Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY TEART s.c.

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY TEART s.c.

Friedleina 4-6/123, 30-009 Kraków
www.teart.art.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

  • Muzyka klasyczna

  • Camerata Cracovia - IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY TEART s.c. Camerata Cracovia

    Zespół Muzyki Dawnej  CAMERATA CRACOVIA –zespół działa od 1985 roku, wykonuje muzykę renesansu i wczesnego baroku. Artyści grają na historycznych  instrumentach , sięgając po utwory mało znane, współcześnie nie wydane lub dopiero odkryte .zespól znany jest z niekonwencjonalnych  inicjatyw muzycznych, takich jak koncerty promenadowe, tematyczne programy ukazujące powiązania muzyczne Polski z innymi krajami  Europy. Dodatkowym walorem są kostiumy, gra przy stole-słowem wszystko  co może przybliżyć klimat  muzykowania dawnych czasów.

  • Frank Prus Trio - IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY TEART s.c. Frank Prus Trio

    Franciszek Prus - lider zespołu. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Jego najwyższą klasę wykonawczą potwierdziły sukcesy na Międzynarodowych Konkursach Akordeonowych, które organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Akordeonistów corocznie w różnych stolicach europejskich. W 1971 r. I miejsce w Polsce i III w Kalingenthal. W 1973 złoty medal i I miejsce w Brukseli. Czołowe miejsca w kolejnych latach w Portugalii, Szwajcarii i Włoszech. Używa koncertowego instrumentu włoskiej firmy "Castagniari" co jest o tyle ważne, że niewielu akordeonistów posługuje się dzisiaj instrumentami klawiszowymi, wymagającymi od muzyka najwyższej sprawności wykonawczej. Chcąc podkreślić wszechstronność akordeonu i jego brzmienia F. Prus założył trio, którego skład tworzą znani w śląskim środowisku muzycznym instrumentaliści: Andrzej Kocyba - kontrabas, gitara basowa, Łukasz Wojtas - perkusja, instrumenty perkusyjne.

  • Kwartet Muzyki Wiedeńskiej

    Kwartet specjalizuje się w wykonaniach muzyki salonowej XIX i pierwszej połowy XX wieku ( walce, polki, marsze, czardasze i miniatury muzyki poważnej). Czas koncertu ok.1 godz.