Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

CP-Time

Pełczyńskiego 19 lok. 18, 01-471 Warszawa
cp-time.com

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
  • organizacja konferencji

Opis

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja eventów związanych z działalnością i rozwojem Twojej Firmy.Szczegółowe planowanie, wyjście naprzeciw oczekiwaniom, ponad 10-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie wydarzeń, które poruszą i zapadną w pamięci Twoich klientów, pracowników, ważnych dla Ciebie gości… Jak to robimy?... Wyobraź sobie przestrzeń wypełnioną oczekującymi ludźmi. Poczuj powietrze nasiąknięte nadchodzącymi emocjami. Każda zorganizowana przez nas impreza jest wielką przygodą. Cokolwiek się wydarzy i gdziekolwiek to będzie zaplanowaliśmy wszystko bardzo dokładnie. Wiemy bowiem, że dla naszych Klientów to ważne. Chcemy mieć pewność, ze wszystko pójdzie świetnie, a zaproszeni Goście na pewno tego nie zapomną.

Usługi

  • Konferencje i kongresy

  • Organizacja konferencji - CP-Time Organizacja konferencji
    Wymiana wiedzy i doświadczenia jest ważnym elementem ludzkiego rozwoju. Nie sposób tego nie docenić. Dlatego przykładamy bardzo dużo uwagi do organizowania konferencji i szkoleń. Potrafimy w zależności od charakteru i celu takiej imprezy wybrać odpowiednie miejsce i zorganizować jego kompleksową obsługę. Zapewniamy zaplecze techniczne najwyższej klasy. Zawsze czuwamy nad całością przebiegu przedsięwzięcia, szybko reagujemy na zdarzające się problemy. Jednak czas konferencji to nie wszystko. Potrafimy atrakcyjnie zorganizować czas między prezentacjami i po ich zakończeniu. To doskonała okazja do budowania dobrych relacji w zespołach, motywowania czy relaksu.