Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Grupa Beribazu Polonia

Grupa Beribazu Polonia

-, - -
www.beribazu.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
  • Pokazy Capoeira

Atrakcje

  • Pokazy walk

  • Pokazy Capoeira - Grupa Beribazu Polonia Pokazy Capoeira

    Członkowie Grupy Beribazu są połączeni więzią zdefiniowaną pryncypiami, które wprowadzają w czyn. Ta więź jest skonsolidowana poprzez oficjalne dokumenty regulujące stosunki panujące w Grupie, jak i przede wszystkim poprzez przyjaźń, która panuje pomiędzy zrzeszonymi osobami. Grupa ma parafę, ma swoje kwalifikacje. Posiada nazwę, która oznacza o wiele więcej niż proste złączenie dwóch słów,z których powstała – “berimbau” i “azul” [“berimbau” to nazwa instrumentu, “azul” oznacza kolor niebieski]. Mawia się, że doskonale zadbany błękitny berimbau Mistrza Zulu zainspirował Grupę do przyjęcia tej właśnie nazwy.
    Grupa jest dużą instytucją, większą nawet niż suma wszystkich jej członków, ponieważ posiada swoją historię stworzoną dzięki współpracy wielu osób.Niektórzy z nich, z różnych powodów, już nie należą do tej struktury.