Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Fun Faktoria Horacy Kondras

Fun Faktoria Horacy Kondras

D. Chłapowskiego 22/171, 63-100 Śrem
www.funfaktoria.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Gry fabularne

 • Katapulty - Machiny Piekielne - Fun Faktoria Horacy Kondras Katapulty - Machiny Piekielne

  Niegdyś te przerażające machiny siały zniszczenie, krusząc mury oblężonych zamków. Dziś spotkanie z nimi to świetna zabawa! Widowiskowe i spektakularne sprawdzą się jako atrakcja na imprezie plenerowej lub jako samodzielna kanwa scenariusza gry fabularnej! Wyobraźmy sobie Katapulty w działaniu... Skrzypią napinane liny, terkoce mechanizm zapadkowy, trzeszczą dębowe belki… Na komendę „OGNIA!” potężne ramę wyrzuca w dal drewnianą kulę, która trafia prosto w warowny mur zbudowany z… kartonów! Zapraszamy do wypróbowania naszych ogromnych machin oblężniczych, skonstruowanych współcześnie według średniowiecznych planów. Dotychczas widzieliście je Państwo tylko w filmach i grach komputerowych. Przekonajcie się sami, że strzelanie z PRWAWDZIWEJ katapulty to wielka frajda, bez względu na to, czy pocisk trafił w cel czy chybił o kilka metrów! Przeszkolona obsługa katapulty czuwa nad tym, by zabawa była całkowicie bezpieczna. Nasze machiny są unikatem w skali kraju. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zapraszamy do przetestowania Machin Piekielnych na imprezie firmowej!

 • Imprezy baśniowe / fantazy

 • Nawiedzona karczma - Fun Faktoria Horacy Kondras Nawiedzona karczma

  Gdzieś przy zapomnianym gościńcu stoi stara karczma, do której po zmierzchu nikt się nie zachodzi. Odwiedźcie z nami to mroczne miejsce. Spotkajcie Mnicha, Trolla i Szaloną Karczmarkę – od ich poczucia humoru można… dosłownie paść trupem! :-) Gości przybywających do restauracji wita mroczna muzyka oraz tajemnicza czarna kotara, zakrywająca scenografię. W pewnym momencie Wśród gości zjawia się zakapturzony Mnich z pochodnią, który niegdyś bywał częstym gościem tego przybytku.  Opowiada im mroczną, „prawdziwą” historię restauracji/pałacu, w którym toczy się impreza… Program składać się będzie z pięciu fabularyzowanych scenek-konkursów, w których rolę wodzirejów przejmą różne szalone postacie.

 • Imprezy w klimacie lat 1920 - 1990

 • Noc hazardu w czasach prohibicji - Fun Faktoria Horacy Kondras Noc hazardu w czasach prohibicji

  Tej nocy towarzyszyć nam będzie szelest dolarów i turkot ruletki… Ponurzy gangsterzy i piękne tancerki dopilnują, by wieczór obfitował w wiele elektryzujących wrażeń…  Witamy w świecie, w którym wszystko co dobre, jest nielegalne! Przybywających do restauracji gości otoczy aura lat 30. - czasów  Wielkiego Kryzysu i wielkiej gangsterki… W tle sączy się muzyka z Ojca Chrzestnego, na ścianach wiszą listy gończe FBI z podobizną Al Capone i afisze informujące o rządowej prohibicji. W głównej części sali zwraca uwagę część sceniczna z zaaranżowaną gangsterską meliną –stanowiskiem pełnym z drewnianych skrzynek z whisky oraz aparaturą do pędzenia bimbru… W tle, na ogromnej białej kurtynie przewijają się slajdy wyświetlane przez projektor, ukazujące życie w USA w latach 20. i 30. W  pewnym momencie w kłębach dymu i w blasku reflektorów otwarte zostanie KASYNO. Przy wejściu każdy uczestnik otrzyma od hostessy kopertę z plikiem „dolarów”, które następnie wymieniana sztony u zawodowych krupierów Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w ruletce, pokerze, black jack`u czy kościach.

 • Imprezy historyczne

 • Piracki rejs - Fun Faktoria Horacy Kondras Piracki rejs

  Zapraszamy do posmakowania pirackiego żywota! Tego wieczoru towarzyszyć nam będzie śpiew szant, świst szabli i gromki głos kapitana Szalonego Rogera. Zapraszamy na pokład pirackiego okrętu. Przy wtórze muzyki znanej z filmu „Piraci z Karaibów” do sali wkracza Kapitan Szalony Roger oraz jego piracka kompania. Korsarska załoga, jakby żywcem wyjęta z opowieści o piratach, w kilku zabawnych słowach wita gości i zaprasza do wspólnego rejsu wyobraźni. XVIII-wieczne mity o pirackich podbojach bogatych ziem, o napadach na ładownie galeonów, na kilka godzin stają się prawdą.