Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Extreme Club

Kielnieńska 125c/12, 80-299 Gdańsk
www.extr.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Łodzie i motorówki

 • Jachty - Extreme Club Jachty

  Jak wiadomo żeglarstwo jest od zawsze sportem elitarnym pozwalającym na wyjątkowy relaks w niepowtarzalnym środowisku jakim jest woda i linia brzegowa Wielkich Jezior Mazurskich. W obecnych czasach jachty jakie proponują nam firmy czarterowe to wielkie jednostki, które niejednokrotnie przewyższają komfort warunków hotelowych. Żeglarstwo jest sportem typowo drużynowym (załogowym) pozwalającym na rywalizację kilku lub kilkunastu załóg jednocześnie, tzw. regaty.

 • SEA DOO Wake 230 (430 KM) - Extreme Club SEA DOO Wake 230 (430 KM)

  Zważając na to, że impreza trwa tylko kilka godzin będziecie potrzebować wszechstronnej łodzi, która pozwoli wam wykorzystać każdą sekundę. Oto niewiarygodny SEA DOO WAKE 230 - 7-metrowa łódź z komfortowym wnętrzem. Jej elegancki kształt, harmonijna linia i nowa kolorystyka tworzą rzadko spotykaną kombinacje stylu i osobowości. Oto moc i przyjemność – w perfekcyjnej harmonii! Jest to  największa motorówka z fabryki SEA DOO, która przedstawia zupełnie nowe oblicze sportów motorowodnych na nieznanym dotąd poziomie. Obszerny kokpit wygodnie pomieści nawet do 12 osób a jej moc pozwala na holowanie dziesięciu ringo jednocześnie. Na pokładzie znajduje się pełne nagłośnienie, speaker, dywaniki, elektrycznie opuszczane szyby, suszarka, lodówka i specjalna wieża ułatwiająca początkującym narciarzom/wakeboarderom start z wody. Dla zaawansowanych wakeboarderów można dociążyć zbiorniki balastowe, przez co motorówka robi większą faję umożliwiającą dużo wyższe skoki i ewolucje za motorówką. Dla Pań lubiących mniej aktywny wypoczynek w części rufowej znajduje się  pokład słoneczny do opalania.

 • Sumo tube - Extreme Club Sumo tube

  Sumotube- specjalny dmuchany kombinezon, w który wchodzi uczestnik. Po udanym starcie motorówka poniewiera śmiałka na kilwaterze. HIT wszystkich imprez! Do wszystkich zabaw na wodzie uczestnicy mają pianki utrzymujące odpowiednią temperaturę w wodzie i kamizelki asekuracyjne.

 • Skutery wodne, motorówki

 • Skutery podwodne - Extreme Club Skutery podwodne

  Te zabawki znane z filmu o Jemes Bondzie umożliwiają bezwisiłkowe poruszanie się po wodzie a nawet pod wodą. Do wszystkich zabaw na wodzie uczestnicy mają pianki utrzymujące odpowiednią temperaturę w wodzie i kamizelki asekuracyjne.