Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
EVENT DANCE & PARTY

EVENT DANCE & PARTY

ul.Opalińska 5/7 lok 32, 01-739 Warszawa
www.eventdance.pl

Dane kontaktowe

Hubert Boczar Współwłaściciel 60252...... Pokaż telefony

Opis

Fordanserki- tańczące hostessy, zadbają przez całą imprezę, aby wszyscy uczestnicy poczuli się wyjątkowi. Uatrakcyjnią event swoim tańcem i zadbają o utrzymanie tanecznej zabawy przez cały wieczór. Zależy nam na tym, aby każda impreza była miło wspominana przez uczestników. Współpracujemy ze świetnym prowadzącym, który razem z dziewczynami prowadzi animacje taneczne i oryginalne konkursy. Na każdą imprezę układa on tekst piosenki pod melodię wybraną przez zamawiającego o tematyce związanej z dana firmą , jubileuszem, osobą itp. dla której odbywa się impreza. Nasze Fordanserki są często przebrane w różne tematyczne stroje w zależności od konwencji w jakiej odbywa się impreza. Gwarantujemy taneczną zabawę do białego rana! Posiadamy również bogatą bazę PROFESJONALNYCH HOSTESS pracujących przy obsłudze konferencji, promocji i ważnych wydarzeniach firmowych. .

Usługi

  • Animatorzy

  • Fordanserki - taniec z gośćmi - EVENT DANCE & PARTY Fordanserki - taniec z gośćmi

    FORDANSERKI

    Roztańczymy Państwa imprezę wprowadzając gości w świat radości i zabawy oraz niezapomnianych wrażeń. Nasze tańczące hostessy są pogodne i uśmiechnięte, ponieważ lubią to co robią i przekazują ta pozytywną energię wszystkim gościom zachęcając i wyciągając ich do zabawy.