Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna

Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna

Jana Pawła II 6/3, 14-100 Ostróda
www.dzielny.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Artyści cyrkowi

 • Magdalena Sztencel - Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna Magdalena Sztencel

  Magdalena Sztencel – tancerka, akrobatka, półfinalistka IV edycji programu „Mam Talent”. Taniec w powietrzu w wykonaniu Magdaleny to unikatowe połączenie tańca, gibkości oraz niezwykłej siły. Sztuka ta znana także jako akrobatyka powietrzna, chusta wertykalna czy taniec na szarfach od wielu lat uświetnia wszelkiego rodzaju eventy, których organizatorzy kładą nacisk na oryginalność oraz widowiskowość. Na ofertę Magdaleny składają się pokazy na następujących rekwizytach powietrznych: · Szarfa – najbardziej widowiskowe ewolucje wykonywane na specjalnym materiale nawet 12 metrów nad głowami publiczności, · Trapez – pełne emocji pokazy znane z IV edycji programu „Mam Talent”, · Koło – pokazy, w trakcie których wpisana w koło Magdalena wiruje, wykonując piękne zmysłowe pozy. Wszystkie figury wykonywane są bez żadnych zabezpieczeń, specjalnie przygotowana choreografia oraz odpowiednio dobra muzyka tworzą przepiękne widowisko, które zapiera dech w piersiach. Istnieje bardzo duże zainteresowanie pokazami podniebnych akrobacji, jednak zawsze wiązały się z tym problemy w kwestiach możliwości podczepienia sprzętu na nieprzystosowanych do tego obiektach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zakupiliśmy specjalistyczną konstrukcję do pokazów akrobatyki powietrznej. Dzięki niej możemy wystąpić na dowolnym obiekcie lub w plenerze.

 • Marek Born - Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna Marek Born
  Marek Born – żongler, freestyler, uczestnik czesko-słowackej edycji programu Mam Talent. Freestyle Football wywodzi się z piłki nożnej i powstał na skutek udoskonalania i wymyślania nowych sztuczek piłkarskich. Pokazy Marka Borna to dynamiczne widowisko które na długo zapada w pamięci publiczności. Marek, w porównaniu do innych polskich freestylerów nie używa tylko jednej piłki do nogi, stopniowo buduje energię żonglując trzema, czterema a w kulminacyjnym momencie swojego pokazu pięcioma piłkami! Marek jest jedynym polskim freestylerem występującym z taką ilością rekwizytów naraz. Debiutancki film Marka w serwisie YouTube osiągnął już ponad 500.000 wyświetleń. Reprezentował region Warmii i Mazur na największych międzynarodowych targach turystycznych ITB Berlin 2011 występując na głównej scenie targów, pojawił się w zwiastunie EURO 2012 nakręcony na potrzeby stacji ZDF oraz przygotował specjalny program artystyczny z użyciem piłek do gry w siatkę, który wykonał podczas Mistrzostw Świata Mazury Orlen Grand Slam w ramach FIVB Swatch World Tour 2011 odbywającego się w Starych Jabłonkach.
 • Pokazy Żonglerki Artystycznej - Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna Pokazy Żonglerki Artystycznej

   

  Szanowni Państwo

  Nazywam się Kamil Dziliński i zajmuję się profesjonalnymi pokazami Żonglerki Artystycznej. Specjalizuję się w pokazach żonglerki kontaktowej, która polega na manipulacji kryształowymi kulami bez wyrzucania ich w powietrze. Jestem jedynym żonglerem który został półfinalistą pierwszej polskiej edycji programu MAM TALENT! Moje umiejętności miałem przyjemność przedstawiać min. takim klientom jak Discovery Channel, Philip Morris, Play, Ernst & Young, Impact, Sony Erricson oraz Skandia. Doświadczenie sceniczne zdobyłem występując min. na festiwalach w Pradze, Cork, Atenach, Berlinie, Dreźnie, Wrocławiu oraz Krakowie.

   

  Moja aktualna oferta to:
  - SPEKTAKLE -
  Obydwa programy to trwające 30 minut widowisko na które składają się wysokiej klasy pokazy żonglerki artystycznej, interakcje z publicznością, przeplatane humorystycznymi ciekawostkami związanymi z tą dziedziną sztuki. W trakcie występów, na scenie pojawiają się min. kryształowe kule, świecące rekwizyty żonglerskie, maczugi oraz diabolo.
  Magia Grawitacji
  Magiczne widowisko w trakcie którego widzowie mają możliwość obejrzenia niespotykanych pokazów żonglerskich, zdających się łamać prawa grawitacji. Widzowie aktywnie biorą udział w pokazie i nie jeden wróci po nim wzbogacony w nowe umiejętności.W odróżnieniu od pokazów iluzjonistycznych, tutaj nie ma tajemnicy znajdującej się za rekwizytami, wybrani goście mogą przyjrzeć się im bliżej na scenie. Program ten jest wynikiem 6 letniego doświadczenia zdobytego podczas pokazów na scenach polskich oraz zagranicznych min. w Cork, Atenach, Dreźnie, Pradze, Berlinie oraz większości większych polskich miast.
  dr Acrylicstein
  Show obrazuje perypetie szalonego naukowca hobbysty, który w swoich eksperymentach próbuje odkryć nowe formy żonglerki. Niestety, nie wszystkie doświadczenia idą do końca po jego mysli. Niekonwencjonalne pomysły Acrylicsteina tworzą kabaretowy obraz zmagań z własnym sobą oraz nieugiętymi prawami grawitacji. Czy jego wierny sługa na pewno okaże się pomocny? Jakie tajemnice kryje laboratorium? Gdzie leży granica między szalonym geniuszem a bezdenną głupotą?
  - ETIUDY -
  Krótkie formy sceniczne, przeznaczone głównie na uroczyste otwarcia, wszelakiego rodzaju gale, eventy itp.
  Żonglerka kontaktowa -  jedna z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej. Opiera się na zasadzie manipulacji obiektami bez wyrzucania ich w powietrze. Do pokazów wykorzystuję kryształowe kule, którymi manipuluję w dłoniach, toczę po rekach, tułowiu oraz głowie, tworząc unikalne obrazy. Potrafię ułożyć formacje nawet z 8 kul naraz, a kulminacyjny pokaz z jedną kulą wydaje się wykraczać poza prawa grawitacji.
  Lightshow - pokazy żonglerki z wykorzystaniem programowalnego sprzętu żonglerskiego, który dzięki wbudowanym diodom LED może świecić dowolnym kolorem. Daje to możliwość zaprogramowania rekwizytów w taki sposób, aby świecił, migał i zmieniał kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. Pokaz można dopasować do potrzeb klienta, stylistycznie oraz wizualnie, wykorzystując kolory reprezentujące firmę.
  Żonglerka Klasyczna - pokazy żonglerki klasycznej to eleganckie i oryginalne  wypełnienie części artystycznej każdego eventu. Pokazy z wykorzystaniem takich rekwizytów jak piłki, maczugi, diabolo czy kapelusze żonglerskie.
  Animacje oraz warsztaty - Jest to oferta przeznaczona na animowanie klientów w trakcie targów, akcji promocyjnych, otwarć domów handlowych i itp. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, mam możliwość każdemu klientowi indywidualnie zaprezentować moje umiejętności, umilając czas spędzony podczas eventu. Prowadzę warsztaty zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoje przygody z żonglowaniem jak i zaawansowanych adeptów tej sztuki.

 • SHAO - Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna SHAO
  Michał „Shao” Szałucho - uczestnik III edycji programu Mam Talent jako jedyny w Polsce wykonuje profesjonalne pokazy z wykorzystaniem Buugengów. Widowiska w których pojawia się ten tajemniczy rekwizyt są nowością na polskim rynku rozrywkowym, jednak idealnie sprawdzają się podczas wszelakich eventów, gal czy innych uroczystości. Swoją przygodę z występami artystycznymi Shao rozpoczął od założenia grupy tancerzy ognia Sombra, z którą występuje do dziś. Wraz z grupą, jak i solowo, zdobył wiele nagród i wyróżnień na konkursach i przeglądach grup fireshow. Do największych osiągnięć należą: · I miejsce podczas Festiwalu Teatrów Ognia na Zamku w Gniewie, · I miejsce podczas III Festiwalu Rytmu i Ognia FROG w Gdyni. Pokazy w wykonaniu Shao cechuje niesamowita energia którą przekazuje widzom. Dzięki swoim umiejętnościom potrafi on przenieść widza w odrealniony świat iluzji optycznej, oprawiony tajemniczą muzyką
 • Tomasz Piotrowski - Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna Tomasz Piotrowski
  Tomasz „Barney” Piotrowski – performer, tancerz, uczestnik IV edycji programu „Mam Talent”. Sztuką tańca z poi i fire-show zajmuje się od 4 lat. Na początku sam rozwijał swoje umiejętności, ucząc się z Internetu i biorąc udział w różnych festiwalach. Jest jednym z członków rzeszowskiej Artystycznej Grupy Fire & Light Show „LUMEN NOCTIS”, z którą występuje od 2009 roku. Na swoim koncie posiada liczne nagrody i wyróżnienia, zdobyte min. podczas: · Battle Poi na Festiwalu Sztuk Ulicznych i Alternatywnych w Kielcach, · Battle Poi na Festiwalu „Slot Fest” w Krakowie, · Festiwalu „Carnaval Sztuk-Mistrzów” w Lublinie. Ofertę Tomasza tworzą następujące pokazy: „Flow Poi” – znany z castingu programu Mam Talent, pokaz tańca z wykorzystaniem Poi. Dynamiczne połączenie tańca, iluzji oraz manipulacji przy użyciu rekwizytów pochodzących z Nowej Zelandii. Idealny pokaz galowy na eventy odbywające się wewnątrz pomieszczeń. „Fire Reflections” – widowiskowy program artystyczny, na który składają się pokazy z wykorzystaniem płonących pochodni, poi, całopalnych lin oraz iskier, zakończony spektakularnym zionięciem ogniem. Podczas swoich pokazów, Barney wykorzystuje połączenie luster oraz światła scenicznego, co razem z ogniem tworzy niesamowity efekt na długo zapadający w pamięci widowni. Cechą charakterystyczną, która odróżnia jego pokazy na tle innych dostępnych na rynku, to z pewnością unikatowy, niepowtarzalny styl oraz oryginalna oprawa sceniczna