Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Bartbo Bartosz Bogucki

Bartbo Bartosz Bogucki

Łajs 11B, 10-687 Łajs
bartbo.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
  • team building

Opis

Wprowadzamy do naszej oferty pomysły, które Wy nam podsuwacie. Jeżeli nie ma tu tego co Cię interesuje napisz do nas - odpowiemy na pewno i zobaczymy co da się zrobić. W końcu jesteśmy od tego, żeby spełniać Wasze zachcianki... Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą obecną ofertą.

Atrakcje

  • Gry szkoleniowe

  • Team Building - Bartbo Bartosz Bogucki Team Building
    Team building to jeden z najlepszych sposobów na spontaniczne i trwałe tworzenie zgranego zespołu. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy uczą się efektywnej współpracy, zdrowej rywalizacji, doskonalą swe zdolności komunikacyjne, a łączące ich więzi zaczyna cechować sympatia, życzliwość i zaufanie. To wszystko, bez dwóch zdań, w istotny sposób wpływa na ducha i kondycję zespołu. W dziedzinie team building proponujemy wyjątkowo bogaty repertuar. Co powiedzą Państwo na: przeciąganie liny i samochodu, udawanie gladiatorów, rycerzy, malarzy czy hydraulików, bieg w workach i na nartach, ujeżdżanie byka i skoki na dmuchanych rurach, igraszki z gąsienicą i ścianą Tekli, rozegranie meczu anielskiego lub miotło-hokeja, pokonanie ścieżki zdrowia, bieg więźniów, przygodę z budowaniem tratwy czy poszukiwaniem złota, szaleństwo w szczudłach klasycznych i tych bardziej kosmicznych, układanie puzzli, kostki nie-Rubika, grę w gigantycznego Chińczyka i wiele, wiele innych niebanalnych konkurencji? Co istotne, czas spędzony z nami to nie tylko realizacja misji team building. To przede wszystkim doskonała, zapadająca głęboko w pamięć zabawa, serdeczna atmosfera i niezwykłe chwile, które dostarczają uczestnikom wielu pozytywnych emocji i silnych wrażeń. Zapewniamy - budowanie zespołu z nami jest przyjemne, zabawne i niezwykle efektywne!