belezów nie mają sobie równych w tej części Europy. Belezy uświetniały eliminacje do Eurowizji 2011, rozgrzewały publiczność podczas meczu „Politycy kontra Artyści TVN” i rozkręciły 15-lecie Telewizji Polsat. Zespół jest regularnie zapraszany do programów „Dzień Dobry TVN”, „Kawa czy herbata?” i „Pytanie na śniadanie”. Wieczór z Belezami to gwarancja beztroskiej zabawy. Świadczą o tym załączone referencje naszych klientów.