Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Doradztwo i pośrednictwo - Rewia Mody Kur

Doradztwo i pośrednictwo - Rewia Mody Kur

Małej Łąki 11 m. 19, 02-793 Warszawa
www.rewiamodykur.pl

Dane kontaktowe

Sławomir Bieńkowski Właściciel 501 0...... Pokaż telefony

Opis

Nazywajcie nas, jak chcecie. My lubimy myśleć o sobie jako o symbiozie dwóch firm, które połączyła jedna myśl, wspólny cel. Mamy już dość nudy i sztucznej powagi, która wypełnia nasze dni. Lubimy się uczyć i dokształcać, ale kochamy też zabawę. Wiemy, że można, a co najważniejsze, umiemy połączyć te dwa elementy, tak by rozwijać siebie i swoje firmy podczas dobrej zabawy. Zapraszamy do naszego świata - Rewii Mody Kur. Świata pełnego wiedzy i zabawy. Nasz zespół powstał i rozwija się na zasadzie spontanicznego doboru naturalnego. Płaszczyzną porozumienia jest hobbistyczne podejście do pracy. Bawimy się tym co robimy, co wcale nie oznacza niepoważnego podejścia. Wręcz przeciwnie – nie daje przecież przyjemności złe, niesolidne wykonywanie zadań, które sami sobie stawiamy lub są nam zlecane. Naszych klientów i słuchaczy traktujemy po partnersku, to znaczy, że stają się członkami naszego zespołu. Skład zespołu: - Doradztwo i pośrednictwo www.slawomir-bienkowski.pl - Studio Reklamy Wizja www.wizja.waw.pl Ostatnie projekty: Rewia Mody Kur

Atrakcje

  • Oryginale / Inne

  • Rewia Mody Kur - Doradztwo i pośrednictwo - Rewia Mody Kur Rewia Mody Kur
    Rewia Mody Kur jest obecnie marką, pod którą kryje się organizowanie oryginalnych przedsięwzięć i imprez o charakterze integracyjno-edukacyjno-biznesowym. Ideą przewodnią jest wykazanie, że te 3 elementy mogą mieć charakter komplementarny i bezkolizyjny. Innymi słowy – można zjednoczyć współpracowników, poszerzyć kompetencje pracowników oraz wypromować produkt. Pierwsza impreza tego typu odbyła się 5 września 2010 r. w Parku im. Sowińskiego na warszawskiej Woli. Mimo debiutu osiągnęliśmy od razu wysoką rangę – wystąpiliśmy publicznie w ramach uroczystych obchodów 30-lecia NSZZ „Solidarność” uzyskując wysoką ocenę i otrzymaliśmy medal 30-lecia. Trzymając się atmosfery pikniku spełniliśmy zasadę komplementarności: były imprezy integracyjne - dla dzieci (zabawy, tańce, konkursy) i dorosłych (prezentacje kosmetyczne, masaż), a także element edukacyjny – szkolenia, oraz aspekt biznesowy – spotkania przedstawicieli firm uczestniczących z gośćmi. Tę konwencję utrzymujemy w naszej ofercie, która adresowana jest do przedsiębiorstw, organizacji różnego rodzaju i samorządów. Naszą specjalnością są oryginalne imprezy przygotowywane zgodnie z założeniami ustalonymi indywidualnie ze zleceniodawcą, którego zawsze traktujemy jako partnera, a nie klienta. Dbamy o integrację, uczymy współpracy na zasadzie równości szans i możliwości. Naszym przewodnikiem jest KURA, którą rozumiemy jako Klub Ustawicznego Rozwoju Aktywności. W ramach Klubu organizujemy imprezy integracyjne, wyszukamy miejsce najbardziej odpowiednie do charakteru imprezy, np. zamek, pałac lub obiekt rekreacyjny albo rozrywkowy. Jesteśmy grupą osób, które postanowiły nieustannie udowadniać na swoim przykładzie, że jest możliwe realizowanie nawet najbardziej ambitnych pomysłów. Jest to zgodne z promowaną przez nas zasadą nieprzypadkowości przypadków, która jest źródłem inspiracji i siłą napędową wielu skutecznych inicjatyw. Metodyka naszej pracy opiera się w każdym przypadku na tworzeniu zespołów zadaniowych, dzięki czemu dostosowujemy się elastycznie do dowolnego proflu imprezy. Z tytułu naszej marki wynika oferta prezentacji kur ozdobnych, które pełnią u nas rolę szczególną. Wykorzystując aspekt alegoryczny, posługujemy się motywem kury jako ptaka, który reprezentuje wiele ludzkich cech. Stanowi to bazę do szkolenia o szczególnym charakterze – prezentujemy naszym słuchaczom wiele predyspozycji, które potencjalnie ma każdy człowiek, ale bardzo rzadko są one dostrzegane, a jeszcze rzadziej – wykorzystywane praktycznie. Umiejętność ich dostrzegania jest wartością dodaną uzyskiwaną przez uczestników naszych imprez.