Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

COMFORTCLASS

Wyrwy-Furgalskiego 21, 30-217 Kraków
www.comfortclass.pl

Dane kontaktowe

Tomasz Schneider Product Manager +48 5...... Pokaż telefony

Opis

Firma COMFORTCLASS z główną siedzibą w Krakowie świadczy usługi wynajmu autokarów oraz busów na najwyższym poziomie. Zakładamy zawsze 3 główne cele podczas realizacji przejazdów autokarowych: bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie klientów. Stawiamy jednak bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, gdyż wiemy, jaka odpowiedzialność ciąży na nas jako firmie podczas przewozu pasażerów na pokładzie autokaru.

Posiadamy bazy w 3 miastach w Polsce: Kraków, Katowice, Kielce. Autokary zjeżdżające z dalekich tras często kierowane są do najbliższej bazy z uwagi na fakt, iż kolejny kurs zaczynać się może właśnie bliżej Państwa lokalizacji. Specjalizujemy się przede wszystkim w długodystansowych przejazdach, a najczęściej wybieranymi destynacjami przez naszych klientów są:

Austria, Włochy, Szwajcaria, Francja, Chorwacja, Bułgaria, Grecja, Norwegia, Czechy.

 

Czym się zajmujemy ?

W dużej mierze obsługujemy biura podróży oraz tour operatorów z Polski, jak również z całej Europy. Jeździmy dla takich biur podróży jak ITAKA, TUI, Rainbow czy Almatur. Doświadczenie naszych kierowców ze współpracy z pilotami wycieczek sprawia, iż każdy przejazd odbywa się płynnie oraz bez żądnych zastrzeżeń.

Obsługujemy również różnego rodzaju konferencje, eventy, koncerty itp.

 

Flota ComfortClass ...

Dysponujemy 7 autokarami o łącznej "mocy przewozowej" 415 osób w jednym momencie. Nasza flota to młodziutkie autokary marki Scania oraz Mercedes-Benz. Długoletnie doświadczenie oraz miliony przejechanych kilometrów sprawiły, iż wiemy jak realizować usługi przewozu osób, aby klient był zawsze zadowolony. Autokary serwisowane są tylko i wyłącznie w autoryzowanych stacjach obsługi Scania oraz Mercedes-Benz. Regularne przeglądy oraz eliminowanie usterek już na miejscu sprawiają, iż pasażerowie cieszą się przejazdami bez zakłóceń. Nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, WC, barek (kafeterka), indywidualne nawiewy, indywidualne oświetlenie, indywidualnie nagłośnienie, regulowane, odchylane i rozsuwane fotele, pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, gniazdka na 230V, opuszczane tacki na napoje, regulowane podnóżki, siatki bagażowe na fotelach, kosze na śmieci. Dodatkowo na pokładzie 2, a czasem 3 x TV, odtwarzacz MP3/DVD, 2 x mikrofon: dla pilota oraz dla kierowcy oraz nielimitowany dostęp do internetu w technologii LTE.

Posiadamy we flocie również niestandardowe autokary 71 osobowe przy zachowaniu jednego pokładu - idealny pojazd m.in. na obsługę konferencji (1 pojazd i 71 osób na pokładzie).

 

Realizujemy wynajem autokaru na:

- obsługę konferencji,

- obsługę eventów,

- transfer lotniskowy,

- wyjazdy firmowe,

- wyjazdy integracyjne,

- wyjazdy biznesowe,

- wyjazdy narciarskie,

- przejazdy wahadłowe,

- obsługę wesel,

- wyjazdy zagraniczne z biurem podróży.

 

Doświadczenie ...

Wieloletnie doświadczenie oraz miliony przejechanych kilometrów sprawiły, iż już na etapie planowania trasy doradzamy klientowi w wielu aspektach. Pomagamy w doborze odpowiedniego autokaru względem charakterystyki przejazdu, doradzamy pod kątem wyboru odpowiedniej drogi, a nawet bierzemy na swoje barki rezerwację hoteli, czy odpowiednich parkingów.

Nasza kadra kierowców włada wieloma językami obcymi: angielski, niemiecki, włoski i rosyjski.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wynajmu autokaru właśnie w ComfortClass, a gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie już od samego kontaktu z doradcą, aż po ostatni przejazd autokarem.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/7.

Zapytania prosimy kierować telefonicznie: +48 500 824 174 , +48 501 767 620

lub mailowo:  ,  .

 

Zespół COMFORTCLASS

Wynajem autokarów i busów, Coach rental, hire a coach, Busvermietung

www.comfortclass.pl

Usługi

  • Autokary

  • Wynajem autokarów oraz busów - COMFORTCLASS Wynajem autokarów oraz busów

    Firma COMFORTCLASS z główną siedzibą w Krakowie świadczy usługi wynajmu autokarów oraz busów na najwyższym poziomie. W dużej mierze obsługujemy biura podróży oraz tour operatorów z Polski, jak również z całej Europy. Obsługujemy również różnego rodzaju konferencje, eventy, koncerty itp. Dysponujemy 7 autokarami o łącznej "mocy przewozowej" 415 osób w jednym momencie. Nasza flota to młodziutkie autokary marki Scania oraz Mercedes-Benz. Długoletnie doświadczenie oraz miliony przejechanych kilometrów sprawiły, iż wiemy jak realizować usługi przewozu osób, aby klient był zawsze zadowolony.