Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Biuro Organizacji Imprez Grupy Extreme Team Makedon.pl

Biuro Organizacji Imprez Grupy Extreme Team Makedon.pl

Bajońska 6, 03-963 Warszawa
www.makedon.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
  • organizacja pikników

Usługi

  • Pikniki

  • PIKNIKI - Współzawodnictwo, Przygoda, Zabawa - Biuro Organizacji Imprez Grupy Extreme Team Makedon.pl PIKNIKI - Współzawodnictwo, Przygoda, Zabawa
    Country Club Farma Makedońskich to obiekt przygotowany do tego typu imprez z przygodą w tle o powierzchni ponad kilkuset hektarów wody, lasów i łąk, a wszystko to zaledwie 30 kilometrów od Warszawy, w okolicy Sulejówka. Takie dogodne umiejscowienie, ogromny, zróżnocowany teren na wyłączność, a także bogactwo przyrody - w tym ptactwa wodnego oraz drapieżników, stwarza nam ogromny wachlarz możliwości do zapewnienia Państwu całego szeregu atrakcji z wyjątkową Przygodą w tle. W naszej ofercie znajdą Pańswto między innymi integracyjne zabawy rekreacyjne dla całych rodzin: przygodę w parku linowym, na łodziach, kajakach, rowerach wodnych, ściance wspinaczkowej czy kuli "zorb". Fanom mocniejszych wrażeń proponujemy między innymi: niezapomnianą przygodę na quadach, buggy lub w wyjątkowej szkole OFF-ROAD, turnieje paintballowe, wyprawy amfibiami lub zajęcia na strzelnicach: łuczniczej i ASG. Farma Makedońskich jest tym bardziej wyjątkowa, iż dysponujemy także przepięknym akwenem wodnym, który stwarza nam możliwości zorganizowania tak niecodziennych atrakcji jak: regaty wioślarskie, podstawy nurkowania, zajęcia w szkole pływania skuterem wodnym czy przygoda na motorowych pontonach hybrydowych RIB klasy Zodiak bądź poduszkowcach. Na terenie obiektu Farma Makedońskich znajduje się też największe w Polsce stacjonarne miasteczko indiańskie, w którym klimatyczny nocleg może znaleźć grupa licząca nawet do 200 osób. Bez względu na wiek, płeć i zainteresowania, każdy z naszych Gości na pewno znajdzie coś dla siebie. Naszym wyzwaniem jest zawsze zadowolić sceptycznych, bo to właśnie, naszym zdaniem, klucz do sukcesu każdego projektu. Nasza oferta obejmuje: * aranżację terenu i dostosowanie go do charakteru imprezy, * obsługę i zabezpieczenie wszystkich zadań i konkurencji przez doświadczonych instruktorów, animatorów sportu i rekreacji. * zabezpieczenie i ochronę imprezy, * oprawę artystyczną i prowadzenie (nagłośnienie, szeroki wybór programów artystycznych i muzycznych), * organizację cateringu (bogaty wybór menu), * organizację transportu (dowolna ilość osób), * zabezpieczenie medyczne * serwis foto i video, * przygotowanie wszelkich materiałów promocyjnych (zaproszenia, gadżety, prezenty).