Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Grupa TSE

Domaniewska 18, 05-800 Pruszków
tse.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

TSE Laser Light & Sound to najstarsza na polskim rynku firma wyspecjalizowana w realizacji profesjonalnych pokazów laserowych, widowisk świetlnych i multimedialnych oraz oświetleniu architektury. TSE Laser Light & Sound to blisko 1500mb konstrukcji estradowych i ponad 450szt urządzeń inteligentnych i LEDowych. Jesteśmy liderem w dziedzinie oświetlenia estradowego, dysponujemy pełnym zestawem profesjonalnych urządzeń dedykowanych do oświetlenia architektonicznego.

Usługi

 • Multimedia

 • Obsługa multimedialna konferencji - Grupa TSE Obsługa multimedialna konferencji

  Obsługa multimedialna konferencji

  Sprzet:

  Ekrany diodowe
  System PLASMA WALL
  Efektowe ściany LED
  Projektory multimedialne
  Systemy realizacji
  Projekcje panoramiczne
  Odtwarzacze i akcesoria
  Monitory plazmowe i LCD
  Monitory plazmowe 3D
  Virtual Interactive Person
  Media serwery
  Ekrany projekcyjne

 • Oświetlenie

 • Oświetlenie estradowe - Grupa TSE Oświetlenie estradowe

  Zrealizujemy dla Państwa oświetlenie każdego występu estradowego, scenografii i architektury zarówno w plenerze, jak i w pomieszczeniu zamkniętym.
  Połączenie oświetlenia efektowego, laserów i efektów specjalnych pozwala na zrealizowanie niezapomnianego widowiska dla najbardziej wymagających klientów.