Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Impresariat Artystyczny Katjusza

Impresariat Artystyczny Katjusza

ul. Łokietka 47d/24, 81-736 Sopot
www.katjusza.com

Dane kontaktowe

Adrian Jasiński +4860...... Pokaż telefony

Opis

Jako impresariat artystyczny oferujemy Państwu nasze doświadczenie oraz szeroki wachlarz konferansjerów, z którymi od wielu lat współpracujemy. Doradzimy w wyborze Artystów i pomożemy znaleźć optymalne rozwiązania, dostosujemy się do indywidualnych możliwości i oczekiwań. Zapraszamy do współpracy!

 

Atrakcje

 • Kabarety

 • Andrzej Poniedzielski - Impresariat Artystyczny Katjusza Andrzej Poniedzielski

  Nie wygląda. Ale też już nie musi. A nawet nie może. Nie zgadza się z nadanym mu przez kolegów pseudonimem "Logo Października" o tyle, że byłby raczej za określeniem "Wczesny Listopad" upatrując w wyrazie "wczesny" nuty optymizmu i radości. Każda jego konferansjerska wypowiedź nosi ślad pytania: Nie przeszkadzam Państwu ? ...Bo sobie to raczej nie przeszkadzam. Chyba... Powitalne "Dobry wieczór Państwu" wypowiada z emocją raczej "dobranoc Państwu", co utrzymuje widza przez cały czas trwania spektaklu w stanie oczekiwania by odprowadzić go do domu w stanie "radości mniemanej", "optymizmu domyślnego". Uwaga! Pisze wiersze. Smutne. Oprócz programu kabaretowego polecamy spektakl Chlip -Hop. występują: Andrzej Poniedzielski, Magdalena Umer, Wojciech Borkowski To „widowisko” parateatralne, raczej muzyczne, acz słowa żywego nie pozbawione. Na scenie, w swych mieszkaniach, w swojej codzienności, przykuci do komputerów: ONA, ON i pianista. Rozmowa przez internet ma odcień swobodnej pogawędki. Nieinwazyjnej, nieśpiesznej pogaduszki na przeróżne tematy. Ale nie utyskują! Korzystając, z przynależnego ich wiekowi „rozkwitu dojrzałości” - z żartobliwym dystansem próbują sprawdzić, które z ich „najważniejszych mniemań” można by (gdyby ktoś chciał) przenieść w nowe czasy. Jako znaki „ich” epoki – przywołują piosenki. Śpiewają je. Sobie nawzajem i wyimaginowanych w(z racji konwencji osobności) duetach.

 • Krzysztof Piasecki - Impresariat Artystyczny Katjusza Krzysztof Piasecki

  Program kabaretowy jaki prezentuje na estradzie złożony jest z monologów i piosenek . K.Piasecki jest autorem wszystkich tekstów a muzyke napisali : St. Berger , K.Piasecki , Andrzej Rybinski oraz Jan Hnatowicz, który jest również jednym z towarzyszących mu muzyków. Drugi to prekusista Andrzej Popiel.

 • Maciej Stuhr - Impresariat Artystyczny Katjusza Maciej Stuhr

  Aktor tyle uniwersalny, co zdolny. Czego się nie podejmie, obraca to w dzieło sztuki. Opanował film, teatr, radio a nawet zaistniał podkładając polski dubbing do filmów animowanych. Występując w filmach popularnych i w dużej części wybitnych zdobył rzesze miłośników jego talentu i uznanie środowiska. Wszystkich zaś ujmuje swoją naturalnością i pogodą ducha. Dzisiaj budzi wesołe skojarzenia z postaciami, które odgrywał w komediach takich jak Fuks, Chłopaki nie płaczą, Porannek kojota czy Testosteron. Warto jednak pamiętać, że zanim swój komediowy talent pokazał w kinie był znany jako założyciel krakowskiego kabaretu Po żarcie z którym zdobył wiele nagród na festiwalach kabaretowych. Do historii przejdą jego parodie Grzegorza Turnaua, Stanisława Soyki, Gustawa Holubka i Mariusza Maxa Kolonko. Polecamy jego solowy występ kabaretowy, który jest wyjątkową atrakcją organizowanych imprez.

 • Marcin Daniec - Impresariat Artystyczny Katjusza Marcin Daniec

  W 1984 wraz z Krzysztofem Januszem założył kabaret "Takich Dwóch". Od 1986 pracował w Krakowie w Akademickim Centrum Kultury "Alma-Art", a następnie współpracował z kabaretami "Wały Jagiellońskie" i "Pod Egidą". Od 1994 występuje samodzielnie. Dużą popularność zapewniły mu regularne występy w 2. programie TVP. Potrafi fenomenalnie wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Na scenie umiejętnie zmienia się z Marcinka w zagorzałego kibica, wywołując uśmiech i łzy radości u widzów. W swoich skeczach wiele uwagi poświęca temu co dzieje się wokół przeciętnych obywateli.
  Spośród wielu, najbardziej znane są jego cztery estradowe wcielenia: Pan Ignacy - w płaszczyku z darów, okularach z ubezpieczalni, sympatyczny, zagubiony szary obywatel z własną filozofią życiową; Waldemar K. - rokujący nadzieję na resocjalizację cwaniaczek po "ośrodku rehabilitacji"; Marcinek - duże dziecko; Góral - z charakterystyczną swadą, z lekką nutą refleksji punktujący rzeczywistość gazda.

 • Konferansjerzy

 • Hubert Urbański - Impresariat Artystyczny Katjusza Hubert Urbański

  Hubert Urbański piętnaście lat temu związał się z radiem (Radio Zet, Radio Kolor, Tok FM).
  Pracował dla TVP1 ("Antena"), Polsat ("Piramida"), a od dziesięciu lat nieprzerwanie dla TVN ("Jestem, jaki jestem", "Wyprawa Robinson", "Dla ciebie wszystko", "Taniec z gwiazdami", "Milionerzy").

  Przez ten również czas Hubert prowadził dziesiątki zamkniętych eventów i imprez okolicznościowych dla wielu renomowanych firm polskich
  i zagranicznych.

  Jedni nie bez przekąsu mówią o nim: "sztywniak w garniturze". Inni podziwiają za dobre maniery i znakomity gust. Jedno zaś nie ulega wątpliwościom - to od prawie dekady jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych nad Wisłą. "Słowa "porażka" nie ma w moim życiu" - przyznaje. Jakim go nie znamy? Hubert Kirył Urbański przyszedł na świat 23 marca 1966 roku w Warszawie. Drugie imię dostał w spadku po dziadku Bułgarze. Jego mama - również pochodząca z kraju o stolicą w Sofii - była wychowana w rodzinie, gdzie dobre maniery były w cenie: uczyła się kindersztuby podczas posiłków, z tomami encyklopedii pod pachami. Nic więc dziwnego, że jej potomek wyrósł na człowieka ułożonego i ze wszech miar eleganckiego. Takiego bowiem go poznaliśmy z telewizji: dżentelmen w garniturze - mówili co niektórzy. Z czasem jednak prezenter pokazał, że potrafi też wyjść z garnituru i dobrze dobie radzić w ekstremalnych warunkach. Co jednak niezmienne - zawsze z klasą.

 • Krzysztof Ibisz - Impresariat Artystyczny Katjusza Krzysztof Ibisz

  Gwiazda polskiej telewizji. Prezenter, dziennikarz, producent telewizyjny i aktor. Od 15 lat utrzymuje się w czołówce rankingów popularności. Jedna z największych osobowości telewizyjnych. Obok Maryli Rodowicz najbardziej rozpoznawalna gwiazda show-biznesu (OBOP 2006). Najbardziej lubiany prezenter telewizyjny (badania TVP 2006).

 • Maciej Orłoś - Impresariat Artystyczny Katjusza Maciej Orłoś

  Potrafi jako nieliczny z prezenterów telewizyjnych serwować informacje w tempie ekspresowym nie tracąc przy tym lekkości w wypowiedzi i charakterystycznego dla siebie poczucia humoru. To połączenie naturalnego „luzu” z rzetelnością pracy prezentera telewizyjnego utorowało mu drogę do takich projektów jak konferansjerka podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, czy komentowanie przebiegu konkursu Eurowizji. Swój dorobek zawodowy, złożony z pracy przy programach publicystycznych, kulturalnych i wielu ról filmowych wzbogacił niedawno o prowadzenie popularnego teleturnieju „300 % normy” czym udowodnił, że prowadzenie programów rozrywkowych nie stanowi dla niego problemu. Polecamy Macieja Orłosia na wszelkiego rodzaju uroczyste gale, gdzie trzeba się wykazać profesjonalizmem w płynnym i „eleganckim” przeprowadzeniu oficjalnej części imprezy nie zamieniając jej przy tym w nudną i „sztywną”.

 • Marcin Prokop - Impresariat Artystyczny Katjusza Marcin Prokop

  Marcin Prokop - człowiek dużego wzrostu i równie wielkiej osobowości. Znany przede wszystkim jako prowadzący programy telewizji TVN (Mam Talent!, Dzień dobry TVN, Clever - widzisz i wiesz, Motoszoł i Turbo Ring w TVN Turbo). Zyskał wielu wielbicieli swojego poczucia humoru i charakterystycznej dla siebie lekkości w trafnym komentowaniu rzeczywistości. Poza pracą w mediach udziela się jako konferansjer podczas imprez firmowych i masowych imprez otwartych. Ten człowiek ma talent!