Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Fama PR

Orzechowa 23/1, 50-540 Wrocław
famapr.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
  • Public Relations

Opis

Doświadczenie? Proponujemy coś więcej - sumę doświadczeń ludzi o różnych zainteresowaniach, wykształceniu i portfolio zrealizowanych projektów. Efekt synergii z pewnością przełoży się na realizację kolejnych nowych zadań! Kreatywność to dar od losu! Myśli mnożą się, pomysły nie dają zasnąć… I jak tu nie zaproponować Ci kilku różnych koncepcji? Moc dobrej energii sprawi, że współpraca z nami będzie nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Czy to ważne? Wiesz, jak to istotne, gdy w grę wchodzi presja czasu, emocje, różne koncepcje i częste kontakty. Wiara w sukces to niezbędny element całej układanki. Z dobrym nastawieniem, doświadczeniem, przygotowaniem i ze zgranym zespołem współpracowników – musi się udać! ...a fama pójdzie w świat!

Usługi

  • PR i promocja

  • Public Relations - Fama PR Public Relations
    Public Relations Często nie zdajemy sobie sprawy, że 50% czytanych przez nas artykułów nie powstało w wyniku samej pracy reporterskiej. Korzeniami sięgają one pracy agencji public relations. Materiały PR, po dokonaniu na nich dziennikarskiej obróbki, codziennie stają się lwią częścią każdej gazety i każdego czasopisma. Profesjonalnie prowadzone działania PR sprawiają, że fama o Państwa Firmie idzie w świat… Wiemy jak rozmawiać z mediami – długoletnie doświadczenie członków agencji oraz umiejętnie wykorzystywany wachlarz osobowości, przekładają się na pożądane rezultaty w kontaktach z prasą. Tworzenie relacji - sposób prowadzenia dialogu, terminowość, a zarazem umiejętność wydobycia najcenniejszych informacji - to nasz klucz do budowania pozytywnych relacji. Zarówno z Państwa Firmą, jak i przedstawicielami mediów. Tworzenie press release – wybór najciekawszych informacji, nieustannie aktualizowana znajomość bieżących potrzeb mediów, rzetelny warsztat dziennikarski… Mamy „medialnego nosa” i doświadczenie. Bezbłędnie przekuwamy surowiec jakim są informacje od Państwa, w zgrabne i chwytliwe produkty: artykuły, newsy, wywiady, reportaże, etc.