Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Lubelska Agencja Koncertowa "Promusic"

Lubelska Agencja Koncertowa "Promusic"

Miernicza 30, 20-805 Lublin
promusic.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Covery

 • ABBA Band - Lubelska Agencja Koncertowa ABBA Band

  Największe hity szwedzkiej supergrupy. Najlepsza muzyka lat 70-80 tych. „Mamma mia”, „Waterloo”, „Dancing Queen”, „Fernando”, „Money, money, money” i wiele innych przebojów. Nowoczesne aranżacje piosenek, profesjonalne wykonanie, wspaniałe partie solowe artystów gwarantują pełen wspaniałej muzyki niezwykły wieczór. Całość dopełniaj kolorowe, stylizowane stroje wykonawców, które przeniosą publiczność w świat z tamtych lat.  Wszystko to gwarantuje Państwu wspaniały spektakl z kultowymi przebojami światowych list przebojów sprzed ponad 30 lat. Ten wieczór na długo pozostanie  w pamięci Państwa gości.

  Abba band występuje w składzie:

  • Anna Sokołek - Wokalistka Absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Brała udział w programach TV jak „Kawa czy herbata”, „Między niebem a ziemią” oraz w koncertach u boku gwiazd polskiej sceny muzycznej.
  • Diana Świder - Laureatka "Drogi do Gwiazd". Absolwentka PSM w Zamościu, Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej lubelskiego UMCS.
  • Rafał Tudruj - Gitarzysta, potrafiący świetnie wczuwa sie w każdy klimat muzyczny. Prawdziwy Showman, który wydobędzie z gitary piękne, pełne pasji melodie, jak i mega szybkie solówki. Ten człowiek po prostu śpiewa gitarą.
  • Dominik Dudzik - klawiszowiec i wokalista w jednej osobie, występowa w wielu programach telewizyjnych m.in. „Szansa na sukces” „Droga do gwiazd”
  • Tomasz Stryczniewicz - perkusista w 1998 r. występował na Eurowizji z zespołem „Sixteen” w swojej karierze grał z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej estrady.
 • Czaban Band - Lubelska Agencja Koncertowa Czaban Band

  Czabanband to działający nieprzerwanie od 2004 roku rozwijający się obecnie znany i popularny w całej Polsce zespół Coverowy pochodzący z Lublina wykonujący największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, doskonale poruszający się po wielu gatunkach muzycznych. Pasja z jaką powstał Czabanband wraz z nieprzeciętnymi umiejętnościami muzyków i wielkim zaangażowaniem jakie wkładają w każde wyjście na scenę, energia płynąca z ich muzyki staje się udziałem wszystkich uczestników  porywając do czynnego udziału w każdym koncercie. Wspaniała zabawa  podczas każdego koncertu  gwarantowana . Na Państwa imprezy proponujemy grupę w bardzo silnym składzie: Karina Mirowska  wokal, Marcin Maliszewski  wokal, Marek Makuch  gitara basowa, Rafał Tudruj  gitara, Artur Czaban  klawisze i Artur Jasiński  perkusja. Powyższy skład Czaban band miał zaszczyt wystąpić podczas Sylwestra Miejskiego 2009/2010 Na Placu Litewskim w Lublinie po Grupie Zakopower, Wielokrotnie rozgrzewał również publiczność w całej Polsce przed największymi gwiazdami estrady tj.: Maryla Rodowicz,  Kombi,  Lady Pank itp. Zapraszając Czabanband usłyszycie Państwa na pewno największe przeboje światowych gwiazd w oryginalnym autorskim wykonaniu i interpretacji takich jak: Michael Jackson, Queen, Tina Turner, John Bon Jovi oraz największe Polskie  przeboje.

 • New Boney M. - Lubelska Agencja Koncertowa New Boney M.

  Najlepsze przeboje ery disco! Największe przeboje legendarnej niemieckiej grupy wciąż Żywe!
          “Rivers of  Babilon
          “Daddy cool”
          “Rasputin”
          “Gotta go home”
          i wiele innych znakomitych utworów na Państwa uroczystościach.

   

  Nowoczesne aranżacje piosenek, profesjonalne wykonanie, wspaniałe partie solowe artystów gwarantują pełen wspaniałej muzyki niezwykły wieczór. Całość dopełniają kolorowe, stylizowane stroje wykonawców oraz układy choreograficzne. Wszystko to gwarantuje Państwu wspaniały spektakl z kultowymi przebojami światowych list przebojów sprzed ponad 30 lat. Ten wieczór na długo pozostanie w pamięci Państwa gości. Fantastyczny, najlepszy w Polsce cover band kultowego zespołu lat 70’tych !

 • Queen Band - Lubelska Agencja Koncertowa Queen Band

  Największe przeboje kultowej brytyjskiej gwiazdy w mistrzowskim wykonaniu najlepszego polskiego zespołu coverowego grającego utwory grupy QUEEN. „We are the champions”, „We will rock you”,„Radio ga-ga”, „Hammer to fall” i wiele innych niezapomnianych utworów Zespołu w nowych aranżacjach. Mocne rockowe brzmienie i elektryzujące solówki polskiego Briana Maya. Olbrzymia dawka świetnej muzyki!

  Queen Band to grupa muzyków zafascynowanych twórczocią i muzyką zespołu QUEEN. Fascynacja z jednej strony i znakomite umiejętności muzyczne z drugiej zaowocowały powstaniem zespołu, który w bardzo krótkim czasie zyskał uznanie fanów QUEEN w Polsce i miano najlepszego zespołu wykonującego utwory angielskiej supergrupy. Podczas swych koncertów muzycy prezentują największe hity brytyjskiej supergrupy. Niezwykle wysokie umiejętności muzyczne artystów powodują, iż każdy ich koncert jest niezwykłym wydarzeniem muzycznym dla słuchaczy i sprawia, że biorą oni faktyczny udział w koncercie. Uznanie z jednej strony fanów zespołu QUEEN, jak i samego Zespołu (Queen Band oficjalnie istnieje na stronie internetowej Briana Maya) zaowocowały szeregiem koncertów w Polsce, m.in. koncert otwierający II edycję Studia Złote Tarasy w Warszawie (2007r.) oraz koncert na VIII Ogólnopolskim Zlocie Fanów zespołu QUEEN w Trzebnicy (lipiec 2008) oba niezwykle żywiołowo przyjęte przez znawców muzyki Zespołu.

   

  Queen Band występuje w składzie:

  • Marcin Maliszewski - wspaniały utalentowany i utytułowany wokalista, zwycięzca “Szansy na sukces” 2004, finalista “Fabryki Gwiazd” 2008
  • Rafał Tudruj - pomysłodawca i założyciel zespołu, fantastyczny gitarzysta i showman, jako jedyny w Polsce gra na gitarach sygnowanych przez Briana Maya
  • Marek Makuch - znakomity basista, w swej karierze współpracował m.in. z zespołem Bajm, nagrywając z grupą trzy płyty
  • Artur Jasiński - perkusja
  • Wojtek Zając - klawisze