Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Emka - Trans Sp. z o.o.

Emka - Trans Sp. z o.o.

Żyrardowska 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
www.emkatrans.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

 • Autokary

 • Wynajem Autokarów - Emka - Trans Sp. z o.o. Wynajem Autokarów

  Posiadamy pełne uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego, świadczy o tym posiadany przez nas Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Międzynarodowych. Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich. Nasz nowoczesny tabor, profesjonalni kierowcy sprostają wymaganiom każdego klienta, sprawią że podróż będzie przyjemnością niezależnie od wyznaczonego celu podróży. Współpracując z nami już nigdy nie będziecie mieli Państwo problemu ze zbyt duża ilością pasażerów. Nasze autokary pozwolą Państwu przewieść jednorazowo od 55 do 67 osób, na pokładzie jednego autokaru. Do dyspozycji naszych klientów gotowi jesteśmy udostępnić luksusowe autokary marki Scania Irizar (2001-2006) z ilością miejsc dla pasażerów 49-55-67. Każdy z autokarów posiada najwyższy standard wyposażenia:

  klimatyzacja
  DVD / VHS / dwa monitory
  barek / lodówka
  WC
  wygodne lotnicze fotele rozsuwane na boki
  profesjonalne nagłośnienie wnętrza audio (mikrofon dla pilota)

  Mamy zawsze na względzie wszystkie warunki i wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.
  Gwarantujemy pełną niezawodność taboru, profesjonalizm i dyspozycyjność naszego personelu. W związku z przyjęciem Polski do krajów Unii Europejskiej nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych międzynarodowych klientów. Posiadając wszelkie niezbędne zezwolenia do międzynarodowych przewozów pasażerskich jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z krajów EU.

 • Wynajem Luksusowych Busów - Emka - Trans Sp. z o.o. Wynajem Luksusowych Busów

  Miło nam przedstawić Państwu naszą ofertę w zakresie wynajmu luksusowych BUSÓW z kierowcą. W zakresie transportu obsługujemy kompleksowo biura podróży , konferencje, imprezy biznesowe, okolicznościowe, delegacje, transfery lotniskowe, firmy i inne. W swoim taborze posiadamy nowe, luksusowe BUSY marki MERCEDES SPRINTER, MERCEDES VITO , MERCEDES VIANO z ilością miejsc dla pasażerów 19, 16, 14, 9, 6,4 wyposażone w:
  - klimatyzację - mikrofon
  - radio/ CD
  - dvd
  - wygodne fotele
  - indywidualne oświetlenie i nawiewy

  Nasze długoletnie doświadczenie w połączeniu z wysoko wykwalifikowanym personelem jest dla Państwa gwarancją profesjonalnej obsługi imprezy. Serdecznie zapraszamy skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu.

 • Limuzyny

 • Wynajem Samochodów luksusowych - Emka - Trans Sp. z o.o. Wynajem Samochodów luksusowych

  Miło nam przedstawić Państwu naszą ofertę w zakresie wynajmu luksusowych aut z kierowcą. W zakresie transportu obsługujemy kompleksowo konferencje, imprezy biznesowe, okolicznościowe, delegacje, transfery lotniskowe, firmy i inne.

  W swoim taborze posiadamy nowe, luksusowe auta typu:
  BMW 5,
  BMW 7,
  MERCEDES S-CLASS,
  MERCEDES ML,
  AUDI A8,
  AUDI A6,
  CHRYSLER 300 C,
  TOYOTA AVENSIS,
  VW PASSAT,
  PORSCHE CARRERA 4
  w pełnej, luksusowej opcji wyposażenia.

  Nasze długoletnie doświadczenie w połączeniu z wysoko wykwalifikowanym personelem jest dla Państwa gwarancją profesjonalnej obsługi imprezy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu.