Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Liconsultacy events solutions

Liconsultacy events solutions

Kasprzaka 29/31, 01-234 Warszawa
ligroup.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
  • organizacja eventów

Opis

Kręgosłupem grupy jest marka LI Consultancy wywodząca się z Londyńskiego rynku wydarzeń, specjalizująca się w doradztwie i audycie przedsięwzięć eventowych. Wieloletnim doświadczeniem oraz wyspecjalizowaną wiedzą wzmacnia grupę nadając jej nowe standardy jakości i profesjonalizmu.

Usługi

  • Agencje eventowe

  • Twój Event - Liconsultacy events solutions Twój Event
    Leisure Industry Consultancy oferuje specjalistyczny Events Management dostosowany do rosnących wymagań światowego przemysłu wydarzeń oraz jego odbiorców. Nasz zespól ekspertów, konsultantów i organizatorów wydarzeń nieustannie współpracuje z naszymi klientami tworząc profesjonalne i niezapomniane realizacje. Nasza specjalność to profesjonalne podejście do organizowanego wydarzenia. Jako nieliczni w kraju dysponujemy zespołem praktyków posiadających wiedzę i wyzsze wykształcenie w dziedzinie events managementu. Bez względu na to czy przygotowujemy uroczystość korporacyjną, konferencję, galę, koncert, wydarzenie sportowe, charytatywne czy drobne wydarzenie jubileuszowe zawsze podchodzimy do projektu w sposób indywidualny.