Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Eventmix

Jeziorzany 210, 32-060 Liszki
www.eventmix.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

  • Samochody rajdowe

  • Co-drive - Eventmix Co-drive

    To impreza z dużą dawką adrenaliny. Głównym jej punktem jest jazda na prawym fotelu samochodów rajdowych, podczas gdy za kierownicą zasiada utytułowany kierowca rajdowy. Wszystkie jazdy i próby sportowe są przeprowadzane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Podczas jazd będziecie Państwo mieli okazję poznać różne techniki jazdy sportowej na asfalcie i szutrze. Uczestnicy będą mieli możliwość zajęcia miejsca pilota w wyczynowym samochodzie.

  • Off-road

  • Odcinek Offroad  - Eventmix Odcinek Offroad

    Dla tych, którzy nie mogą udać się w dalekie wojaże a marzą o chociażby chwilowej radości z jazdy samochodami biorącymi udział w rajdach Cross Country proponujemy w ramach toru terenowego jazdę wyczynowym Nissanem Patrolem GR Y61 3.0D Samochód ten został przygotowany do Rajdu Dakar, pod maską znajduje się jednostka wysokoprężna z turbo doładowaniem o pojemności 3-ech litrów i mocy 170 KM.