Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Efekt WOW Marketing & Meeting Planners

Efekt WOW Marketing & Meeting Planners

Fabryczna 29, 65-463 Zielona Góra
www.efekt-wow.pl

Dane kontaktowe

Grażyna Feliga właściciel 0 606...... Pokaż telefony

Opis

Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można ... Antoine de Saint-Exupéry „Mały Książę” Efekt WOW to coś czego nie można łatwo zmierzyć, opisać, ale można to poczuć.To szczególny stan umysłu, wyjątkowe połączenie tego co widzisz i spełnienia potrzeb. Chodzi o to, aby stworzyć magiczne uczucie o produkcie czy wydarzeniu w nadziei, że będzie to zauważone i docenione. O generowanie trwałych wartości w sercach i umysłach. To sztuka tworzenia pozytywnych doświadczeń. Tym się zajmujemy.

Usługi

  • Konferencje i kongresy

  • Green Events - Efekt WOW Marketing & Meeting Planners Green Events
    Firmom, które przywiązują szczególną wagę do ekologii, oferujemy nowatorskie rozwiązanie - możliwość zorganizowania eventu uwzględniającego elementy związane z ochroną środowiska naturalnego. Impreza z zielonym odcieniem to świetna okazja do tego, aby zrobić coś dobrego dla środowiska budując jednocześnie pozytywny wizerunek w oczach pracowników czy partnerów biznesowych. Green Event – to wydarzenie organizowane dla pracowników firmy, klientów, instytucji zgodnie z zasadami ochrony środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu (Corporate Social Responsibility - CSR), którego celem jest inspiracja i integracja zespołu, propagowanie proekologicznych zachowań oraz ekologiczny PR.
  • Agencje eventowe

  • Organizacja imprez, eventów - Efekt WOW Marketing & Meeting Planners Organizacja imprez, eventów
    Event Marketing, Imprezy dla firm, Imprezy Firmowe, Imprezy integracyjne, Imprezy Okolicznościowe, Imprezy Plenerowe, Incentive Travel, Integracyjne Imprezy, meeting planner, Organizacja Imprez, Organizacja imprez integracyjnych, Pikniki Firmowe, Szkolenia Biznesowe, Szkolenia Dla Firm, Team Building, Wyjazdy Integracyjne, Wyjazdy Motywacyjne Firma Efekt WOW Marketing & Meeting Planners powstała w przekonaniu, iż drogą do osiągnięcia małych i dużych sukcesów na płaszczyznach osobistych i zawodowych jest wywoływanie pozytywnych doświadczeń. Propagując na polskim rynku ideę Efektu WOW zajmujemy się jednocześnie dwoma profilami działalności, poprzez które chcemy, możemy i potrafimy ten efekt wywołać. Pierwszy z nich to przemysł spotkań czyli tzw. meeting industry który dotyczy kompleksowej bądź elementarnej organizacji niezapomnianych i zaskakujących imprez i eventów. Drugi wiąże się z marketingiem, promocją i reklamą. Dysponując wiedzą i odpowiednimi narzędziami często łączymy te dwa profile dla umocnienia pozytywnego wrażenia. W trosce o środowisko nasze działania opieramy na idei zrównoważonego rozwoju (CSR). Stąd nasza oferta popularyzująca zielone wydarzenia (green events).