Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Lemon Records Sp. z o.o.

Lemon Records Sp. z o.o.

Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
lemonrecords.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Koncerty gwiazd

 • Basic Element - Lemon Records Sp. z o.o. Basic Element

    Jedna z najpopularniejszych szwedzkich grup lat 90-tych powraca! Historia grupy rozpoczyna się w 1992 roku, kiedy Peter Thelenius i Ceasar Zamani postanowili powołać do życia zespół Basic Element. Skład grupy uzupełniła Zelma Prembo, która w 1995 roku została zastąpiona przez Saunet Sparell. Rok 1994 okazał się okresem przełomowym dla zespołu. Wtedy powstał utwór The Promise Man, który niemal od razu znalazł się na szczycie większości skandynawskich list hitów. Kolejne single Touch i Leave It Behind także okazały się sporym sukcesem. Debiutancka płyta Basic Injection w samej Szwecji sprzedała się w 35 tysiącach egzemplarzy. W 1995 roku, Peter i Ceasar postanowili rozstać się, ale Peter zachował prawo do nazwy Basic Element. W 1996 roku, po wydaniu 3 albumów, grupa postanowiła zrobić sobie małą przerwę, którą Peter wykorzystał, między innymi, na nagranie solowej płyty, na której znalazła się przeróbka słynnego hitu duetu Roxette - Listen To Your Heart. W 1997 roku, Basic Element wystąpił tylko raz - jako support przed koncertem Michaela Jacksona w Talinie. W 1998 roku, wokalistka Roxette - Marie Frederikson została nową członkinią projektu Basic Element, jednak jej przygoda z zespołem nie trwała długo, bo tylko niecały rok. Zespół Basic Element sprzedał na całym świecie ponad milion płyt. W 2008 powrócił z nową wokalistką Andrea Myrander i nowym utworem Feelings, który okazał się hitem lata! Basic Element był gwiazdą letniej trasy Hitów Na Czasie 2008 i Sopot Hit Festiwal 2008. Koniec roku zaowocował wydaniem nowego, kolejnego albumu The Truth z nowym hitem Touch You Right Now.

 • Muzyka pop

 • Gathania - Lemon Records Sp. z o.o. Gathania

    Gathania to idealny przykład na to jak z kelnerki stać się gwiazdą. Dzięki singlowi "Blame It On You" 22-letnia była kelnerka zaczęła podbijać Anglię oraz Amerykę.Gathania jest kolejną piosenkarką z wytwórni Lemon Records, która nawiązała współpracę z najlepszym na świecie danceowo-popowym labelem Ministry of Sound.Utwór "Blame It On You" został wyprodukowany przez team producencki odpowiedzialny za sukces m.in. September i jej przeboju "Cry for you".Mająca szwedzkie i hinduskie korzenie Gathania w 2007 roku znalazła się w finale szwedzkiego "Idola".
   

 • Kendi - Lemon Records Sp. z o.o. Kendi

    Kendi, czyli kombinacja damsko-męska, świetna blond MC i producent ukrywający się pod pseudonimem JS16. Dwójka Finów, Yavis i Jaakko Salovaara, spotkali się 2007, ona pisze teksty i rapuje on komponuje i produkuje muzykę. Kendi to fuzja tanecznych bitów i rapu oraz dwóch odmiennych osobowości.
  Yavis to doswiadczona MC, ma za sobą solowe projekty, udział w kilku kolektywach hiphopowych a do tego jest załozycielem Femcees Finland (kolektyw promujacy fińskie dziewczyny MC). Jaakko Salovaara to producent odpowiedzialny za sukcesy singli m.in. Darude - Sandstorm i Bomfunk MC’s - Freestyler.