Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Grupa taneczna 100% Samba Show

Grupa taneczna 100% Samba Show

Sternicza 129, 01-350 Warszawa
www.pokazysamby.pl

Dane kontaktowe

Joanna Dorosz Manager ...... Pokaż telefon

Opis

100% Samba Show to jedyna taka grupa na rynku powstała z pasji do samby brazylijskiej prezentująca taniec brazylijski w możliwie eleganckim wydaniu.

 

Gdy połączy się wieloletnią pasję i najwyższy możliwie poziom samby (ponad dziesięcioletnie doświadczenie sceniczne) - powstaje niezwykłe i piękne show, które na długo pozostaje w pamięci naszych publiczności.

Wkrótce i Ty możesz się o tym przekonać.

 

Nasze pokazy taneczne idealnie sprawdzają się jako niespodzianki weselne czy urodzinowe, oprawa taneczna eventów firmowych czy balów karnawałowych.

 

Czego możesz się spodziewać po naszej ofercie?

2 lub 3 pokazy w ciągu swojego wydarzenia, nauka tańca po jednym z pokazów (wspólna zabawa, która rozrusza każdą widownię), pamiątkowe zdjęcia.

 

Co możemy zaproponować?

 

Niezwykle dynamiczne choreografie brazylijskie (samba karnawałowa, samba axe, Carmen Miranda Show, baile funk, pokazy stylizowane jak lambada, hula + fuzje z tańcem brzucha), animacje tańca prowadzone w niezwykle zabawny i przystępny sposób.

 

Każdy nasz pokaz odbywa się w innych strojach, prezentuje inną odmianę tańców brazylijskich oczywiście z sambą na czele.

 

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy Państwu nasze możliwości i zaproponujemy taką oprawę taneczną, która wprost zachwyci Państwa gości/klientów.

 

Jedną z naszych realizacji można zobaczyć pod tym linkiem:https://youtu.be/inOLevxpsiM

 

100% Samba Show

+48 502 323 180 joanna@pokazysamby.pl

FB: tancerkisamby

pokazysamby. pl

 

Atrakcje

 • Pokazy tańca / rewie

 • Pokazy tańców afrykańskich (afro-brasil) - Grupa taneczna 100% Samba Show Pokazy tańców afrykańskich (afro-brasil)
  Danca Brasil to najbardziej spektakularne w Polsce afrykańskie i brazylijskie show taneczno-muzyczne. W bogatej ofercie artystycznej grupy znajduje się nie tylko tradycyjna samba no pe, pokazy capoeira czy oryginalne afro-brazylijskie i afrykańskie rytmy.
 • Zespół perkusyjny Micanga - Grupa taneczna 100% Samba Show Zespół perkusyjny Micanga
  Zespół Miçanga powstał poprzez połączenie inspiracji muzycznych pochodzących z Salvadoru w stanie Bahia w Brazylii oraz afrykańskich rytmów i tańców plemiennych Zespół uwalnia nasze pierwotne instynkty taneczne; zakodowaną w genach radość z muzyki. Jako jedyny i pierwszy w Polsce prezentuje autentyczne brzmienie samba-reggae i samba-afro. Muzyczny Guru projektu - Eduardo Poliński - od kilkunastu lat tworzy i gra muzykę inspirowaną czarnymi brzmieniami Afryki. Liczne podróże zawsze przynosiły efekty w postaci kolejnych projektów muzycznych. Jako pierwszy muzyk w Polsce zaczynał grać na timbale; instrumencie wykorzystywanym w Salvadorze przez zespoły, które wspólnie można określić mianem Bloco Afro. Jego ręka oraz 4 basowe bębny surdo dowodzą projektem Miçanga. Głębokie, płynące z afrykańskiego lądu, brzmienie napędza cały zespół. Całość dopełnia werbel lub caixa, która też jest rodzajem werbla i jest charakterystyczna dla szkół samby w Brazylii. Muzycy grają ze sobą od wielu lat w różnych zespołach. W zależności od wielkości projektu i zapotrzebowania projekt się rozrasta np. o wokalistów lub gitarzystów. Zespół Micanga występuję z tancerkami i tancerzami Danca Brasil tworząc spektakularne show muzyczno-taneczne. Oba zespoły prowadzą wspólnie także całodniowe warsztaty team buildingowe pt. "W rytmie samby" - propozycja dla firm, które poprzez muzykę i taniec pragną zintegrować swoje zespoły pracowników. Istnieje możliwość wynajęcia muzyków również do mniejszych projektów warsztatowych. Zapraszamy do współpracy.
 • Atrakcje - przerywniki

 • Rewia brazylijska Danca Brasil: tancerki, pokazy, samba! - Grupa taneczna 100% Samba Show Rewia brazylijska Danca Brasil: tancerki, pokazy, samba!
  W repertuarze tanecznym Danca Brasil między innymi: - samba brasil, samba reggae, funk brazylijski, hula, taniec afrykański i afro-brazylijski oraz choreografie na życzenie. Występujemy na: eventach firmowych, galach, konferencjach, jubileuszach, paradach, dniach miast, piknikach, na weselach i innych uroczystościach, w centrach handlowych, na warsztatach i imprezach integracyjnych, imprezach klubowych (otwartych i zamkniętych), firmowych kursach tańca i w wielu innych projektach. Występujemy na terenie całej Polski. www.facebook.com/dancabrasilpl www.dailymotion.com/dancabrasil Zapraszamy do współpracy.