Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Infrared Group

Plac Solny 6/7a lok.4, 50-061 Wrocław
www.infraredgroup.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

 • Systemy do głosowania

 • Bezprzewodowe głosowania - Infrared Group Bezprzewodowe głosowania

  System bezprzewodowych głosowań opiera się na zestawie pilotów rozdawanych uczestnikom spotkania, za pomocą których wyrażają swoje opinie i odpowiadają na zadawane przez prowadzącego pytania.

   

  Integracja obu systemów pozwala na pełną analizę uzyskanych odpowiedzi. Dzięki informacjom pochodzącym z systemu RFIDconf możliwe jest zestawienie uzyskanych w trakcie sesji bezprzewodowych głosowań odpowiedzi z informacjami o zachowaniu uczestników w trakcie eventu.

   

  Przykładowo: możemy sprawdzić jak na pytania dotyczące produktów wybranej firmy odpowiadały osoby, które spędziły więcej niż 5 minut na jej stoisku firmowym lub wzięły udział w prezentacji przedstawiciela handlowego.

   

  Wyniki sesji głosowań prezentowane są w formie graficznej w trakcie głosowania. Zaraz po nim rezultaty są kompilowane do bazy danych i eksportowane do przyjaznego formatu (xls, csv). Dalsza analiza zebranych opinii głosujących realizowana jest na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta.

   

   

   

  http://rfidconf.com/pl

  http://www.infrared.com.pl/

   

 • Zabudowa targowa

 • Interaktywne stoisko targowe - Infrared Group Interaktywne stoisko targowe

   

  Interaktywne stoisko to koncepcja stoiska targowego reagującego na odwiedzające je osoby. Jest wyposażone w czujniki RFID rejestrujące i rozpoznające uczestników.

   

  Wiadomość o pojawiającym się gościu może być natychmiast wykorzystana. Umieszczone na stoisku ekrany dotykowe i interaktywne kioski pozwalają na wyświetlanie personalizowanych komunikatów i uruchamianie interaktywnych aplikacji tj. ankiety, quizy, indywidualny program konferencji.

   

  Na stoisku umieszczone są czujniki RFID, które bezdotykowo rozpoznają uczestnika identyfikując unikatowy numer taga RFID umieszczonego w etykiecie konferencyjnej. 

   

  Dostępne formy raportowania:

  • dzienny raport zbiorczy - zawiera zestawienie informacji z całego dnia
  • bieżąca aktywność uczestników - prezentuje aktualną sytuację na stoisku, listę odwiedzających, podział na grupy (branża, stanowisko, język).

  http://rfidconf.com/pl

   

  •  

   

   

 • Kontrola dostępu

 • Monitorowanie i kontrola dostępu - Infrared Group Monitorowanie i kontrola dostępu

  Celem jest kontrolowanie dostępu uczestników spotkania do wybranych obszarów obiektu konferencyjnego.

  Uprawnienia gościa określane są w trakcie jego rejestracji na recepcji konferencji i mogą być modyfikowane przez uprawnione do tego osoby także w trakcie spotkania. Prawa dostępu mogą być przydzielone określonym grupom uczestników (np. słuchacze, wykładowcy, trenerzy, obsługa). Dostęp ograniczany jest poprzez czujniki RFID umieszczone w bramkach, ekranach przy wejściach do sal czy ręcznych czytnikach hostess kierujących ruchem.

  1. dzienny raport zbiorczy - zawiera zestawienie informacji z całego dnia.
  2. bieżąca aktywność uczestników - prezentuje aktualną sytuację w poszczególnych obszarach obiektu konferencyjnego

  Możliwe jest zdefiniowanie reguł powiadamiania alarmowego na wypadek naruszenia określonych stref przez nieupoważnionych uczestników spotkania.

   

  Wiadomość o aktywacji alarmu może zostać przekazana w dyskretny sposób organizatorom lub ochronie poprzez wiadomość tekstową lub alert w systemie.

   

   http://rfidconf.com/pl

 • Monitorowanie ruchu uczestników - Infrared Group Monitorowanie ruchu uczestników

  Celem jest pomiar aktywności uczestników w trakcie konferencji, ich segmentacja oraz ocena popularności warsztatów, wykładów i sesji satelitarnych...

  Każdy z uczestników otrzymuje klasyczną etykietę konferencyjną z imieniem i nazwiskiem. W jej środku umieszczony jest czip RFID, który pozwala na bezdotykową identyfikację osoby.

   

  System RFIDconf zbiera informacje o pojawieniu się osoby we wcześniej określonych lokalizacjach (sale wykładowe, stoiska targowe, foyer, sesje satelitarne, recepcja konferencji). Czujniki RFID rozmieszczane są w miejscach skupiających uczestników tj. drzwi do sal, standy na stoiskach itd. Dane są przetwarzane przez czujniki i rejestrowane w centralnym systemie. Informacje są natychmiast dostępne i mogą być na bieżąco wykorzystywane do interakcji z uczestnikami.

   

  Raport ze spotkania dostępny jest w formie mapy aktywności. Dla każdej lokalizacji widoczne jest zestawienie odwiedzających je osób, czas oraz średnia długość wizyty. 

  Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia szczegółowego zestawienia zachowań wybranych uczestników z informacją o lokalizacjach, jakie odwiedzili.

   

  Na podstawie zebranych danych określane są schematy zachowań uczestników i tworzona segmentacja. Zebrane informacje o zachowaniach uczestników można łatwo połączyć z wcześniej znanymi cechami uczestników (np. branża, stanowisko, wiek).

   

  http://rfidconf.com/pl

   

 • Obsługa zaproszeń

 • Płatności bezgotówkowe - Infrared Group Płatności bezgotówkowe

  Płatności bezdotykowe to rozwiązanie, którego celem jest zapewnienie szybkich i sprawnych zakupów oraz dokonywanie transakcji podczas konferencji lub eventu.

  Są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka realizacja transakcji płatniczej o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na potrzeby eventów płatności bezdotykowe mają zastosowanie na: targach, konferencjach, imprezach sportowych, koncertach, zjazdach i sympozjach. Dzięki temu rozwiązaniu możemy usprawnić płatności za: dostęp do interenetu, korzystanie z usług gastronomicznych, odbiór materiałów szkoelniowych czy upominków.

   

  Płatność odbywa się poprzez zbliżenia taga RFID do czytnika, dodatkowo może być zabezpieczona kodem pin, weryfikacją zdjęcia. W celu zwiększenia bezpieczeństwa konfiguracja systemu pozwala na wprowadzenie ograniczeń dla realizowanych transakcji tj. maksymalnej kwoty jednorazowego zakupu, minimalnego czasu pomiędzy zakupami w dwóch różnych punktach, maksymalnego salda debetowego na koncie.

  Dostępne są dwa podstawowe modele:

  • zdeponowanie określonej kwoty na karcie przed dokonaniem zakupów (prepay)

  • uregulowanie salda po realizacji zakupów (check-out)

  • Płatności bezgotówkowe (mikropłatności) mogą mieć różne formy:

  • etykiety konferencyjne

  • plastikowe karty

  • opaski na nadgarstek

  System płatności bezdotykowych może wykorzystywać tagi z innych modułów systemu RFIDconf (np. etykiety konferencyjne używane do kontroli wejść).

   

  http://rfidconf.com/pl

   

 • Rejestracja uczestników

 • Szybka rejestracja - Infrared Group Szybka rejestracja

  Szybka rejestracja (self check-in) ma na celu wyeliminowanie kolejek oraz ograniczenie pracy związanej z obsługą rejestrujących się uczestników.

  Każdy uczestnik wydarzenia otrzymuje wiadomość tekstową SMS z kodem rejestracyjnym. Proces rejestracji polega na wpisaniu kodu na dotykowym ekranie kiosku RFIDconf. System może zweryfikować status płatności i drukuje identyfikator (z tagiem RFID lub bez niego), który uprawnia uczestnika do wejścia na teren konferencji, targów lub na wybrane warsztaty. Kioski rejestracyjne są bezprzewodowo połączone z centralną bazą zarejestrowanych uczestników, status danego uczestnika jest uaktualniany na bieżąco.

   

  Aby proces przebiegał sprawnie, rejestracja może odbywać się na kilku, kilkunastu kioskach jednocześnie. Aby odciążyć tradycyjne kasy, RFIDconf zapewnia kioski przystosowane do płatności online np. poprzez system www.platnosci.pl.


  http://rfidconf.com/pl