Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

COSTA

Księcia Witolda 48, 50-203 Wrocław
balony-dekoracje.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
 • dekoracje z balonow

Usługi

 • Dekoracje z balonów

 • Dekoracje Firmowe - COSTA Dekoracje Firmowe

  Jeżeli urządzasz uroczyste otwarcie, rocznicę, sympozjum, imprezę okolicznościową dekoracje powierz profesjonalistom. Doradzamy kolorystykę, zaprojektujemy i wykonamy dekorację, która uświetni atmosferę w czasie trwania uroczystości bądź spotkania.

  Na specjalne życzenie łączymy dekoracje z efektami specjalnymi takima jak: Armatki wystrzeliwujące konfetti, balony strzelające o średnicy 1M w których w środku madmuchanych jest 100 malutkich baloników, Wynajmujemy wytwornice dymu i baniek mydlanych. Dekoratorzy naszej firmy należą do międzynarodowego stowarzyszenia dekoratorów QBN i posiadają międzynarodowe certyfikaty CBA. Uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych na całym świecie. Prowadzimy szkolenia grupowe Banlonalia.pl i indywidualne w ramach jednego przedsiębiorstwa.

  - COSTA jest wyłącznym dystrybutorem balonów firmy Qualatex na terenie Polski.
  - Dystrybuujemy również sprzęt do wykonywania dekoracji Conwin i osprzęt ułatwiający pracę dekoratorom MagMover.
  - Hi-Float.Jeżeli urządzasz uroczyste otwarcie, rocznicę, sympozjum, imprezę okolicznościową
  dekoracje powierz profesjonalistom.
  Doradzamy kolorystykę, zaprojektujemy i wykonamy dekorację, która uświetni atmosferę w czasie trwania uroczystości bądź spotkania.