Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Fabryka Adrenaliny Mirosław Jagudzki

Fabryka Adrenaliny Mirosław Jagudzki

Mokra 9, 95-200 Pabianice
fabrykaadrenalinylodz.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
  • gry terenowe poszukiwacze skarbów

Opis

Jesteśmy Firmą działającą na polskim rynku od 1996 roku. Od 2002 roku zajmujemy się tyko i wyłącznie obsługą imprez firmowych. Zawsze staramy się, aby nie powielać imprez i aby każda następna była bardziej perfekcyjnie zorganizowanaod poprzednich, bo jak wiadomo człowiek uczy się całe życie. Nasza praca jest naszym hobby więc do powieżonych nam zadań podchodzimy z pasją. Zespół FABRYKI ADRENALINY to zgrana i dobrze znająca się grupa ludzi, co jest podstawą dobrej organizacji powierzonych nam zadań. W FABRYCE ADRENALINY panuje miła atmosfera, co pozwala na dobrą zabawę uczestników imprez, a instruktorzy są mili czasem nawet dowcipni, co pozwala na integrację nie tylko uczestników między sobą ale także na integrację uczestników z instuktorami, co wytwarza atmosferę wspólnej zabawy, a nie "nadzorowania" poprawności wykonywania poszczególnych konkurencji. Najlepszą rekomendacją i dowodem na to, że imprezy przez nas organizowane, są fascynujące i z dużą dawką ADRENALINY, jest to, iż klienci, którzy zlecili nam organizację imprezy, stali się naszymi stałymi klientami i cyklicznie organizujemy dla nich imprezy. To daje nam pełną satysfakcję z naszej pracy, bo cóż może cieszyć bardziej, niż uśmiechnięte i zadowolone buzie uczestników naszych imprez. Doświadczenie, które zebraliśmy na przestrzeni 11 lat, oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, zaowocowało znakomitą znajomością rynku usług eventowych. Nasz sprzęt to urządzenia najwyższej jakości produkcji renomowanych i uznanych firm. A nie najtańszy chłam jaskim dysponują niektóre firmy.

Atrakcje

  • Gry terenowe

  • Poszukiwacze Skarbu - Fabryka Adrenaliny Mirosław Jagudzki Poszukiwacze Skarbu
    Zapraszamy do spędzenia czasu w niekonwencjonalny sposób. Organizujemy zwiedzanie Kopalni Złota na zasadzie konkurencji. Grupa dzielona zostaje na małe kilku osobowe zespoły, które rywalizują ze sobą. Poruszają się po terenie za pomocą specjalnie przygotowanych map. Każda grupa pokonuje te same zadania, podczas których zdobywa złote dukaty oraz sztabki złota itp. Ta drużyna, która zbierze największą ilość ukrytych przedmiotów, wygrywa. Konkurencje: •Płynięcie Łodzią - podziemny spływ łódką. Grupa płynie w głąb kopalni, aby odnaleźć ukryte skarby (200m) •Labirynt - grupa pokonuje niewielki labirynt, w którym znajduje się pajęczyna z linek z dzwoneczkami. Grupa musi przejść przez linki trzymając się za ręce, tak aby nie potrącić dzwoneczków. Gdy zadzwoni dzwonek grupa płaci karnie dukata. •Chodnik Śmierci - zadanie zręcznościowe z użyciem świetlnego miecza. •Sztolnia Książęca - odczytywanie hasła wypisanego na ścianach starej kopalni. • Słup Wody - w kolejnych podziemiach grupa musi zdobyć wodę, aby napełnić rurę, z której musi wypłynąć informacja gdzie ukryto dukaty. Utrudnieniem jest fakt, że w rurze są małe dziurki, które trzeba zatykać palcami, aby woda nie wypływała. •Sztolnia Czarna- część drużyny wsiada do wózeczka górniczego, który musi zostać wepchnięty do kopalni przez resztę grupy. W sztolni uczestnicy muszą odnaleźć zatopione złote krążki w beczce pełnej błota. Dalszym etapem tego zadania jest mennica gdzie ze zdobycznych krążków każdy wybija sobie pamiątkowego dukata. • Łuki - uczestnicy strzelają do balonów, w których ukryto dukaty i sztabki. Każdy ma dwa strzały. •Płukanie złota - uczestnicy wypłukują złoto ze specjalnie przygotowanych zestawów. •Muzeum minerałów - zagadka związana z rozróżnianiem minerałów. •Ścianka wspinaczkowa - (pełna asekuracja) Po zakończeniu zabawy grupa udaje się na ognisko. Spotkanie przy ognisku trwa do późnych godzin wieczornych.