Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Kurt Scheller Academy Sp. z o.o.

Kurt Scheller Academy Sp. z o.o.

Międzynarodowa 68, 03-922 Warszawa
www.schelleracademy.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
  • Kurt Scheller Academy Sp. z o.o. - Warszawa

Atrakcje

  • Gotowanie

  • Kurs gotowania jednodniowy - Kurt Scheller Academy Sp. z o.o. Kurs gotowania jednodniowy

    Jeżeli nie masz pomysłu jak spędzić wieczór, szukasz nietypowych form organizacji czasu wolnego, a może po prostu chciałbyś ugotować coś smacznego, klasycznego a zarazem niestandardowego? Przyjdź na jednodniowy kurs kulinarny do Akademii, a poznasz przepisy na konwencjonalne dania, ale  w nowej odsłonie!!

    Kursy jednodniowe odbywają się w grupie od 2 do maksymalnie 16 osób. Cena kursu kształtuje się w granicach 200 zł za osobę i wliczone są w nią produkty spożywcze oraz napoje w dowolnej ilości. Zajęcia odbywają się przede wszystkim w poniedziałki (godzina 18:00), ale również w soboty (godzina 17:00) i niedziele (10:00). W trakcie kursu, który trwa od 3 do 4 godzin uczestnicy aktywnie, przy swoim stanowisku pracy, przygotowują potrawy przewidziane programie danego kursu.

    Kursy jednodniowe wieńczy wręczenie certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w kursie oraz przepisów potraw przygotowanych na kursie, które z całą pewnością ułatwią gotowanie w domowym zaciszu!