Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

J&J Music Art

Sejmowa 1, 46-100 Namysłów
www.musicart.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

Agencja koncertowa reprezentująca interesy największych polskich gwiazd: Pawła Stasiaka i Papa D. (dawniej Papa Dance), Patrycji Markowskiej, Stachurskiego, Kasi Kowalskiej, Sashy, zespołów: Ira, Lipali. Posiadamy wyłączność na sprzedaż koncertów artystów zagranicznych na terenie Polski: In-Grid, September, Kate Ryan, Bad Boys Blue, Boney M i wielu innych.

Atrakcje

 • Koncerty gwiazd

 • Bad Boys Blue - J&J Music Art Bad Boys Blue

  Bad Boys Blue międzynarodowy zespół śpiewający muzykę pop utworzony w Kolonii. W skład grupy wchodzili: John McInerney, Andrew Thomas i Trevor Taylor. Nagrali wspólnie wiele znanych hitów, jak: "You're a Woman","Pretty Young Girl", "I Wanna Hear Your Heartbeat" i "Come Back And Stay". Jego historia rozpoczyna się w 1984  r., kiedy założyciele wytwórni Coconut Records - Tony Hendrik  i Karin van Haaren postanowili stworzyć nowy muzyczny projekt.

  Najnowszy album grupy zatytułowany "Heart & Soul" ukazał się w 2008 r. i był promowany singlem "Still In Love".

 • Boney M - J&J Music Art Boney M

  Boney M – grupa muzyczna grająca eurodance  oraz disco, która odniosła ogromny sukces w latach 70. XX wieku.

 • In-Grid - J&J Music Art In-Grid

  In-Grid właściwie Ingrid Emiliana Alberini - piosenkarka pop oraz dance. Piosenki śpiewa po francusku. Działalność artystyczną rozpoczęła od nawiązania współpracy z włoskim duetem producentów: Alfredem "Larrym" Pignagnoli i Marco Soncinim. Jej pierwszy singel Tu es Foutu ukazał się w lipcu 2002 roku. Kolejne In-Tango i Shock promowały wydany w 2003 roku album Rendez-Vous. Rok 2004 przyniósł drugi album wokalistki zatytułowany La vie en Rose. W 2005 roku ukazał się jej trzeci album Voilá!.

 • Kate Ryan - J&J Music Art Kate Ryan

  Kate Ryan - piosenkarka muzyki pop i dance. W marcu 2001 w Belgii ukazał się jej pierwszy, debiutancki singel Scream For More, który przyniósł jej dużą popularność. Kate umocniła swoją pozycję na rynku muzycznym dzięki wydaniu następnego singla: UR (My Love).
  Po występach w Belgii, producenci zapewnili jej występy poza granicami Belgii. Singel Désenchantée otrzymał podwójną platynową płytę. Utrzymywał się długo na pierwszym miejscu belgijskiej listy przebojów. W Polsce też był często grany w radiu i dyskotekach.

 • London Beat - J&J Music Art London Beat

  Londonbeat - amerykańska grupa R&B i dance założona w 1987 w Londynie. Największe triumfy święciła we wczesnych latach 90., kiedy wylansowała wiele piosenek, utrzymanych w klimacie tych gatunków muzyki. Jej członkowie to Amerykanie  Jimmy Helms i George Handler, Jimmy Chambers z Trynidadu i multiistrumentalista Willy M (William Henshall). Karierę rozpoczynali w Holandii, gdzie ich piosenka "There's A Beat Going On" nagle znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia. Następnie podbili brytyjskie listy przebojów piosenkami "9 A.M." oraz najbardziej znanym - "I've Been Thinking About You", który w 1991 roku znalazł się na pierwszym miejscu notowania na Wyspach.

 • Papa D - J&J Music Art Papa D

   Początkowo zespół był tylko muzycznym eksperymentem założycieli zespołu - Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego, którzy z pomocą wokalisty Grzegorza Wawrzyszaka w trójkę dokonali w studio programu III na Myśliwieckiej w Warszawie nagrań W 40 dni dookoła świata i Ordynarny faul. Na potrzeby teledysków do wokalisty dołączono dwóch muzyków. Pierwszy skład grupy tworzyli: Grzegorz Wawrzyszak (wokal), Marek Karczmarek (instr. klawiszowe) i Tadeusz Łyskawa (perkusja). Początkowo grupa działała pod nazwą Papa Dock, lecz wkrótce zmieniono ją pod naciskiem cenzury, gdyż była kojarzona z przydomkiem dyktatora Haiti Francois'a Duvalier'a, brzmiącym Papa Doc. Zachowując dotychczasowe inicjały grupa przemianowała się na Papa Dance. Pierwsze przeboje – W 40 dni dookoła świata i Ordynarny faul z 1984 spotkały się z życzliwym przyjęciem publiczności. Wkrótce, z myślą o możliwości zaprezentowania się na żywo, do składu dołączono dwóch nowych, grających na instrumentach klawiszowych muzyków: Konstantego Yoriadisa i Krzysztofa Kasprzyka. Kolejnymi hitami stały się piosenki nagrywane odtąd w studiu Tonpressu: Kamikaze wróć (wydana w 1985 na singlu przez Tonpress z piosenką Czy ty lubisz to co ja?) i Pocztówka z wakacji (wydana w 1985 na singlu Tonpressu z piosenką Kanał XO2). Do większych przebojów pierwszego składu należą też takie utwory jak: Panorama Tatr czy Te głupie strachy. Latem 1985 wydana została debiutancka płyta zatytułowana Papa Dance (Savitor), na której jedną piosenkę - Bez zensacji zaśpiewał perkusista - Tadeusz Łyskawa.. Zespół wystąpił w 1985 na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie przebojów "Od Opola do Opola" z piosenką Kamikaze wróć i zdobył dzięki głosom publiczności 2. miejsce. Występ nie należał do udanych - zaczęto pisać, że zespół nie umie grać i śpiewać na żywo. Jesienią zespół nagrał dla zachodnioniemieckiej firmy Norton singla z niemiecką i angielską wersją przeboju Kamikaze wróć - Kamikaze You Are Mine. Również jesienią na polskim rynku muzycznym ukazała się nakładem firmy Polmark kaseta magnetofonowa z częścią materiału z pierwszej płyty plus nagrania, które nie wyszły wcześniej na jakimkolwiek nośniku, czyli: w 40 dni dookoła świata, Ordynarny faul i utwór instrumentalny Papa Dance. Po półtora roku działalności założyciele zespołu rozwiązali grupę, a w jej miejsce powołali do życia duet. Pozostali muzycy przez kilka miesięcy używali bezprawnie nazwy Papa Dance (działały wówczas dwa zespoły o tej nazwie), lecz wkrótce zmuszeni byli przemianować się na Ex-Dance.
   
  Paweł Stasiak - śpiew, Waldemar Kuleczka - gitara basowa i śpiew, Jacek Szewczyk - gitara solowa i śpiew, Marcin Tywoniuk - instrumenty klawiszowe i śpiew, Darek Piskorz - perkusja

 • Patrycja Markowska - J&J Music Art Patrycja Markowska

  Swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2001, wydając debiutancki album Będę silna. Płyta otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii "debiut roku". 15 czerwca 2007 r. na 44. KFPP w Opolu piosenka wykonywana przez Patrycję Markowską "Świat się pomylił" zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie "Premiery" oraz nagrodę dziennikarzy. 25 kwietnia 2008 zdobyła statuetkę Eska Music Awards 2008 w kategorii Artystka roku.

   

  W 2005 roku wystąpiła w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami, odpadła w czwartym odcinku zajmując 8. miejsce. Jej partnerem był Michał Skawiński.

   

  9 sierpnia 2008 roku wystąpiła na Sopot Hit Festiwal 2008 jako gość specjalny. Podczas koncertu odebrała złotą płytę za album Świat się pomylił.

 • September - J&J Music Art September

  Petra Marklund  – szwedzka  wokalistka znana pod pseudonimem September, wykonuje muzykę taneczną i pop.Pierwszym przebojem z 2004  roku był utwór La La La (Never Give It Up). Kolejne piosenki We Can Do It (2003) oraz September All Over (2004) również promowały debiutancką płytę pt. September. Sam album został wydany tylko w Finlandii i rodzimej Szwecji, gdzie zajął 36. miejsce na liście muzycznych bestsellerów.

 • Stachursky - J&J Music Art Stachursky

  Stachursky – polski wykonawca muzyki pop i dance. Wykonawca własnych utworów i licznych coverów.