Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Łukasz Grant Iluzjonista

Łukasz Grant Iluzjonista

-, - -
www.grant.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

Łukasz Grant jest jednym z najbardziej cenionych polskich iluzjonistów w dzisiejszych czasach. Jego występy to coś więcej niż tylko zwykły pokaz magii.

Atrakcje

 • Iluzjoniści

 • Magia i Iluzja - Łukasz Grant Iluzjonista Magia i Iluzja

  Najbardziej popularne show. To 45-cio minutowe przedstawienie pełne niezwykłej magii, humoru i wielu z najnowszych i najbardziej efektownych iluzji. Zobaczysz najbardziej niesamowitą wersję cięcia kobiety na pół, będziesz świadkiem jak asystentka Łukasza znika w skrzyni, zostaje zawieszona na mieczu czy zmienia suknie w mgnieniu oka.

  Wszystko to i jeszcze więcej jest możliwe gdy Łukasz Grant zabiera publiczność w podróż po świecie iluzji. Mogą to być zabawne sztuki z kartami, w których widz odgrywa rolę czarodzieja czy odgadywanie najskrytszych myśli poszczególnych osób. Pokaz który zawiera klasyczne sztuki magiczne oraz najnowsze i najbardziej ekscytujące iluzje w stylu Davida Copperfielda. Show z gwarancją 110% sukcesu.

 • Pokaz Sceniczny - Łukasz Grant Iluzjonista Pokaz Sceniczny

  Dynamiczne i zabawne kameralne show w którym połączenie magii, komedii, udziału publiczności i sytuacyjnego humoru, wywołuje niepohamowane salwy śmiechu i westchnienia zachwytu. Odpowiada publiczności od 30 do 200 osób.

  Pokaz, który może być wykonywany niemal w każdych warunkach.

   

  Zwykle trwa około 30-35 minut, ale może być dostosowany do potrzeb danej imprezy. Może być również połączony z prezentacją mikroiluzji, gdzie po wykonanym występie Łukasz przechadza się wśród gości i przedstawia magię w zasięgu ich wzroku.