Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Grupa ALTIKA

Stawowa 1, 38-500 Sanok
www.altika.pl

Dane kontaktowe

Ryszard Stojowski wlascicel 69541...... Pokaż telefony

Opis

Organizujemy atrakcje linowe na wysokośći. Mosty linowe, parki, wspinaczaka i inne podczas imprez dla odbiorców indywidualnych i imprez masowych

Usługi

  • Pozostałe

  • Wspinaczka na sztucznej sciance z instruktorem - Grupa ALTIKA Wspinaczka na sztucznej sciance z instruktorem

Atrakcje

  • Mosty linowe

  • Atrakcje linowe na wysokosci - Grupa ALTIKA Atrakcje linowe na wysokosci
    Każdy z prezentowanych elementów może być przeprowadzony jako jedna impreza oraz kilka atrakcji może tworzyć pojedynczą imprezę. Wybrane z naszych propozycji: - zjazdy linowe - z drzew, skał i wąwozów, - zjazdy tyrolskie (zjazdy ukośne), - wspinaczka na sztucznej ściance, - wspinaczka w skałach, - skoki linowe, - wchodzenie po linie z użyciem technik jaskiniowych, - drabinka jaskiniowa, - budowanie wieży ze skrzynek, - wahadło wysokościowe, - mosty linowe: tybetański, Pałkiewicza, dwużyłowy, - zestaw przeszkód linowych tzw. małpi gaj, - pokonywanie jaskiń, Zajęcia w formie rywalizacji zespołowych - punktowane z nagrodami lub jako etapy atrakcji, jak również w ramach wędrówki na określonej trasie turystycznej.
  • Wspinaczka

  • Ścianka wspinaczkowa - Grupa ALTIKA Ścianka wspinaczkowa
    Zajęcia na ściance wspinaczkowej Dysponujemy ścianką wspinaczkową zlokalizowaną w Sanoku, przy ul. Lipińskiego 64 w Gimnazjum nr 3. Obiekt jest czynny w poniedziałki oraz środy od 17.00 do 20.00. Możliwe jest również wynajęcie w innym terminie np na imprezę integracyjną lub na wspinaczkę. Propozycja wspinaczki z instruktorem, zajęcia indywidualne lub grupowe, samodzielna wspinaczka. Kursy wspinaczkowe na sztucznej ścianie Organizujemy kursy z wspinaczki na sztucznej ścianie, przygotowujący do samodzielnego, bezpiecznego korzystania ze sztucznych obiektów wspinaczkowych. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów wspinaczki skałkowej. Warunki uczestnictwa w kursie: ukończone 18 lat lub 14 lat wraz z pisemną zgodą rodziców (prawnych opiekunów) na uczestnictwo w kursie posiadanie zaświadczenia lekarskiego o zdolności do uczestnictwa w kursie. Termin szkolenia jest ustalany indywidualnie. Kurs prowadzony przez cały rok. Ilość osób szkolonych maksymalnie 6 osób z jednym instruktorem. Forma zajęć: praktyczna nauka na sztucznej ścianie oraz zajęcia na temat teorii. Czas trwania kursu około 16 godzin, minimum 2 dni. Absolwent otrzymuje certyfikat ukończenia kursu. Kursy wspinaczkowe w skałach Kurs wspinaczki skałkowej prowadzony przez instruktorów wspinaczki, przygotowuje do samodzielnego, bezpiecznego wspinania na rejonach skałkowych nie będących wysokogórskimi. Czas trwania min. 6 dni. Zapewniamy sprzęt do uprawiania wspinaczki. Warunki uczestnictwa w kursie: ukończone 18 lat lub 14 lat wraz z pisemną zgodą rodziców (prawnych opiekunów) na uczestnictwo w kursie posiadanie zaświadczenia lekarskiego o zdolności do uczestnictwa w kursie. Termin szkolenia jest ustalany indywidualnie. Forma zajęć: zajęcia praktyczne w skałkach przeplatane teorią. Czas trwania kursu min. 6 dni. Ilość szkolonych maksymalnie 4 osoby na jednego instruktora. Absolwent otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.