Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Impresariat

Okrzei 23, 05-230 Kobyłka
www.impresariat.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Muzyka pop

 • Ivan Komarenko - Impresariat Ivan Komarenko

  Ivan Komarenko to jedna z najbarwniejszych postaci jaka pojawiła się na polskiej estradzie w ciągu ostatnich kilku lat. Urodził się na terenie b. ZSRR w małej wiosce syberyjskiej. W jego żyłach płynie krew rosyjska, estońska, koreańska i gruzińska. Przybył nad Wisłę na początku lat 90-tych, aby studiować filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Po uzyskaniu stopnia magistra stwierdził jednak, że językoznawstwo nie jest jego życiową pasją i rozpoczął karierę artystyczną.

  Szerokiej publiczności zaprezentował się po raz pierwszy w roku 2003 zdobywając wysokie miejsce w Konkursie Młodych Talentów zorganizowanym w ramach słynnego programu Michała Wiśniewskiego „Jestem jaki jestem” emitowanego w TVN. Następnie zyskał ogromną sympatię Polaków nagrywając wielki przebój „Jej czarne oczy”. Na przełomie lat 2004/2005 przeistoczył się na chwilę w aktora odgrywając w serialu „M jak miłość”, u boku Anny Muchy, rolę czarnego charakteru – rosyjskiego cwaniaczka usiłującego nieuczciwymi metodami zdobyć polskie obywatelstwo. W roli tej wypadł tak przekonywująco, że za sprawą niezbyt rozgarniętej urzędniczki z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, omal nie skończyło się to dla niego utratą karty czasowego pobytu. W maju 2005 roku reprezentował Polskę na jubileuszowym 50-tym konkursie Eurowizji. Występ ten zaowocował niezwykle intensywną trasą koncertową w kraju, jak również zaproszeniami do klubów polonijnych w USA i Europie Zachodniej. W roku 2007 doszedł do finału „Tańca z Gwiazdami” po drodze eliminując córkę wybitnego polskiego polityka. Wówczas jednak był już dumnym posiadaczem karty stałego pobytu i deportacja z tego powodu mu nie groziła:-). Ostatecznie zajął II miejsce ustępując minimalnie faworytowi tej edycji, rewelacyjnemu Krzysztofowi Tyńcowi. W czerwcu 2009 roku wystąpił na opolskim festiwalu w „Superduetach” wykonując megahit „Daj mi tę noc” wraz z zespołem Bolter oraz swój przebój „Jej czarne oczy”. Publiczność wysłuchała utworów na stojąco.

  Repertuar Ivana jest bardzo różnorodny, gdyż współpracuje z wieloma kompozytorami i autorami tekstów. Przeważają utwory o rytmach dynamicznych, przy których nawet nogi od krzeseł mają ochotę tańczyć, choć kilka piosenek ma charakter balladowy z wątkiem miłosno - sentymentalnym.

  Koncerty Ivana są niezwykle żywiołowe. Na scenie towarzyszy mu 6-osobowy zespół złożony z 4 atrakcyjnych tancerek i 2 przystojnych tancerzy. Do poszczególnych pisenek opracowane są złożone układy choreograficzne, ekipa kilkakrotnie zmienia podczas występu stroje. Niemal zawsze po koncercie Ivan nie znika od razu w szatni, lecz chętnie rozmawia z fanami, rozdaje autografy, pozuje do zdjęć itp.

  Należy zauważyć, że Ivan jest artystą bardzo doświadczonym. Zagrał ogromną liczbę koncertów od klubów w niewielkich miejscowościach poczynając, poprzez imprezy plenerowe poważnych instytucji (np. pikniki „Radia dla Ciebie”), po najbardziej prestiżowe sceny (festiwal Opole, konkurs Eurowizji). Zainteresowanych zachęcamy do przejrzenia archiwum wszystkich koncertów i wydarzeń (od roku 2004 aż po dzień dzisiejszy) dostępnego na oficjalnej stronie artysty www.ivankomarenko.pl. Tam też można posłuchać najnowszych piosenek w formacie mp3 albo obejrzeć materiały video.

 • Koncerty gwiazd

 • Trubadurzy - Impresariat Trubadurzy

  Trubadurzy to polski zespół założony w 1963 roku w Łodzi. Zadebiutował w 1965 roku występem na Festiwalu w Opolu, zdobywając nagrodę za debiut.
  Po zdobyciu lokalnej popularności i nagraniu tytułowej piosenki do serialu „Wojna domowa”, kariera grupy kwitła.
  Trubadurzy mają na swoim koncie kilkanaście wydanych płyt, z których sześć zdobyło miano Złotej Płyty oraz takie przeboje jak: „Znamy się tylko z widzenia”, „Ballada o dziewczynie”, „Zakochali się Trubadurzy”, „Cóż wiemy o miłości”, „Tam gdzie szumi młody las” i wiele, wiele innych.
  Koncerty zespołu to niezapomniane przeżycie, niosące ze sobą wiele wspomnień.