Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Fulserv

Mickiewicza 29, 05-075 Wesoła k/Warszawa
www.identyfikatory.media.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

 • Rejestracja uczestników

 • Identyfikatory - Fulserv Identyfikatory

  Prawidłowe zabezpieczenie imprez masowych jest nie tylko koniecznością, ale przede wszystkim ułatwia pracę organizatorom imprezy. Identyfikatory oferowane przez firmę FULSERV są skuteczne nie tylko dlatego, że mogą być ze zdjęciem, ale także dlatego, że mogą być zindywidualizowane dla każdej akredytowanej osoby.

  Dlaczego Identyfikatory ze zdjęciem?

  Tylko Identyfikatory ze zdjęciem zapewniają skuteczną identyfikację posiadacza identyfikatora, uniemożliwiają wymianę identyfikatorów miedzy użytkownikami, a także przekazywanie identyfikatorów osobom nieakredytowanym. Zdjęcia wykonywane są na bieżąco co powoduje, że są one identyczne z wizerunkiem osoby akredytowanej. Tylko na identyfikatorach firmy FULSERV zdjęcia są wysokiej jakości i nie posiadają tła, dzięki czemu sylwetka jest duża i łatwa do rozpoznania z odległości nawet 10 metrów !

  Nasze identyfikatory są drukowane na papierze i laminowane na gorąco w folii 2x250mic, dzięki czemu są grubsze i sztywniejsze od karty plastikowej. Czas wyprodukowania jednego identyfikatora podczas imprezy nie przekracza 3 minut: rejestracja osoby akredytowanej, zrobienie zdjęcia, produkcja identyfikatora, wydanie. Podczas imprezy produkujemy identyfikatory taśmowo i w podstawowej konfiguracji wydajemy identyfikator maksymalnie co jedną minutę .

     

   

  Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez masowych. Dotychczas obsługiwaliśmy festiwale, koncerty i imprezy sportowe. Przez ten okres stworzyliśmy profesjonalny, autorski system spełniający najwyższe wymagania zarówno od strony poziomu personalizacji jak i grafiki.