Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Limopoland.PL

Waszyngtona 33m235, 04-030 Warszawa
limopoland.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

Nasza firma została założona w roku 2002, aby zagwarantować profesjonalny i kompleksowy serwis wynajmu luksusowych limuzyn wraz z kierowcą. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę polskich i zagranicznych klientów VIP. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych Partnerów, z którymi chcielibyśmy nawiązać stałą współpracę. Firma świadczy usługi najwyższej klasy, zarówno na terenie Polski jak i pozostałych krajów europejskich. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty UE. LimoPoland gwarantuje profesjonalny, w pełni dyskretny i komfortowy serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb i życzeń każdego klienta. Dysponujemy zespołem wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców mówiących biegle po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku i bułgarsku, których cechuje punktualność oraz szeroka i wszechstronna wiedza na temat kraju. Obecnie dysponujemy flotą luksusowych samochodów marki Mercedes:  Limuzyny Mercedes E-klass model 2006  Limuzyny Mercedes S-klass model 2005  Mini Vany Mercedes Vito/Viano model 2005/2006 (6osób+1)  Vany Mercedes Sprinter model 2004/2005.(15 osób+1)  Autobusy Mercedes Medio (25 osób+1+1)  Autobusy Mercedes Turino (35 osób+1+1) W ramach naszego serwisu wykonujemy transfery z/na lotniska i dworce kolejowe, przewozy biznesowe, przewozy grupowe dla firm, indywidualne i grupowe wycieczki z przewodnikiem, zwiedzanie miast i wiele innych usług wynikających z potrzeb naszych Klientów. Wybierając LimoPoland mogą być Państwo pewni, że usługa przez Państwa zamówiona zostanie zrealizowana na najwyższym, światowym poziomie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Usługi

 • Limuzyny

 • Limuzyny VIP

   

  Szanowni Państwo,

  Nasza firma została założona w roku 2002, aby zagwarantować profesjonalny i kompleksowy serwis wynajmu luksusowych limuzyn wraz z kierowcą.

  Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę polskich i zagranicznych klientów VIP. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych Partnerów, z którymi chcielibyśmy nawiązać stałą współpracę.

  Firma świadczy usługi najwyższej klasy, zarówno na terenie Polski jak i pozostałych krajów europejskich. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty UE.

  LimoPoland  gwarantuje profesjonalny, w pełni dyskretny i komfortowy serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb i życzeń każdego klienta.

  Dysponujemy zespołem wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców mówiących biegle po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku i bułgarsku, których cechuje punktualność oraz szeroka i wszechstronna wiedza na temat kraju.

  Obecnie dysponujemy flotą luksusowych samochodów marki Mercedes:

  Limuzyny Mercedes E-klass model 2006

  Limuzyny Mercedes S-klass model 2005

  Mini Vany Mercedes Vito/Viano model 2005/2006 (6osób+1)

  Vany Mercedes Sprinter model 2004/2005.(15 osób+1)

  W ramach naszego serwisu wykonujemy transfery z/na lotniska i dworce kolejowe, przewozy biznesowe, przewozy grupowe dla firm, indywidualne i grupowe wycieczki z przewodnikiem, zwiedzanie miast i wiele innych usług wynikających z potrzeb naszych Klientów.

  Wybierając LimoPoland mogą być Państwo pewni, że usługa przez Państwa zamówiona zostanie zrealizowana na najwyższym, światowym poziomie.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.