Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

BarCocktail

Lewartowskiego 12, 00-185 Warszawa
BarCocktail.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

Planujesz bankiet dla swojej firmy? Zamierzasz zorganizować wesele w nietuzinkowym stylu? Marzysz o wieczorze panieńskim,urodzinach,imprezie którą znajomi zapiszą w pamięci jako wydarzenie roku? Nie masz pomysłu?! ...Jeśli tak- ta reklama skierowana jest wyłącznie do ciebie! BarCocktail - dynamicznie rozwijająca się firma cateringowa oferująca swoim klientom maximum niespotykanych wrażeń,pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Naszym największym atutem są: - pokazy barmańskie - atrakcyjne ceny -dostosowanie się do potrzeb klienta Pracujemy na terenie całego kraju,jesteśmy mobili i elastyczni. Ponadto organizujemy szkolenia barmańskie,obsługujemy każdy typ imprezy. Więcej na naszej stronie firmowej www.BarCocktail.pl www.pokazbarmanski.com

Usługi

 • Kelnerzy i barmani

 • Obsługa Barmańska imprez - BarCocktail Obsługa Barmańska imprez

  PROFESJONALNA OBSŁUGA BARMAŃSKA NA KAŻDEGO RODZAJU UROCZYSTOŚCI

  Planujesz bankiet dla swojej firmy?
  Zamierzasz zorganizować wesele w nietuzinkowym stylu?
  Marzysz o wieczorze panieńskim, urodzinach, imprezie którą znajomi zapiszą w pamięci jako wydarzenie roku?
  Nie masz pomysłu?!

  Jeśli tak- ta reklama skierowana jest właśnie do ciebie!

  BarCocktail - dynamicznie rozwijająca się firma cateringowa oferująca swoim klientom maksimum niespotykanych wrażeń,pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Naszym największym atutem są:

   

  • pokazy barmańskie
  • atrakcyjne ceny
  • dostosowanie się do potrzeb klienta


  Pracujemy na terenie całego kraju, jesteśmy mobili i elastyczni.Ponadto organizujemy szkolenia barmańskie,obsługujemy każdy typ imprezy.
  Więcej na naszej stronie firmowej.
  www.BarCocktail.pl
  www.pokazbarmanski.com

Atrakcje

 • Pokazy barmańskie

 • Pokaz Barmański Tomasza Gajewskiego - BarCocktail Pokaz Barmański Tomasza Gajewskiego

  Podczas niezwykłego show widz ma wrażenie, że prawo grawitacji juz nie obowiązuje. Barman wiruje butelkami tak zwinnie i szybko, że wprawia w zdumienie. Ddokonuje tego z pasją i z uśmiechem na twarzy ale w pełnym skupieniu. Pokaz barmański zniewalającego Tomasza Gajewskiego trwa przeważnie ok 20 minut, w rytm różnych aranżacji muzycznych. Zapewniamy także aranżacje baru pokazowego oraz jego pełne wyposażenie.