Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Impresariat Artystyczny

Impresariat Artystyczny

., . .
ImpresariatArtystyczny.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Muzyka klasyczna

 • Aneta Łastik - Impresariat Artystyczny Aneta Łastik

  Aneta Łastik. Okrzyknięta najlepszą na świecie interpretatorką pieśni Bułata Okudżawy. Wspaniała pieśniarka i pedagog wokalny – prowadziła liczne warsztaty, w tym również na Sorbonie. Aneta Łastik znakomicie śpiewa utwory wybrane spośród najlepszej rosyjskiej poezji - głównie Okudżawy, Wysockiego, Cwietajewej, Lermontowa. Na recitalu Anety Łastik w Moskwie obecni byli goście aż z Syberii, a Publiczność, która biła brawo na stojąco przez kilkanaście minut – płakała ze wzruszenia. Artystka występowała na scenach wielu Państw, w pięknych wnętrzach filharmonii całego świata i... dla wielu narodów. Aneta Łastik doceniona została przez Publiczność – liczne nagrody są tego dowodem.

  Utwory wykonywane są w języku rosyjskim, istnieje możliwość wykonania niektórych utworów po polsku. Artystce towarzyszy znakomite trio Andrzeja Jagodzińskiego (fortepian/akordeon, kontrabas, gitara) bądź pianista solo – Andrzej Jagodziński.

  Doskonały głos, umiejętna interpretacja i niebywałe wyczucie zarówno języka, jak też złożonego charakteru i duszy wykonywanych piosenek – wprost poraża.

 • Covery

 • Arrival (Abba) - Impresariat Artystyczny Arrival (Abba)

  Działalność zespołu rozpoczęła się w 1995 roku, od tej pory zespół osiągnął status najlepszego artysty koncertującego z repertuarem legendarnej grupy ABBA. Mają za sobą największe światowe trasy koncertowe, włączając w to tournee m.in. po Chinach, USA, Australii, Jamajce, Hiszpanii, Grecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Wietnamie, Austrii, UK, Niemczech i in. Zespół daje około 100 koncertów rocznie. W Polsce występował w ramach telewizyjnego Sylwestra 2008/2009 we Wrocławiu. Koncerty zespołu transmitowane były przez telewizje na całym świecie. Arrival otrzymał wyjątkową zgodę na wykonanie i zarejestrowanie niepublikowanej dotąd piosenki ABBY - “Just A Notion”, którą otrzymł bezpośrednio od Bjorna i Benny'ego. Artyści współpracują z projektantem ubrań zespołu ABBA - Owe Sandsröm. Posiadają również dokładne kopie oryginalnych strojów  legendarnej grupy. Są jedyną grupą na świecie, która otrzymała od projektanta zgodę na wykonanie kopii ubrań ABBY. Arrival współpracuje z oryginalnymi muzykami, takimi jak Janne Schaffer, Roger Palm, Mats Ronander, Ulf Andersson, Jan Kling, Finn Sjöberg, Ola Brunkert i in. Arrival występuje w identycznych strojach, ma takie same głosy i tworzy te same dźwięki, ruchy i emocje. Zespół robi wszystko, aby wiernie odtworzyć występy ABBY.

 • Pokazy teatralne

 • Artur Barciś - Impresariat Artystyczny Artur Barciś

  Artur Barciś. Artysta zabiera swoją Publiczność za kulisy przedstawień teatralnych. Widzowie doświadczają wraz z Aktorem „męki” dykcji, aktywnie ucząc się śpiewać utwór o takim tytule. Są historie (oraz piosenka) o bawiących do rozpuku „sypkach” czyli aktorskich przejęzyczeniach, pomyłkach. Wszystkie anegdoty Barciś opowiada we właściwy sobie, oryginalny sposób. Świat zaplecza teatralnego wciąga niczym czarodziejska rzeczywistość drugiej strony lustra. Dowiadujemy się, jak Aktor przygotowuje się do spektaklu, ćwiczy, jak paraliżuje go „wieczna przyjaciółka” – trema.
  W tym spektaklu-recitalu jest i miejsce na chwile zadumy. Wybitny aktor oprowadza Publiczność po zakamarkach aktorskich dusz, pokazuje również inną stronę teatru. Aktor nie tylko „musi grać by żyć” - aktor musi żyć w zwykłym świecie, bez scenariusza po zejściu ze sceny, poza błyskiem fleszy. Barciś wzrusza, powoduje zadumę Widza – śpiewa niezwykłe utwory: „Zagrać siebie” i „Halabardnicy”. Nie pozostawia nas jednak smutnymi. Kiedy w końcu Aktorowi udaje się „rozpocząć” show, nadchodzi moment „...na scenę światła!”.

  Całość jest dynamiczna, nie ma chwili na nudę.

  Minimum 70 minut spotkania z genialnym, wszechstronnym Aktorem pozostawia niezatarte, piękne wspomnienia, bardzo dużo wrażeń i... bolący od śmiechu brzuch.

 • Emilian Kamiński - Impresariat Artystyczny Emilian Kamiński

  Świat teatru skrywa wiele tajemnic zarówno wzruszających jak i zabawnych. Przez 90 minut Emilian Kamiński – aktor, autor i reżyser przybliża widzom sekrety drugiej strony teatru. Autentyczne anegdoty z życia teatru, zabawne sytuacje podczas przedstawień i kawały robione sobie przez aktorów, przewijają się na przemian z wzruszającymi piosenkami z repertuaru Francuskich i Rosyjskich bardów. Recital nie jest zwykłą opowieścią, przez chwile każdy będzie mógł poczuć się aktorem, reżyserem lub dramaturgiem.
  Jest to autorski recital Aktora, z bawiącymi do łez skeczami i piosenkami, a jednocześnie wyraźnym, już całkiem poważnym przesłaniem. Kamiński czy cofa się w czasie, czy ukazuje współczesne realia - robi to w sposób genialny. Aktor urzeka Publiczność m. in. niesamowitą umiejętnością prowadzenia dialogu między dwoma granymi przez siebie postaciami.
  Oferujemy programy recitalowe i teatralne (komediowe).

 • Justyna Sieńczyłło - Impresariat Artystyczny Justyna Sieńczyłło

  "Mój Dzikus" to zabawny, a czasami wzruszający, monolog współczesnej kobiety, wzbogacony dowcipnymi piosenkami.
  Spektakl w wykonaniu Justyny Sieńczyłło zrealizowano w nietypowej dla polskiej sceny teatralnej konwencji, one - woman - show, bazującej na żywym kontakcie z publicznością.
  Sztuka jest komediowym monodramem, opisującym sprawy codzienne przedstawione z punktu widzenia kobiety. Bohaterka lekko i zabawnie opowiada o nawykach, upodobaniach i słabościach swojego mężczyzny oraz o perypetiach i nieporozumieniach wynikających z odwiecznej "walki płci".
  Półtoragodzinne przedstawienie ubarwiono piosenkami napisanymi przez Jana Jakuba Należytego, a całość pozwala spojrzeć z dystansu i z komediowej strony na małżeńską codzienność.
  Spektakl nie tylko dla kobiet...!

  Oferujemy Państwu jednoosobowy spektakl teatralny w doskonałym wykonaniu Justyny Sieńczyłło.

 • Piotr Machalica - Impresariat Artystyczny Piotr Machalica

  Świetny, uznany polski aktor prezentuje specjalny recital.
  Jest to występ wyjątkowy, gdyż łączy dwa odległe bieguny: piosenkę francuską i rosyjską. Machalica wykonuje bowiem piosenki Brassensa i Okudżawy – dwóch mistrzów, duchowo zresztą "spokrewnionych".

  Oto, co sam Aktor mówi na temat artystów:
  Nieśmiertelność tych dwóch bardów bierze się z uniwersalności tego, co mieli nam do powiedzenia. W tych songach nie ma szarej codzienności. Jest w nich natomiast miejsce na miłość, przyjaźń, śmierć; (...) Nie tyle wyśpiewuję napisane przez nich teksty, ile dzielę się nimi ze słuchaczami, tak jakby były moje.

  Piotrowi Machalicy akompaniuje zespół.

 • Muzyka rockowa

 • Brainstorm - Impresariat Artystyczny Brainstorm

  Oferujemy Państwu występy najbardziej znanego łotewskiego zespołu pop-rockowego. Sprzedali setki tysięcy płyt, ich koncerty gromadzą dziesiątki tysięcy fanów, zdobyli wiele nagród i wyróżnień, w tym np. MTV Europe Music. Ich najbardziej znanymi w Polsce utworami są "Maybe", "Thunder without rain"...

 • Koncerty gwiazd

 • DJ Alex Gaudino - Impresariat Artystyczny DJ Alex Gaudino

  Włoski DJ Alex Gaudino podbił świat swoimi utworami i w bardzo krótkim czasie znalazł się w zdecydowanej czołówce DJ-ów europejskich. W Polsce jego utwory od wielu miesięcy znajdują się na pierwszych miejscach list przebojów. Do najbardziej znanych należą: Watch out i Destination Calabria.

 • Fools Garden - Impresariat Artystyczny Fools Garden

  Na całym świecie przebojami stały się Wild days, Suzy, It can happen, Probably, Why did she go, Closer, Dreaming, Does anybody know i oczywiście Lemon tree.
  Utwór Lemon Tree przetłumaczono na ponad 40 języków, a sprzedaż przekroczyła 6 mln sztuk!!!

 • Ivan Mladek & Banjo Band - Impresariat Artystyczny Ivan Mladek & Banjo Band

  Na początku 2008 roku hitem stał się słynny już "Jožin z Bažin". Najpierw zawojował internet (youtube.com), następnie telewizję, mówiło się o nim w radio i prasie. Filmik podbił serca Polaków, obejrzały go miliony osób... Tak się zaczęła polska kariera czeskiego kabaretu, znanego i popularnego przede wszystkim w Czechach i na Słowacji, gdzie jego pozycja jest już ugruntowana od wielu lat. Banjo Band Ivana Mladka jest jednak znany nie tylko fanom z Europy, zespół występował również np. w USA. Na rynku polskim pojawiła się płyta "Jožin z Bažin w Polsce". Ivan Mladek i Banjo Band mieli okazję w sezonie 2008 zaprezentować się licznej polskiej publiczności na żywo. Zawsze są u nas bardzo gorąco przyjmowani. Popularność artystów wzrosła jeszcze bardziej, gdy kabaret wystąpił na Festiwalu w Opolu, gościł w polskich programach telewizyjnych. Każdy występ w Polsce przyciąga rzesze wielbicieli i... media. Sami Artyści mówią, że są bardzo mile zaskoczeni swoją popularnością i serdecznym przyjęciem przez sąsiadów z Polski. Jednocześnie jednak podkreślają, że gra im się u nas – jak w domu :-) Oferujemy zarówno występy na imprezach otwartych, jak też biletowanych, czy zamkniętych eventach firmowych. Ivana Mladka i Banjo Bandu składa się ze skeczy w języku polskim oraz piosenek po czesku i po polsku (Lulu z Honolulu, Linda, Praha Prčice i in.). Gwarantujemy doskonałą zabawę!

 • Loona - Impresariat Artystyczny Loona

  Oferujemy Państwu koncerty holenderskiej wokalistki - Loona. Znana nad Wisłą głównie z przeboju "Bailando". Wystąpiła Festiwalu w Sopocie w 2000 roku, kiedy to zaprezentowała utwory: "Bailando", "Latino Lover", "Donde Vas" oraz "Mamboleo".

 • Lou Bega - Impresariat Artystyczny Lou Bega

  LOU BEGA nikomu nie trzeba przedstawiać! Na całym świecie wystarczy zanucić hit Mambo No.5 – każdy natychmiast go rozpozna! Odebrał setki nagród, w tym 70 platynowych i złotych wyróżnień za sprzedaż płyt – w ponad 40 krajach. Obecnie LOU BEGA promuje nowy album – znów pełen hitów, tanecznych i wesołych utworów, z wielką dozą poczucia humoru.

 • Nana - Impresariat Artystyczny Nana

  Oferujemy koncerty znanego niemieckiego rapera Nana. Wszyscy pamiętamy doskonale słynnego rapera i jego przebojowe "Lonely", "Father", "Dreams".

 • Umberto Tozzi - Impresariat Artystyczny Umberto Tozzi

  Umberto Tozzi z największymi przebojami, wśród których usłyszą Państwo znakomity utwór Te Amo!

 • Kabarety

 • Krzysztof Daukszewicz - Impresariat Artystyczny Krzysztof Daukszewicz

  Proponujemy Państwu występy bardzo lubianego i cenionego polskiego satyryka - Krzysztofa Daukszewicza. Ostatnio popularność artysty wzrosła z uwagi na udział w programie "Szkło kontaktowe", jak też najnowszą książkę. Na rynku ukazała się bowiem pozycja "Pamiętnik IV Rzepy".
  Koncerty Krzysztofa Daukszewicza solo (z gitarą) oraz przy dodatkowym akompaniamencie pianisty - Mieczysława Grochowiaka mogą trwać nawet do dwóch godzin (a wszystko zależy od szanownej Publiczności). Występy składają się z anegdot i piosenek.

 • Muzyka pop

 • Via-Gra - Impresariat Artystyczny Via-Gra

  Dziewczyny tworzące zespół VIA-GRA (znane również jako NU VIRGOS) pochodzą z Rosji i Ukrainy. Zespół pojawił się na rynku muzycznym w 2000r. Zaistniały przebojowo! Zespół VIA-GRA stał się gwiazdą w momencie, w którym się pojawił. Miliony fanów, tysiące koncertów i występów telewizyjnych. Przebojowe utwory na światowym poziomie: Potseluj, Tsvetok i nozh, czy ostatnio My Emancipation, Amerikanskaya Zhena oraz Anty-gejsza. Powalający urok! Jeden z najpiękniejszych i najseksowniejszych zespołów naszych czasów! Muzyczna VIA gra! Działa w 100%! Oferujemy występy gwiazdy rosyjskiej sceny popowej - grupy VIA-GRA.