Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Bestur Events Group

Bestur Events Group

1-go Maja 63, 97-400 Bełchatów
www.bestur.net

Dane kontaktowe

Anna Szymczak specjalista ds. sprzedaży i marketingu 60563...... Pokaż telefony

Opis

Bestur Event’s Group zapewnia kompleksową obsługę imprez w najbardziej urokliwych zakątkach centralnej Polski. Zapraszamy do ośrodków sportowo-rekreacyjnych: Wawrzkowizna, Góra Kamieńsk oraz do centrum konferencyjnego Sport Hotel w Bełchatowie. Gwarantujemy wymarzone miejsca spotkań integracyjnych i szkoleniowych, zapewniając optymalne warunki do pracy jak i aktywnego wypoczynku. Znajdą Państwo u nas nieograniczone możliwości organizacji eventów sportowych, rekreacyjnych i gier strategicznych zarówno w wersji outdoor jak i indoor. Oferujemy wyjątkowe centrum konferencyjno - eventowe na każdą porę roku. Nasze wieloletnie doświadczeniem i profesjonalizm gwarantują, że każde zlecone nam spotkanie będzie sukcesem i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Atrakcje

 • Rowery

 • Piknik Adrenaliny na Górze Kamieńsk - Bestur Events Group Piknik Adrenaliny na Górze Kamieńsk
  Uczestnicy pikniku poczują niesamowity klimat, który gwarantuje ekstremalne doznania dzięki rywalizacji na torze saneczkowym i kartingowym, ściance wspinaczkowej oraz samochodach terenowych . Jazda na torze saneczkowym z licznymi zakrętami i spiralami oraz prędkością ok. 40 km/h wyzwoli wrażenia jakich mało (szybkość, wiatr we włosach, szaleństwo). Takie same odczucia zapewni jazda na torze kartingowym. Mały bolid a olbrzymie emocje. Poczujesz szum gum na Górze Kamieńsk. Uczestnicy, również mogą zmagać się z grawitacją aby osiągnąć szczyt na ściance wspinaczkowej, posiadającej trzy wierze o wysokości 3 m, 6m, 7 m. Off-roadowe przeprawy samochodami terenowymi po ciekawym terenie jakim jest szczyt Góry Kamieńsk to ostra jazda w ekstremalnych warunkach. Całości spotkania towarzyszyć będzie piknik pod chmurką z koszami pełnymi pyszności, z ogniskiem z kiełbaskami i daniami z grilla.
 • Zjazdy na linie / Tyrolka

 • Piknik Adrenaliny na Wawrzkowiźnie - Bestur Events Group Piknik Adrenaliny na Wawrzkowiźnie
  Chcącym poznać prawdziwy smak przygody, odkryć w sobie nieujawnione dotąd pokłady energii proponujemy zmagania w parku linowym. Park linowy to forma napowietrznego trekingu, między drzewami na balansujących pomostach i wiszących linach. Park linowy o długości ponad 500 metrów obejmuje 13 etapów, w tym dwa zjazdy na tyrolce, jeden o długości 50 a drugi ponad 200 metrów (nad kąpieliskiem i zbiornikiem wodnym). Uczestnicy pokonują park linowy na czas. Kolejne konkurencje podczas pikniku adrenaliny to: rozegranie turnieju paintballa, wyścigów rowerami go-cart, wyścigów rowerkami wodnymi lub kajakami. Całości towarzyszyć będzie grillowanie w cieniu drzew oraz wieczorne ognisko z kiełbaskami.
 • Gry fabularne

 • Spotkanie z polską wsią - Bestur Events Group Spotkanie z polską wsią
  Teren ośrodka Wawrzkowizna to idealne miejsce powrotu do tradycji polskiej wsi. Odcięci od cywilizacji, wśród lasów sosnowych nad zbiornikiem wodnym uczestnicy zabawy podczas licznych konkurencji wcielą się w wiejskich gospodarzy. Doskonała zabawa, która zintegruje zespół. Po trudach dnia „gospodarzy" czeka biesiada staropolska przy muzyce i ognisku.
 • Gry terenowe

 • Wojsko w OSiR Wawrzkowizna - Bestur Events Group Wojsko w OSiR Wawrzkowizna
  Wojsko – to zabawa - gra strategiczna mająca na celu integrację grupy oraz sprawdzenie zdolności przywódczych uczestników. Oprawa gry utrzymana jest w charakterze wojska. Umundurowani uczestnicy przechodząc przez kolejne etapy gry poczują się jak na prawdziwym poligonie wojskowym. Musztra, rzucanie granatem, strzelanie z repliki broni, budowa szałasu, bieg na orientację to tylko niektóre z atrakcji jakie przewidzieliśmy dla uczestników tej gry. Na zakończenie manewrów dla strudzonych rekrutów posiłek polowy.
 • Narty, snowboard

 • Zawody Narciarskie i snowboardowe na Górze Kamieńsk - Bestur Events Group Zawody Narciarskie i snowboardowe na Górze Kamieńsk
  Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk to nowoczesny kompleks narciarski z najdłuższym stokiem w centralnej Polsce. Stok jest oświetlony codziennie ratrakowany z trzema wyciągami narciarskim (krzesełkowym i dwoma orczykami). To doskonałe miejsce na organizację zawodów w narciarstwie zjazdowym. Zawodnicy zmierzą się ze slalomem wytyczonym z wykorzystaniem ciekawej konfiguracji stoku z profesjonalnym pomiarem czasu. Meta zawodów znajduje się przy stacji wyciągu więc oczekujący uczestnicy imprezy będą mogli dopingować swoich znajomych, włączyć się do zabawy prowadzonej przez DJ i przygotowywać do swojego startu. Wyniki zawodów ogłoszone zostaną 20 minut po przejeździe ostatniego zawodnika.