Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole

Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole

Grota Roweckiego 14/204, 45-268 Opole

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Covery

 • Avocado - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole Avocado

  Ktoś kiedyś powiedział, że wszystko dookoła jest muzyką. Miał dużo racji, ale czy możliwe jest "muzykowanie" bez użycia jakiegokolwiek instrumentu? My wiemy, że tak.  Po spotkaniu z AVOCADO również Ty przekonasz się, że ludzki głos daje nieograniczone możliwości. Proponujemy powrót do najbardziej naturalnej formy muzyki, muzyki wykonywanej zawsze na żywo bez żadnych playback'ów, czy pół playback'ów. AVOCADO zawsze koncertuje dając z siebie 110% możliwości jakie daje męski wokal. Jeden z niewielu zespołów w Europie, który światowe hity, takich wykonawców jak: Nirvana, Sting, U2, Elvis Presley wykonuje a cappella, tzn. bez użycia instrumentów.

 • Elvis Band - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole Elvis Band

  Zespół niezmiennie w tym składzie koncertuje na światowych rynkach od 10 lat. Jego lider to swoisty fenomen, wykonujący wiernie muzykę legendarnego i niezapomnianego wokalisty - Elvisa Presley'a.
  Jest jedynym Europejczykiem dopuszczonym do brania udziału w rewii o królu rock&rolla w Stanach Zjednoczonych. O jego kunszcie oraz warsztacie muzycznym niech świadczy fakt, iż w 2006 roku na Światowym Festiwalu Muzyki Presley'a w Anglii zajął II miejsce. Jest więc nieoficjalnym wicemistrzem świata w tej kategorii muzycznej.

 • Firebals - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole Firebals

  Rock&roll w najlepszym wydaniu. Niesamowite, dynamiczne show pełne największych przebojów porywających p ubliczność do spontanicznego tańca i szalonej zabawy. Świetni muzycy w stylizowanych strojach zapewniają świetną zabawę nie tylko dzięki muzyce ale też wielu cyrkowym wręcz niespodziankom. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

 • Koberec band - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole Koberec band

  KOBEREC BAND - zespół wykonuje muzykę zespołu "Deep Purple". Wokalista tej grupy robi niesamowite wrażenie na publiczności, ponieważ wokalnie do złudzenia przypomina Iana Gilgana. Instrumentalnie również grupa "Koberec Band" zaskakuje podobieństwem do tej legendarnej formacji. Głównie za sprawą organów Hammonda, które są charakterystyczne dla "Deep Purple". W roku 2005 zespół "Koberec Band" zajął I miejsce na Europejskim Festiwalu Coverów w Leśnej.

 • The Beatles - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole The Beatles

  THE BEATLES REVIVAL BAND - ten 4 osobowy zespół występuje w strojach stylizowanych na te, w których koncertowała sławna czwórka z Liverpoolu. Zadbał także, aby instrumentarium wiernie oddawało klimat koncertów grupy "The Beatles". Występ tej formacji to naprawdę dobra zabawa, dla wszystkich fanów dobrego big bitu.

 • U2 - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole U2

  U2 BAND - to zespół grający repertuar irlandzkiej grupy "U2". Kto ceni sobie dorobek artystyczny tego zespołu, nie będzie zawiedziony oglądając występ coverowej formacji "U2 Band". Grupa zadbała o to, by nie tylko upodobnić się do oryginału, ale także by wydobyć profesjonalne brzmienie prawdziwego "U2". Wokalista dysponuje doskonałym głosem, a reszta członków zespołu to zawodowi muzycy i przede wszystkim ogromni fani tej kultowej grupy.

 • Zespół Pirncess - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole Zespół Pirncess

  Princess - w najprostszych słowach można określić jako replikę legendarnego zespołu "QUEEN". Ta zagraniczna, 5 osobowa formacja, to znakomite, spektakularne widowisko na wysokim poziomie artystycznym, z udziałem charyzmatycznego wokalisty łudząco podobnego do nieżyjącego już Fredy Mercury'ego. Jego wygląd, głos i sposób poruszania się na scenie sprawiają, iż przez cały czas trwania tego show wydaje się, że uczestniczymy w prawdziwym koncercie zespołu "QUEEN".
  Podczas występu wokalista ma doskonały kontakt z publicznością, kilkakrotnie przebiera się używając przy tym charakterystycznych dla Mercury'ego rekwizytów, znanych nam z wideoklipów.
  W koncert wplecione są akustyczne wersje przebojów "QUEEN", w których między innymi możemy podziwiać talent świetnego gitarzysty w jego solowych partiach. Formacja "PRINCESS" zagrała ponad 500! koncertów, w tym ponad 300 w Polsce.
  O jej profesjonalizmie i atrakcyjności dla widza niech świadczy fakt, że są miejsca gdzie grupa występowała po kilka razy na specjalne życzenie organizatorów i publiczności.
  Jest świetnym pomysłem na przywitanie gwiazdy wieczoru. Dla sponsora i ich gości zespół przewiduje niespodziankę podczas wykonywania utworu "We are the champions".
  W 2006 roku zespół zajął I miejsce oraz dostał nagrodę publiczności na I Europejskim Festiwalu Coverów w Leśnej "TAMA 2004".

 • ZZ TOP - Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole ZZ TOP

  THE ZZ TOP REVIVAL BAND - to zagraniczna grupa grająca największe przeboje zespołu "ZZ TOP". Dwóch członków zespołu ucharakteryzowanych jest na oryginalnych artystów formacji ZZ TOP. Mają długie brody, które jednoznacznie kojarzą się nam z tym zespołem. W skład grupy wchodzą także dwie wokalistki-chórzystki. Występ "The ZZ TOP Revival Band" to wyjątkowe widowisko.