Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Karaokersi

., . Warszawa
www.karaokersi.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • Karaokersi - Warszawa

Atrakcje

 • Karaoke

 • Karaoke na imprezie firmowej - Karaokersi Karaoke na imprezie firmowej

  Współpraca z nami, to pewność, że współpracują Państwo z profesjonalnym partnerem, ponieważ udana impreza KARAOKE to nie tylko sprzęt i posiadany repertuar (a te również mamy na wysokim poziomie), ale przede wszystkim doświadczenie w prowadzeniu imprez, a tych mamy za sobą ponad 1000 !!! Ponad 1000 przeprowadzonych imprez, kilkaset tysięcy minut wspaniałej zabawy, tysiące zadowolonych Gości. Dla nas każda impreza to indywidualne zadanie, do którego nie można zastosować szablonu. Imprezy firmowe posiadają swoją specyfikę, a my rozumiemy potrzeby wszystkich gości - tych, którzy chcą jedynie posłuchać popisów swoich znajomych, jak i tych, którzy pragną stać się gwiazdą nocy karaoke. Nasza podstawowa zasada to:

  • nigdy, nikogo, do niczego nie zmuszamy
  • Animatorzy dbają o to, aby żaden Gość nie czuł się źle podczas swojego występu. Sprawiamy, że każdy może zrealizować marzenie o występie przez szeroką publicznością.

  Czas trwania naszych imprez firmowych to przeważnie 2 - 4 wypełnionych śpiewem, tańcem i humorem godzin. Jest to czas, który pozwoli wszystkim uczestnikom imprezy wykazać się przy mikrofonie, jak i na parkiecie. Gdyby goście posiadali jeszcze niezużyte zasoby energii, to istnieje możliwość przedłużenia zabawy nawet do białego rana !!!