Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Kordowska Kelner Service

Kordowska Kelner Service

Czarnostów-Polesie 17, 06-425 Karniewo
www.kelnerservice.com

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • Wymajem kelnerów

Opis

Prowadzimy działalność w zakresie profesjonalnej obsługi wszelkich eventów. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszych kelnerów, baristów oraz barmanów. Współpracujemy z ludźmi, dla których świat gastronomii jest pasją, sposobem na życie. Szczególnie polecamy usługi baristów, których osiągnięcia doceniono na międzynarodowych konkursach. To oni potrafią oczarować gości sztuką parzenia kawy i rysowania na jej powierzchni tak, że Państwa wydarzenie zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Zapraszamy do współpracy.

Usługi

 • Kelnerzy i barmani

 • Wymajem kelnerów, baristów - Kordowska Kelner Service Wymajem kelnerów, baristów

  Prowadzimy działalność w zakresie profesjonalnej obsługi wszelkich eventów. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszych kelnerów, baristów oraz barmanów.
  Współpracujemy z ludźmi, dla których świat gastronomii jest pasją, sposobem na życie.
  Szczególnie polecamy usługi baristów, których osiągnięcia doceniono na międzynarodowych konkursach. To oni potrafią oczarować gości sztuką parzenia kawy i rysowania na jej powierzchni tak, że Państwa wydarzenie zapadnie wszystkim głęboko w pamięci.
  Zapraszamy do współpracy.