Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

KONFERENTAL

Al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa
www.konferental.pl

Dane kontaktowe

Michał Grobelny Prezes 22428...... Pokaż telefony

Opis

Kompleksowa oprawa multimedialna eventów, konferencji i szkoleń, wypożyczalnia sprzętu multimedialnego, techniczna obsługa targów, konferencji, szkoleń, kongresów, spotkań, prezentacji oraz innych wydarzeń biznesowych i rozrywkowych.

Usługi

 • Disc Jockeys (DJs)

 • DJ i karaoke - KONFERENTAL DJ i karaoke


  Karaoke
  Planujesz imprezę lub spotkanie firmowe - warto pomyśleć o oryginalnej i doskonałej zabawie dzięki karaoke. Wspaniała atmosfera oraz dużo śmiechu dzięki wspólnemu śpiewaniu, pozwoli uczestnikom doskonale zrelaksować się i zacieśnić wzajemne relacje. Zachęcamy do połączenia imprezy karaoke z muzyką graną przez DJ’a, tak aby każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Proponujemy bloki karaoke przeplatane z muzyką graną przez DJ-a. Naszą imprezę poprowadzi charyzmatyczny prowadzący, który zapewni niepowtarzalną zabawę. Gwarantujemy kompleksową obsługę, zapewniając niezbędny, profesjonalny sprzęt i doskonałej jakości podkłady muzyczne do karaoke oraz bogatą płytotekę. Impreza jest przez cały czas animowana i „rozkręcana” przez osobę prowadzącą. Organizacja karaoke, szczegóły i charakter imprez są zawsze dostosowywane do Państwa wymagań i potrzeb. UWAGA: Istnieje możliwość profesjonalnej rejestracji dźwięku z wykonań uczestników karaoke i przekazanie nagranej płyty po imprezie.


  DJ
  Potrzebujesz DJ’a, który zadba o oprawę muzyczną Twojej imprezy? Zapewniamy profesjonalną obsługę wszelkiego typu małych imprez kameralnych i dużych eventów muzycznych takich jak integracyjne imprezy firmowe, bankiety, dyskoteki, urodziny, studniówki, pokazy mody, akcje promocyjne.

 • Obsługa techniczna

 • Obsługa techniczna eventów - KONFERENTAL Obsługa techniczna eventów


  Nagłośnienie
  Dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług z zakresu akustyki, nagłaśniania i realizacji dźwięku oferujemy naszym klientom najwyższej jakości sprzęt, angażując doświadczoną kadrę akustyków i realizatorów dźwięku.
  Realizacja wizji
  Nasz doświadczony realizator zapewni profesjonalną oprawę wizualną, gal, konferencji, szkoleń i prezentacji.
  Rejestracja wideo i audio
  Zapewniamy montaż według życzenia Klienta. Zapewniamy w pełni fachową obsługę kamer półprofesjonalnych i profesjonalnych. Nagrywamy materiał dźwiękowy i po stosownej obróbce przekazujemy go na nośniku we wskazanym formacie.
  Wideoprezentacja
  Przygotowujemy film, który montujemy z prezentacji Power Point oraz zarejestrowanego głosu prelegenta. Do każdego tak przygotowanego wystąpienia można wracać wielokrotnie.Materiał udostępniamy w dowolnym formacie wideo.

 • Konferencje i kongresy

 • Organizacja potkań biznesowych - KONFERENTAL Organizacja potkań biznesowych

  Dzięki doświadczeniu, znajomości polskiego rynku spotkań biznesowych i zapleczu sprzętowemu wspieranego profesjonalną obsługą pomożemy Ci zorganizować praktycznie każde spotkanie biznesowe – głównie jednak zajmujemy się organizacją konferencji. Doskonale wiemy, do kogo zadzwonić, co negocjować i gdzie szukać oszczędności. Zajmujemy się całą logistyką i wszystkimi szczegółami - od znalezienia odpowiedniego obiektu, zapewnienia doskonałego sprzętu multimedialnego z profesjonalną obsługą, aż po catering oraz osobisty nadzór i koordynację na miejscu.

  Przygotujemy pełną i profesjonalną oprawę konferencji z wykorzystaniem szerokiej gamy:

  ■ projektorów multimedialnych

  ■ ekranów plazmowych

  ■ nagłośnienia

  ■ oświetlenia sali konferencyjnej

   

  Nasi klienci najczęściej korzystają z naszych usług przy organizacji:

  ■ konferencji

  ■ kongresów

  ■ szkoleń

  ■ seminariów

  ■ sympozjów

  ■ zjazdów

  ■ walnych zgromadzeń

  ■ konwencji

  ■ jubileuszy

  ■ imprez firmowych

 • Tłumaczenia

 • Tłumaczenia - KONFERENTAL Tłumaczenia

  Naszym Klientom oferujemy pełen zakres tłumaczeń na terenie całego kraju. Skupiamy się na tłumaczeniach konsekutywnych oraz tłumaczeniach symultanicznych wraz z nagłośnieniem i pełną obsługą techniczną. Prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego i gorąco zapraszamy do współpracy.
  Tłumaczenie symultaniczne
  to tłumaczenie prowadzone na bieżąco, bez wcześniej przygotowanego tekstu. Realizujemy je w oparciu o wysokiej klasy sprzęt i współpracę z doświadczonymi tłumaczami.
  Tłumaczenie konsekutywne
  to takie tłumaczenie, gdzie tłumacz znajduje się w gronie rozmówców i powtarza wypowiedzi tłumacząc je. Praktycznym uzupełnieniem tego rozwiązania są mikrofony dla mówców i tłumaczy oraz słuchawki dla słuchaczy (Infoporty). Takie rozwiązanie daje możliwość tłumaczeń mobilnych, ponieważ cały system nie wymaga zewnętrznego zasilania.

 • Multimedia

 • Wynajem sprzętu multimedialnego - KONFERENTAL Wynajem sprzętu multimedialnego

  KONFERENTAL - wypożyczalnia sprzętu multimedialnego oraz techniczna obsługa targów, konferencji, szkoleń, kongresów, spotkań, prezentacji oraz innych wydarzeń biznesowych i rozrywkowych. W podejściu do naszych klientów przyjęliśmy konwencję daleko posuniętej elastyczności.
  Pracując z nami unikniesz zbędnych formalności, a termin płatności ustalisz sam.

  Ponoć w biznesie liczy się tylko zysk – my stawiamy na zaufanie, jakość usług oraz kulturę współpracy.

  Dostępny u nas sprzęt:

  ■ projektory

  ■ laptopy

  ■ systemy wideokonferencyjne

  ■ nagłośnienie

  ■ ekrany plazmowe i LCD

  ■ kamery

  ■ infokioski

  ■ oświetlenie

  ■ ekrany projekcyjne

  ■ konsole NextGen

  ■ ekrany diodowe

  ■ mównica mutimedialna

  ■ akcesoria / dodatki