Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
EMTG Event Manager Training Group

EMTG Event Manager Training Group

Kasprowicza 95, 01-823 Warszawa
www.emtg.pl

Dane kontaktowe

Marta Wiśniewska marketing manager 22308...... Pokaż telefony

Opis

Event Manager Training Group jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie rynku na edukację w zakresie przeprowadzania spotkań firmowych, eventów promocyjnych i wszelkich wydarzeń z zakresu branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events). Szkolenia EMTG skierowane są do pracowników korporacyjnych zajmujących się wydarzeniami firmowymi, osób zatrudnionych w agencjach eventowych, podwykonawców (np. hotele) oraz freelancer’ów chcących założyć własną działalność gospodarczą.

Usługi

  • Trenerzy (szkoleniowcy)

  • Trenerzy (szkoleniowcy) - EMTG Event Manager Training Group Trenerzy (szkoleniowcy)

    Akademia Event Managera to najnowszy projekt Event Manager Training Group. Cel: W ramach Akademii przygotowane zostały szkolenia na trzech poziomach zaawansowania, dopasowane do potrzeb zarówno osób początkujących, jak i event managerów z długim stażem pracy, chcących uzyskać nowe umiejętności bądź usystematyzować swoją wiedzę. Celem projektu było zaoferowanie Państwu możliwości skorzystania z wybranych, pojedynczych szkoleń lub przechodzenia przez poszczególne stopnie „wtajemniczenia”, gwarantujące uzyskanie wszechstronnych umiejętności potrzebnych do profesjonalnej organizacji wydarzeń. Dzięki Akademii mogą Państwo dobrać szkolenie odpowiednie do potrzeb i poziomu zaawansowania. Kadra: Nasza kadra dydaktyczna to wysoko wykwalifikowani trenerzy posiadający wiedzę i doświadczenie zdobyte w największych polskich agencjach eventowych i firmach bezpośrednio związanych z branżą MICE. Dla kogo? Projekt skierowany jest do pracowników korporacyjnych zajmujących się wydarzeniami firmowymi, osób zatrudnionych w agencjach eventowych, podwykonawców (np. hotele), freelancerów chcących założyć własną działalność gospodarczą i wszystkich pasjonatów eventów. Pakiety szkoleń: Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na udział w kilku szkoleniach przygotowaliśmy system pakietów zniżkowych.