Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Kielce Convention Bureau

Kielce Convention Bureau

Zakładowa 3, 25-672 Kielce
www.convention24.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Opis

Convention Bureau (CB) w Kielcach to nowe przedsięwzięcie realizowane przez Izbę Gospodarczą Grono Targowe Kielce, skupiającą kilkadziesiąt podmiotów z branży targowo-kongresowej – jest zatem najmłodszym, ale również pierwszym w Polsce CB, które powstało z inicjatywy lokalnych podmiotów gospodarczych. Kieleckie Convention Bureau jest w komfortowej sytuacji, funkcjonuje bowiem w regionie dysponującym doskonałą infrastrukturą. Z przygotowanego na potrzeby CB zestawienia wynika, że znajduje sie tu blisko 200 miejsc, w których można zorganizować spotkania biznesowe, m.in. od 20 lat funkcjonuje w Kielcach drugi co do wielkości ośrodek targowy w Polsce, trzeci w Europie Środkowo-Wschodniej, organizujący rocznie blisko 70 wydarzeń targowych oraz 500 konferencji.

Funkcjonowanie Convention Bureau związane jest z wdrażaniem projektu systemowego pod nazwą „Kręgi innowacji – rozwój zintegrowanych narzędzi wspierania innowacyjności województwa w obszarach o dużym potencjale wzrostu”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Pod-działanie 8.2.2 Regionalne Strategie Innowacji.